aynı ana denk gelir hem de hiç düşünmedıgın bı anda:((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bendenizzz tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : bendenizzz
  1. bendenizzz

bendenizzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar ben ıkı sey bırden soracağım sizlerin yorumuna önem veriyorum:
    1.eski erkek arkadasınız ayrıldıgınızın üzerinden aylar gectıkten sonra faceden tekrar sizi eklerse ne düşünürdünüz?:kedi:
    2.yine faceden ısrarla sizi tanımak isteyen birine nasıl davranırdınız?siz ona güvenmediğinizi söledıgınız halde o yazmaya devam edıyor ve de cok guzel yazıyor.Ben olmaz diyorum ama sizce kestirip atmalı mı yoksa sans verip konusulmalı mı?:eek:lmaz:bu ıkısı aynı anda gerceklestı.Yanı oburunun faceden eklemesıyle dıgerının msjı aynı gun ve aksam oldu

2. 5 Ocak 2010
  3. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    eski sevgilim eklese tekrar barışma sinyalleri diye düşünürüm ona göre karar veririm..
    öteki tanımadığım biri ise ve beni Facebook takı resimime göre taniyip yazmış biri ise ciddiye almam kestirip atarım..

4. 5 Ocak 2010
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.071
    Ödül Puanları:
    488

1. barışmaya calışmanın sinyalleri olarak görürüm. Kabulde etmezdim arkadaşlıgını :dilcikar:
    aylar önce aklı nerdeydi :kızgın:
    2. asla ama asla onun aleyhine davranmazdım....:dilcikar:
    güven olmaz bu tip erkeklere :mymeka:

6. 5 Ocak 2010
  7. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    belki ikisi de aynı kişidiiirrrrrrrr

8. 6 Ocak 2010
  9. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben arkadaşlığını kabul etmem bir şey de düşünmem. eski erkek arkadaşın telefonunu bilmiyor mu? konuşmak istiyorsa arasın konuşsun. anlamadım ki bu facebook ne mühim bir şeydir böyle, şaka gibi resmen ya. eklemekle olmicak canım, bişeyler söylemek istiyorsa direkt yazsın o zaman.

belki de diğeri de aynı kişidir, denemek falan istiyordur.hem o kadar güzel şeyler yazıyorsa büyük ihtimal odur. ne cevap vereceğini merak ediyordur. bende birini deneyecek olsam etkileneceği şekilde yazardım. boşver gitsiiinn....

10. 6 Ocak 2010
  11. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ya facebooka üye olduğunda mailindeki kişileri otomatik bile ekleyebiliyor. hoş benim bütün eski erkek arkadaşlarım ekli ya ben ya onlar eklemiştir bu geri dönmek istiyorum demek değil ki ne saçma bi mantık bu

ayrıca facebooktan kimseye güvenmemek lazım ama sadece bi arkadaşım var etrafından kimseyle tanışamıyor ve sadece yaşı büyük insanlarla aynı işte çalışıyor. o facebooktan beğendiklerini ekleyip msnde konuşuyor eğer güvenilir bulursa görüşüyor o da sadece kalabalık bi ortamda
    eskiden çok garipserdim böyle şeyleri ama artık çok normal geliyor:)

12. 6 Ocak 2010
  13. nursevde

nursevde bayılazaaaammmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    facebukta herkesi ekleyenlerin fotoları internette dolaşıyor.. senin resmini kullanıp başkalarıyla görüşüyorlar yada güzel kız resimleri falan gibi etiketlerle sitelerde dolaşıyor.. ekleme sakın!!!
    ama arkadaşa da katılabilirim: ya aynı kişiyse???

14. 6 Ocak 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

ekleyen kişi ile eski sevgilin aynı kişi.
    böyle oyunlara gerek duyan bir erkek ile işinin olmaması lazım. yani eski sevgilin dönmek istese bile def et başından. çocuk oyunlarını oynayacak başka bir kız bulsun bebe kötükedihüso

16. 6 Ocak 2010
  17. oge

oge Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eski erkek arkadaşım beni merak ediyo diye düşünürüm ve ona bu hakkı vermem kabul etmem

facebooktan beni ekleyen tanımadığım biriyle de kesinlikle iletişim kurmam.kimbilir niyeti ne..

18. 6 Ocak 2010
  19. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1:eski erkek arkadasınız ayrıldıgınızın üzerinden aylar gectıkten sonra faceden tekrar sizi eklerse
    yanliz kaldi ve sizden yuz bulabilirmiyim, acaba neyapiyor, beni kabul edermi, yada suan sevgilim var ama o neyapiyor, cok yanlizim tekrar boslugumu doldurur belki gibi dusuncelerden eklemis olmali..
    ayrilmisiniz vehangi sebepten dolayi, nasl bir iliskiniz vardi, veya o nasil bir kisiydi bilmedigim icin. sizinde durumunuzu bilmiorum yani belki asiksiniz yada severek ayrildiniz, yada onu gozunuz gormesini istemiosaniz..ona gore tavir takinin.. ama bitti bitmistir bana gore diyorsan bence eklemesini bile kabul etmemliydiniz.. ne isi varki tekrar senle? yani!

2:yine faceden ısrarla sizi tanımak isteyen birine nasıl davranırdınız?siz ona güvenmediğinizi söledıgınız halde o yazmaya devam edıyor ve de cok guzel yazıyor
    bu kisi muhtemelen kendi ismi cismi altinda soyleemedigini soramadigini bu nikle denemeye kalkiyor, yani ne tur cevap veya tavir takinacaksiniz onu olcmeye calisiyor..
    zaten cok tesaduf degilmi? ayni anda eski sevgiliniz ekliycek bi andada tanimadigin biri bianda sizi milyonlarca kisinin icinden 'sizi' ekleyip hemen asik olmuscasina guzelce konuscak?
    bence ayni kisi olabilir,..yani kestiirp at hatta guvenmiyorum yok kimsin neden diosun laflarinada girme direk iptal et yada engelle nasil oluyorsa iste ondan yap :KK70:
    yda girgir gecmek istersende konusmasinida beyeniosan konus, maksat vakit gecirmek..tanisma bulusma konusmalarina girersen yapmazsin tabi bunu ama.onla gorusmeyi surdurmende bazi zorluklarin olusabilecegini gosterebilir.seni gormek istemesi gibi, yada agzindan istedigin seyleri laflari almasi bu sekilde karsi tarafin (yani eski sevgilinin) baska bi ataga gecebilmesi senin dusunceni cozmeleri gibi..yani aslinda bosver iste

ama baskasida olabilir..bu durumda 2 cift guzel soz soyleyen tanimadigin birine nediye sans vereceksin ki...erkekmi yok, ilgidenmi muzdaripsin, sil gitsin. eger yok o kismetimdir belki diosan, o kismetin se gercekten ozaman seni baska biyollada bulur zemuszemus