Aynı acıyı iki kez yaşadım :(

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve batunur tarafından 7 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : batunur
  1. batunur

batunur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    İlki 9 haftalık ikincisi 7 haftalık iken bebeğimi kaybettim. Genetik tahlillerimi yaptırdım ve sonucu az önce aldım çok üzüldüm. MTHFR A1298C mutasyonu heterozigot çıktı diğerleri normal ama ne yapacağımı bilmiyorum. Benimle aynı durumda olan arkadaşlarım varsa bana yol gösterirseniz çok sevinirim.

2. 7 Temmuz 2010
  3. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım cok uzuldum...Rabbım sabır versın sana

4. 8 Temmuz 2010
  5. arzum86

arzum86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun çok üzüldüm canım

6. 8 Temmuz 2010
  7. prettybaby

prettybaby 04.12.2009 / 11.35 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım oncelıkle cokc gecmıs olsun allah bır daha yasatmasın
    senınle aynı durumu yasayan bırı olarak sunu soyleyebılırım dıkkatlı bır takıple emın ol bebegını kavusacaksın
    bende heterozıgotum yanı kan pıhtılasması cok uzulecek bısey degıl aslında cunku caresı var cok sukur bızım gıbı cok ınsan var ve bebegını sagsalım yanı benım gıbı kucagına alan cok sukur
    hamıle kaldıgını anlar anlamaz hemen ıgnelere baslaman gerekır burda onemlı olan hemen tedavıye baslamak cunku kan pıhtılasması oldugun ıcın bebege kan gıdemıyor o yuzden karnımızda ölüyor hamıle kalınca her gun 1 ıgne olacaksın doguma kadar ama o kadar kucuk bır ıgne kı sakın korkma ınsulın ıgnelerı gıbı.
    ben bu sekılde hamılelıgımı tamamladım ve kızıma kavusdum darısı senın ve tum bu durumda olan arkadasların basına.yalnız ıyı bır doktorla basla ve devam et doktorda cok onemlı ıgnenın dozu vs bır cok seyde sana yardımcı olacak
    eger sormak ıstedıgın baska bırsey olursa ozelden mesaj at elımden geldıgınce cevaplamaaya calısırım

8. 20 Temmuz 2010
  9. blue_fugi

blue_fugi ALLAHIM sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    113
    maleseeff bende 5 ay önce ilk gebeliğimdi 10. haftada müdahale edildi ve gebeliğime son verildi. daha onun üzüntüsünü üzerimden atmadan hamıle oldugumu ögrendım ve cok sevındim.. 7+2 gebeliğim dün kontolüm vardı ve doktorum ii şeyler söylemedi bu 2. gebeliğim içinde :KK43:(((( bebekte görünmedi kese küçük dendi ve dahasıı... uuuffff :KK43:(((( acaba bir muzice olurmu diyorum YÜCE ALLAHIMA sürekli dua ediyorum...

10. 20 Temmuz 2010
  11. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    morelini bzma cnm bende kızımdannce ikikez meleklerimi cennete ugurladım biri 14.+5haftalıkken digeri 12+4 ama biraz dinlendim yine hamile kaldım busefer melegim benimle inşallah rabbim sanada vercek dünya güzeli bir melek allahım onları korusun

12. 20 Temmuz 2010
  13. blue_fugi

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    113
    AMİN canım benim.. bugün kan verdim yeniden. yarın sonuc cıkar ve doktorla görüşücem bakalım beni neler bekliyor :KK43:((((( uuufffff

14. 21 Temmuz 2010
  15. blue_fugi

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    113
    sonuç hüsrannnnn :KK43:((((((((( cuma son alttan bakılacak sonra BİTİŞ!!!! napıcam ben yaaaaaaa :KK43:((