aydında gelin başı için kuaför???????????

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve enoxx tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : enoxx
  1. enoxx

enoxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    134
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar 17 temmuzda aydında kına gecem var ama düğün gibi olucak, gelinliğimi falan giyicem yine ve gelinbaşı için bana tavsiye edebileceğiniz bi kuaför var mı? nişanda erdal kuaföre yaptırmıştım ama nişandan bi kaç ay sonra nişanlım saçımı ve makyajımı beğenmedeğini, beni üzmemek için o gece bişi söylemediğini söyledi, gerçi onun dışında herkes beğenmişti ama ben yine de bana tekrar aynı şeyleri söylemesini istemiyorum hele ki düğünümde, lütfen bana yardım edinnnnnnnnnn...........

2. 15 Mayıs 2010
  3. enoxx

enoxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    134
    Ödül Puanları:
    163
    kimse ilgilenmiyo mu yaaa? :KK43:(((((((

4. 8 Haziran 2010
  5. ipek_0909

ipek_0909 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar..sizi anlıyorum ve kesinlikle sizin aradığınız adres bende....AYDIN da ikamet ediyorum..ÜNLÜ KUAFÖR SALONU....unutulmaz gününüzde kusursuz bir saçla makyajla size yardımcı olacağından şüphem yok..Kurtuluş mah.2014 sok.no:14/1 AYDIN Ayrıntılı bilgi isterseniz,,tekrar yazarsınız...

6. 10 Haziran 2010
  7. enoxx

enoxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    134
    Ödül Puanları:
    163
    cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
    gelin başını ne kadara yapıyosunuz, makyajda hangi malzemeleri kullanıyosunuz ve fiyatı ne kadar, ayrıca prova yapıyomusunuz? bunları özelden yazamıyorum, cevaplarsanız çok sevinirim

8. 16 Haziran 2010
  9. ipek_0909

ipek_0909 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    rica ederim...Bu sizin en mutlu gününüz yardımcı olabilirsem çok sevinirim!Gelin saçı için daha önceden prova yapılmasının temel nedeni;gelin adayının aklındaki olumsuz tüm soruları çöpe atmasıdır..Makyaja gelince,güzellik uzmanı tarafından seçkin markaların ürünleri kullanılmaktadır isteğiniz doğrultusunda porselen makyaj da yapılmaktadır.Fiyat konusuna gelince daha önceki iletimde yazmış olduğum telefondan irtibat kurulabilir.Siz Aydın a ne zaman gelebilirsiniz?Öngörüşme yapmamız daha uygun olabilir diye düşünüyorum.Ne dersiniz?

10. 16 Haziran 2010
  11. ipek_0909

ipek_0909 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu arada tel:0256.2130828

12. 17 Haziran 2010
  13. gul1984

gul1984 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim nişanımda ümit kuaför yapmıştı herkez çok begendi eylülde düğünüm var biz yine ordan randavü aldık herzamn orda yaptırıyorum hem ilgilenmeleri çok güzel hemde bilg. size model seçenekleri sunuyor sen karar veriyorsun onlarda sana fikir veriyor yüzüne hangi modelin gidecegini falan ben memnunum yani 1hafta önceden pravosunuda yaptırıcam çünkü ensedenmi yukarıdanmı karar veremedim duvagımı takıp denicez hangisi ii olursada düğünümde öyle yapıcaz sana fikir olduysa sevinirim çünkü ogün insan kusursuz olmak istiyor önceden arastırmakta haklısın

14. 24 Haziran 2010
  15. esys

esys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    en iyisi yavuz kuaför canım bana güven

16. 24 Haziran 2010
  17. esys

esys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    meslektaşmışız ne güzel:) ben senelerden beri erdal giderim aslında güzel yapar.ama aydında en iyi yavuz der herkes modern yapıyo facebookta adresi var modellerede bak bi inşallah gönlüne göre olur prova yaptırırsın bi

18. 24 Haziran 2010
  19. Lindadrk

Lindadrk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aydında tesettür gelin başı yapan bi yer biliyomusunuz peki ??
    Bir arkadaşım için lazımda konuyu görmüşken yazmak istedim :uhm: