Ayhandan'dan Seçmeler

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve ayhandan tarafından 13 Ekim 2007 başlatılmıştır.

13 Ekim 2007
    Konu Sahibi : ayhandan
  1. ayhandan

ayhandan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    geçen bi yerde duydum çok hoşuma gitti paylaşmak istedim din dersiğmiş öğretmen öğrencilerin ismiyle dua okutuyormuş kevser adındaki kıza kevser suresini fatih adındaki öğrenciye fatiha suresini okutmuş . bakmış arkalarda bir öğrenci saklanıyo. dikkatini çekmiş öğretmenin seslenmiş. oğlum kalk bakayım senin adın ne ? öğrenci titrek bi sesle -hocam adım yasin ama arkadaşlar bana kısaca sübhaneke derler.:Roflol:

2. 15 Ekim 2007
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
  4. 17 Ekim 2007
  5. ayhandan

ayhandan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Erzurumlu harmanını kaldırmış, ekinini kurutuyormuş.> Öğleden sonra bir bakmış gökyüzü kararmaya başlamış.> - Allah'ım, ne olirsen ekinim gurumadan yağmurunu yağdırma.> - Allah'ım birkaç gün daha yağmurunu yağdırma, ne olirsen' diye dualar edip> durmuş.> Ekini kurudu kuruyacak derken akşam üzeri son yarım saatte bir yağmur bir boran.> Tüm ekini çürümüş tabii.> O hırsla eve gelmiş. Bir de bakmış ki eşeği de yıldırım çarpmış.> Bu olay Erzurumlunun içine oturmuş ama bir şey de yapamamış.> Zaman geçmiş, Ramazan ayı gelmiş, ilk gün niyetlenmiş Erzurumlu> İftara tam yarım saat kala, bir sigara çıkartıp yakmış.> Derin bir nefes çekmiş sigaradan ve gökyüzüne bakarak üflemiş.> - Nasıl? İllet oliysen şimdi değil mi? demiş ve eklemiş.> - Ölen eşşeği de gurbana saymazsam şerefsizim...
    sırnaşık şey

6. 17 Ekim 2007
  7. oceanqueen

oceanqueen Guru Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    323
    eline saglık cok iyiydi

8. 30 Ekim 2007
  9. ayhandan

ayhandan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Memurların Unakıtan fıkrası.... Diyanet-Sen Başkanı anlattığı fıkrayla >herkesi kahkahaya boğdu. İşte o fıkra; Diyanet-Sen Genel Başkanı Ahmet Yıldız, hükümet ile memur konfederasyonları arasında devam eden görüşmeler sırasında anlattığı bir fıkra ile herkesi güldürdü İşte görüşmeler sırasında anlattığı o fıkra;"ABD, İngiliz ve Türk maliye ,bakanları bir araya gelmiş. Kamu çalışanlarının , durumlarını görüşmektedirler. ABD Maliye Bakanı der ki: Bizim araştırmalarımıza göre kamu görevlilerimizin bir aylık geçimi için 1000 dolar gerekiyor. Biz ,onlara 1500 dolar veriyoruz. . Bunun 1000 dolarını çeşitli ihtiyaçlarına harcıyorlar, 500 dolarını nereye harcıyorlar bilemiyoruz. İngiliz >Maliye Bakanı sözü alır: Bizim araştırmalarımıza göre kamu görevlilerimizin bir aylık asgari geçim endeksi 1000 Sterlin. Biz ,çalışanlarımıza 1400 Sterlin veriyoruz. 1000 Sterlin'ini çeşitli ihtiyaçlarına harcıyorlar. 400'ünü ne yapıyorlar bilmiyoruz.Bizim >Maliye Bakanı sözü alır: Bizim kamu çalışanlarının asgari bir aylık geçimi için 1000 YTL gerekiyor. Biz 500 YTL veriyoruz. Gerisini nereden buluyorlar bilemiyoruz.:Roflol:

10. 30 Ekim 2007
  11. emotionum

emotionum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bayıldım buna ya kırıldım gülmekten:Roflol::Roflol::Roflol:

12. 30 Ekim 2007
  13. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    muhahahahahahah :Roflol:
    ağlanacak halimize gülüyoz :mymeka:

14. 30 Ekim 2007
  15. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ah ah benim garip milletim.şutarafagitti
    Ama fıkrada gülünmeyecek gibi değil ya.
    :Roflol:

16. 31 Ekim 2007
  17. yagmer2005

yagmer2005 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    süpermiş ya sırnaşık şey:Roflol:

18. 31 Ekim 2007
  19. masal

masal Guest

karamizah işte, gülüyoruz yine ağlanacak halimize:)