Aylar sonra...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve BABLOOO tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : BABLOOO
  1. BABLOOO

BABLOOO Guest

daha önce bi konu açmıştım....arkadaşlarımdan ayrıldığıma dair profilimden bakın bu yazıyı okumadan önce...

http://www.kadinlarkulubu.com/arkadas-cevresi/265888-nasil-arkadaslik.html

şimdii onlarda yumuşama varr....aylar sonra konuşabiliriz...ama ben onlara akrşı ne diyeceğimi bilmiyorum bitsin artık bu küslük....ama karşımdakiyle naısl konuşacağımı bilemiyorum haklıyken haksız çıkmak istemiyorum..şimdi çok iyi bir arkadaşım var...o kızlarla konuşup küslüğü bitirip yeni arkimle mutlu olmak istiyorumm her an diğer kzlarla bi konuşma yapabilirim ama nasıl konuşacağımı bilmiyorum bana biraz yardımcı olurmusunuz??

2. 29 Temmuz 2009
  3. ToNe_Def

ToNe_Def Burayı seviyorum. Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108

Canım eğer onLar sana barışaLım derse saKın reddetme büyükLük sende kaLsın affet ama çok fazLa samimi oLma sadece merhaba oLsun onLarLa iLetişimin şakkıdı esKisi kadar yaKın oLamazsınız artık çünKü onLar haketmiyor senle arkadaş oLmayı kafamçokkarıştı bu yüzden çok fazla yüz verme :nazar: diğer anLaştığın arkadaşLarınla yoLa devam :eek: eskiLer esKide kaLsın yerimseniben seni yine üzerLerse de takma boşver değmez çünkü :icecream:

bak gördün mü sonunda döndüLer sna boşuna dememişLer tiLkinin dönüp doLaşacağı yer kürkçü dükkanı diye :1rolleyes: hadi bakaLım sana huzur doLu günLer diLiyorum canım :lepi:
    a.s.

4. 31 Temmuz 2009
  5. BABLOOO

BABLOOO Guest

çok tşk ederim yorumun için.dediklerini dikkate alıcam...ama yanlış analdın galiba dönmediler....en son konuşmamızda sana olan nefret ve özlemlerimizi konuşuyoruz demiştiler....bide her an konuşma olabilirdi....yine olma ihtimali var....ben haklı olsamda kendimi bir türlü savunamıyorumm...savunma taktikleri verirmisiniz???:a015: