aynaya bakmak istemiyorum canım sıkılıyor

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve sea sea tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

24 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sea sea
  1. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar küçük kuzenim yaklaşık 2ay önce yüzümü tırnakladı.yüzümde 5cm uzunluğunda çok derin bi çizik oluştu.ve iki aydır geçmiyor.iz kaldı ve canım çok sıkılıyo bu duruma.tam elmacık kemiğimin üstünde ve görüntüsü çok sinir bozucu.sanki jiletlemişsin gibi bir iz.bepanthen kullan dediler uzun süredir kullanıyorum ama hiç bir değişiklik yok.önerileriniz olursa bekliyorum.ihtiyacım var,yardım ederseniz çok sevinirim...

2. 24 Kasım 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canım tam bilmiorum ama bi fucidin.i araştır istersen o da çok ii bi krem yanıklara kesiklere fln ii gelio,içinde enfekte olan yaralarda yazıo ama yanlış bişi sölemek istemem yada en iisi doktora git

4. 24 Kasım 2008
  5. ddenizs

ddenizs KRONİK MUTSUZ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aklıma geldi doktor bir arkadaşımın yanında otururken laç tanıtımına gelmişlerdi orada duymuştum.bir krem ve eski izlerde bile etkili olduğunu anlatmışlardı.hatta arkadaşımın kızının çenesinde bir yara izi vardı o kullandı ve iz geçti tabiki o dikiş iziydi seninkinin daha kolay iyileşeceğine inanıyorum.kremin adını hatırlayamadım ama öğrenmeye çalışcam ama sende eczacıya sorarsan eminim biliyordur.gecikme bence geçmiş olsun.

6. 24 Kasım 2008
  7. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tamam cnm ben sorarım ama sende öğrenirsen haber ver olurmu kesin?

8. 24 Kasım 2008
  9. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canım, eğer açık yara değilse, ameliyat izlerini geçirmek için kullanılan jelleri bi eczacıya danışarak kullanabilrsin. ben sana bir önereyim: contractubex. ama mutlaka eczacıya veya dermatologa sor tamam mı ?

10. 24 Kasım 2008
  11. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canım o olmazsa, bir bitki var, onu rahatlıkla kullanabilirsin! KUDRET NARI. belki duymuşsundur. açık yaralar dahil olmak üzere cilt üzerindeki her türlü ize iyi gelir. keşke yara tazeyken bundan sürebilseydin, hiç iz kalmazdı. benim yemek yaparken tırnağımı kesmiştim, neredeyse kopuyordu, 1 mm kalmıştı, her gün kudret narı sürdüm, 2 haftada izi bile kalmadan geçti , düşün yani.
    bunu, bitki halinde alıyorsun manavdan veya aktardan, bi kavanoza, üzerini tamamen kaplayacak şekilde saf zeytinyağı ile dokduruyorsun, o kendi çözülüyor bi süre sonra krem gibi oluyor. kullanacağın zaman, bi miktar alıp yağını süzüyorsun, kalan sarı posa kısmını istediğin bölgeye sürüyorsun. işallah işine yarar canım!

12. 24 Kasım 2008
  13. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Contractubex diyorum bende.
    Yara izleri için en etkili olan o jel sanırım,dolgu yapıyor bir nevi.
    Ama mutlaka dermatoloğa danışın öyle kullanın.

14. 25 Kasım 2008
  15. SEPTEMBER LOVE

SEPTEMBER LOVE eylül gelini Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    Contractubex kullan bencede canım senı anlıyorum uzuntunubende ramazanda kaynarsu ıle yuzumum yarısı yanmıstım o zamn ınan senden daha cok kotuydum tedavı ılac sonucunda ALLAH IMA sukur hıc ız kalmadı gectı

16. 13 Ocak 2009
  17. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bence acı badem kremi sür çiziğine.tam olarak nerede bulunduğunu bilmiyorum banada annem aldı.sürdüm,yüzümdeki çizik yok olmaya başladı ve artık yok oldu.ama tam olarak işine yararmı bilmiyorum...

18. 24 Şubat 2009
  19. paradise_

paradise_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar su çiçeği izleri nasıl geçer çok canmı sıkıyolar yaa:KK43:((