Aynı Sefa Kremi Çatlaklar İçin

Konusu 'Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve AysenuR_R tarafından 13 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : AysenuR_R
  1. AysenuR_R

AysenuR_R Diş hekimi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aynı sefa kreminin çatlaklara iyi geldiğini duydum siz ne dersiniz arkadaşlar 3gün oldu ben kullanmaya başlayalı,herhangi bir değişiklik yok benimkilerde :kızgın:

2. 13 Temmuz 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Daha öce duymadim canim ya sivilceler ve lekeler için ama yerlesmiş beyaz çatlaklari gecirmez hindistancevizi kremi yada kakao kremini dene bence canim birde kremler hemen işe yaramaz 1 ayda anca hayatim ama belki yeni olusacak catlaklara iyi gelir deri dokusunu düzeltiyor o bakima ama sorun içten ve zaman gecmişse bilmiyorum istersen bir dene görelim bisde canimcim

4. 13 Temmuz 2008
  5. AysenuR_R

AysenuR_R Diş hekimi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cevabın için teşekkür ediyorum cnm :) Biri yazmıştı bu foruma yine çatlaklara çok iyi geliyor diye..Ben de azmettim 1 ay boyunca hergün keseleyip sürücem,diyette yapıyorum,yarım saat spor ve yarım saat yürüyüş de :) 3 günü geçti bile :))

6. 13 Temmuz 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Hadi bakalim canim insallah kurtulursun gelişmeleri yaz bakalim bende yeni bişi ögrendim.

8. 13 Temmuz 2008
  9. EU1

EU1 Guest

canim ürün hakkinda biraz daha genel bilgi verirmisin.
    ayni sefa derken ismi tamamen bumu

10. 13 Temmuz 2008
  11. AysenuR_R

AysenuR_R Diş hekimi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İnşallahh :) Yazıcam her türlü gelişmeyi ...

Evet canım aktarlarda vs. 'Aynı Sefa Kremi' olarak bulunuyor. Bir kremi var bir de yağı ikisini karıştırıyorsun.Kk'de çatlaklara iyi geldiğini okudum,hatta biri doğum çatlaklarından bu kremle tamamen kurtulduğunu yazmıştı ben de bunun üzerine tanıdığım aktara gittim.O da iyi geldiğini söyledi.

İlaçla İlgili biraz bilgi vermek gerekirse(bunları ben de internette buldum);
    Lokal deri problemlerinin dıştan tedavisinde kullanılan en önemli bitkilerdendir.
    Sivilce, akne, yüzdeki kara lekelerin tedavisinde oldukça başarılıdır.
    Sedef ve sulu sedef, egzama tedavisinde destekleyici özelliğe sahiptir.
    Tüm yüzeysel yaralara, kanamalara, eziklere,çatlaklara, yanıklara ve güneş yanığına karşı kullanılabilir. Ağrıyan her bölge, kas ağrısı, eklem ağrısı, bel ağrısı, boyun ağrısı, varis ağrıları, kremle yapılan hafif masajlarla dindirilebilir.
    Gerginlikler ve sertlikler sona erer. Çünkü krem yüzeysel sertlikleri yumuşattığı gibi kasları da derinlemesine yumuşatır. Yeni veya eski tüm yaraların tedavisinde AYNISEFA kremi başarılıdır. Ayrıca ameliyat yaralarının gerginliğini alır ve sağlıklı biçimde kapanmasını sağlar.

12. 18 Kasım 2008
  13. gomlek

gomlek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar bu kremı sedef ıcın kullanan var mı ıcınızde.varsa lutfen yazın.cok merak edıyorum acaba ıyı gelır mı.ben kullanmak ıstıyorum da.

14. 18 Kasım 2008
  15. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    yengem de bu krem sayesinde çatlaklarından kurtuldu büyük ölcüde :nazar:
    3 gün sonuc almak icin çok kısa bir süreç
    sabırlı olun bence
    bugun dünyanın hiç bi yerinde hiç bi krem merhem 3 günde çatlaga tesir etmez

16. 8 Aralık 2008
  17. ebruabraxas

ebruabraxas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    ya kızlar benimkiler daha kıpkırmızı bana bir önerisi olan var şimdi tedbir almam geçireblmem için kolumda var çok canım sıkıyorummm...

18. 11 Aralık 2008
  19. ayden

ayden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben bu ürünü varisler için kullanmıştım