aylardır hamile kalmayı bekleyenler:(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve yett tarafından 10 Mart 2008 başlatılmıştır.

10 Mart 2008
    Konu Sahibi : yett
  1. yett

yett Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar 6.ayımıza girdik ama bebiş yok:KK43: çok canım sıkılıyor.her ay test ama sonuç negatif bu ay yine adetim bir hafta gecikti ama yine adet olacak gibiyim yine test aldım ama sanırım yine üzülücem...

2. 10 Mart 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Canim umidini kesme Allaha birak ve stres yapma.Elbet sende birgun anne olucaksin.Sadece sabretmen gerekiyo her guzel seyin bir zorlugu vardir canim.Insallah en kisa zamanda sende hamis kalirsin..

4. 10 Mart 2008
  5. yesimexpo

yesimexpo facebook/nsnbaby Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım üzülme bak ben de 9 aydır bekliyorum Allah herkese hayırlısını versin, sen dr a gittin mi hiç?

6. 10 Mart 2008
  7. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende 6. ayıma girdim canım malesef yok ama ben sabırla bekliyeceğim inşallah birgün bende burdan hamiş olduğumu ilan edeceğim senden ümidini yitirmr canım allah büyüktür

8. 10 Mart 2008
  9. sercan

sercan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç birimiz üzülmeyelim kızlar.Sonuçta bu işler nasip kısmet işi olucaksa eğer birgün elbette alıcaz kucaklarımıza yavruşlarımızı.bu bekleyiş hiç kolay değil ama bi yerlerde bize gelmeyi bekleyen melekler olduğunu bilmek bile rahatlatıyor beni

10. 10 Mart 2008
  11. FOKURFOKUR

FOKURFOKUR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bende 10 aydır bekliyorum eşim ve ben hertürlü testleri yaptırdık ama normal çıktı.ama hala tık yok.

12. 10 Mart 2008
  13. sercan

sercan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim eşimin ablasıda hiç bir problem yokken 7 sene hamile kalamamış ama sonra arka arkaya 2 tane doğurdu.diyorumya kısmet işi sabretarkadaşım eğer sorun yoksa eninde sonunda olur inşallah

14. 10 Mart 2008
  15. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    AL BENDENDE OKADAR 8 AYADA BEN GİRDİM İNŞALLAH BU AY GÖRMEM DİİCEM AMA GÖRCEEMİ DÜŞÜNÜOM KISACASI İNŞALLAH BİDAHAKİ AYA KIZLARRRRRRRRRR ALAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

16. 10 Mart 2008
  17. özlem))))

özlem)))) Guest

kızlar lütfen takmayın bende 8 aylık evliyim ve evlendiğimden beri hiç korunmuyodum suan 1.5 aylık hamileyim ve 2 ayda bir adet görüyodum ayrıca asırı iltihap vardı ve hiç umursamıyodum olur nede olsa rabbim nasip edecekse olur diyodum ben inanıyorum rabbim hepinize en yakın ve en güzel zamanda cocuk verecek nolur sıkmayın canınızı cok öpüyorummmmmmmmmmmm

18. 10 Mart 2008
  19. NEXSXELXIX:))

NEXSXELXIX:)) Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hehehe kızlar sizler aylardan mı sıkıldınız benim 3 yıl olacak daha çooooooooooooooooooook bekleyenler var,hiç stres yapmayın ben daha yeni yeni stres yapmamaya başladım düşünün hala tık yok ve eşimde varikosel çıktı allah tan hayırlısı isteyin ve kimsenin lafına bakmayın ve takmayın allah ın izniyle hepimiz anne olacaz yazılmadıysa kaderimiz demekten başka bişey diyemeyiz.a.s.

bide ne kadar erken tedavişye başlarsanız o kadar iyi dk lar 1 yıl dolmadan tedaviyi gerek görmüyor ama siz tedavide ısrarlıysanız 1 yıllık evliyiz diyinyerimseniben