aynı apartmanda oturduğumuz için ayrılacağız sanırım :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zeytin96 tarafından 19 Mart 2010 başlatılmıştır.

19 Mart 2010
    Konu Sahibi : zeytin96
  1. zeytin96

zeytin96 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    4,5 yıllık evliyim kayınvalidemle altlı üstlü oturuyoruz.ilk başta kabul etmemem gerekirdi ama aşık olduğum için gözü kördür derlerya kördüm görmedim olacakları .
    eşimi seviyorum.Ama işte artık sevgi de yetmiyor çünkü huzurumuz bozulmaya başladı.
    evimiz 4 katlı en alt katta ben oturuyorum ve herkesde benim evimin anahtarı var ben ve eşim çalışıyoruz biz yokken biz varken her zaman girebiliyorlar içeri bahaneleri de işte benim evimin içinde arka bahçeye geçiş var oraya geçmek için çıkıyorlar.(halbuki biraz yürüyerek apartmanın arkasındanda giriş var) her zaman onlarda olalım istiyorlar ben zaten mesafeliyimlir bu konularda sık sık gitmem ilk zamanlar böyleydi sonra eşim askere gitti ve bende annemlere gittim orda kaldım hafta sonları sadece geliyordum biraz oturup tekrar annemlere dönüyordum.(tabi buna da surat yaptılar niye burda kalmıyorsun gel bizde yat falan)
    eşim döndü herşey güzeldi ufak bir balayı gibi tatile çıktık tatil dönüşü 3.katta oturan eltim boşanma kararı almış evi terketti kavınvalidemle ilgili sorunlardan çocuklarıda vardı o annesinin evine döndü.
    bizde yemekleri arada bir yukarda yemeye başladık baktım alışıyor sürekli benim birşeyler yapmamı istiyor yani hep orda oturayım yemek yediniz inelim değil çay koysunda içelim falan ben çay sevmem çaylarını koyar bn aşağı inerdim bunu kaldıramıyor.
    bir yere giderken haber verelim istiyor geç kalınca bizi camlarda bekliyor
    hala çocukmusuz gibi davranıyor.Forumda biri yazmıştı ben evlenmedim eşimin ailesine evlatlık olarak gittim diye ayenn kelime bu evlendiğini anlayamıyorsun.
    ev senin diyorlar ama evi senden başka herkes daha çok kullanıyor .çiçekleri bile benim evimde kendi evine almıyor .
    şu an küstü bana konuşmuyor o yüzden evime gelmiyor ama babası girip çıkıyor sürekli bahçeye gidiyormus.
    şimdi bende bu durumlardan sıkıldığım için bu evden çıkalım dıyorum eşime evimiz zaten eski yeni bir evde oturalım hemde ben rahat etmiş olacağım dıyorum .ama eşimde halklı olarak biz burdan çıkarsak annemler beni siler diyor.
    ev alalım dedik gücümüz yetmedi kiraya çıkalım diyorum ne gerek var burda ev var dıyor eşim.o zaman annenlerle konuş burayı kiraya verip bize versinler kiraya bizde ona göre geçiniriz dedim.Konuştu fakat babası ben ordan bahçeye gidiyorum yazın bizim ev serin oluyormuş biz gidince o aşağıya inip yatıyormuş bu yüzden kiraya veremezmiş .
    benim ailemin bile hiç maddi durumları yokken annem biz sana her ay 250 tl veririz yeterki mutlu olun dediler ama bunların ailesi hiç yardım etmiyor eşimde çıkmak istemiyor.
    evi tadilat ettirelim biz gene burda oturalım dedi tadilat masrafı 20 milyar tutuyor kredi çekecekmiş bende dedim ki ben bu evde mutlu değilim bu evi tadilat yaptırmanın anlamıı yok cok paran varsa ev allaım peşinat yaparız diyorum hayır diyor o da istemiyor bu evde kalmak ama ailesini hiçe sayamıyor ben arada kalıyorum sürekli diyor ama bende bunaldım. ne yapacağım hiç bilmiyorum .bir akıl lütfen????

2. 19 Mart 2010
  3. yasemin1

yasemin1 nasippppp........ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    verilecek bi akıl yok cnm çükü herşey evin sahibinde bitiyo yani kaynanada yani kocada onlar gelemeyince adam gibi konuşmayınca hiçbişey olmuyorrr bende benim eşimi çıkaramıyorum evim rutubetliii eşyalar hep rutubet olduu ayrıca bebeğime dokunuyo 8 aylık bi kızım var ama şimdi başka yere taşınmak olmaz diyooo baştan bana demişti eşim ama oturma burda kiraya çıkalım diye ama kaynanam ben size herzaman burdan gelen kirayı veremem dediii anlayacağın bizdede böyle cnm ben ayrıca kayınpederimin yanında çalışıyorumm iyice bunaldımm kafayı yemek üzereyimmm ne yapacağımı bilmeden yaşıyorumm amam bu bunaltılar artık kasılmalarıma bile sebep oluyorrrr

4. 19 Mart 2010
  5. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır anlamadığım nokta başka bir eve taşınsanız neden ailesi sizi silsin ki saçmalık resmen.Bu kadar abartılcak bir mevzu değil mutlu değilsiniz taşıncaksınız o kadar.

İlla ömür boyu orda oturmak mı gerekiyor annesi babası orda diye.

Birkere eşinle konuş evinin anahtarlarını almasını söyle madem bahçeye başka biryerden de geçiş var ordan da geçebilirler pek ala :nazar: bunun için illa senin evi kullanmalarına gerek yok.

Artı senin özelin orası özel bir eşyan olur insan utanır sürekli girip çıkmaya çekinir.

Bence siz bu mesafeyi pek iyi koruyamamışsınız sanırım eşinle.

Eşinle bu konuyu ince detaylarına kadar konuş değerlendirin .Anahtarın onlarda olmasının doğru olmadığını rahatsız olduğunu söyle.

6. 19 Mart 2010
  7. lost87

lost87 Uyanalım Gaflet Uykusundn Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    ah ha bu kaynanalar
    ortalığı karıştıran bunlar.
    çok nadir iyi kaynana var ama onlarda nerde bilmiyorum.

8. 19 Mart 2010
  9. zeytin96

zeytin96 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anahtar meselesine eşimde almak istiyor ama vermiyorlar sonunda bu tadilat işlemlerini yaptırıken yeni çelik kapı olacak haliyle kilit değişecek ve anahtarı vermeyeceğiz diyor eşimde ama bende eğer tadilat yapılacak sa arkadaki bahçe kapısını kapattırmak istiyorum.çünkü ne kadar anahtarı ilk zmanlar vermesek de sonuçta bahane yapıp işte yaşlıyım yürüyemiyorum falan filan anahtarı gene alacaklar bende bahaneyi ortadan kaldırmak için bahçe kapısını iptal ettirmek istiyorum ama eşimde hayır o kapı iptal olmayacak ben sırf sen mutlu olacaksın diye başkalrını mutsuz edemem bu durum böyle kapı kalıyor ya alışacaksın ya alışacaksın diyor

10. 19 Mart 2010
  11. zeytin96

zeytin96 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yasemin1 benimde evim rutubetli canım alt katta olduğu için ama işte gel gör ki sorunu çözemiyoruz.

12. 19 Mart 2010
  13. Chevi

Chevi Guest

:kızgın:zor iler bunlar...
    samimi olursun dert olmazsın dert

14. 19 Mart 2010
  15. zeytin96

zeytin96 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seninde çocugun varmış cocuk olunca da daha kötü olacağına inanıyorum ben işten çıkacağım sürekli gelecek işte ben bebeimle anne gibi ilgilenemeyeceğim sürekli iyi bilen o olacak hep huzursuzluk çıkacak sırf bu yüzden çocuk yapamıyorum eşim çok istitor ama ben güvenemiyorum ilerde ayrılırsak eğer çocuk oratda kalsın istemiyorum.

16. 19 Mart 2010
  17. zeytin96

zeytin96 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

işte onlar bunu düşünmüyor elalem ne der işte bak görüyormusun taşındılar derlermiş evi var kiraya gitti derlermiş.
    onlarda utanma yok canım farketmez onlar için işte eşimde ailesine birşey diyemiyor bende ne yapacağımı bilmiyorum

18. 19 Mart 2010
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Zor ya çok zor..
    Ama olay başından sonuna kadar eşinizde bitiyor..
    Hele ki anahtar verilmesi çok yanlış bence..
    Bahçeye giden başka yolu kullanmak varken ne işleri var sizin özelinizde,mahreminizde..
    Allahım yardımcınız olsun inşallah..
    Dilerim bir çözüm bulursunuz..