ayrıntılı ultrason ve eyüp ekici

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve gunebkn tarafından 10 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2011
    Konu Sahibi : gunebkn
  1. gunebkn

gunebkn ANNESİNİN MİNİK MUCİZESi♥ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar haftaya ayrıntılı ultrasona gidicem drum eyüp ekiciyi önerdi. ve alternatif olarakta servet ünsal tıp merkezinde Ali ipek i önerdi.eyüp ekiciye gitmeyi düşünüyorum biraz pahalı ama.eyüp ekiciye gidenler varsa fikirlerini alabilirmiyim?nasıl ilgisi falan meraklandım valla
  2. 10 Ağustos 2011
  3. eylemsura

eylemsura Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba ben dr.eyüp beye 16.haftamda gittim.memnun kaldım,detaylı bvir şekilde bakıyor.çok güzel karşıdan ekrandan bebişini izliyosun 3 boyutlu olarak.yanına fotograf mak. al video çekersiniz.
  4. 10 Ağustos 2011
  5. gunebkn

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    çok teşekkür ederim canım.valla eşimle bizde konuştuk video çekelim diye ama ayıp mı olur ki dedim??sen dedin ya götüreyim bende:)) heyecanlandım şimdiden
  6. 10 Ağustos 2011
  7. gunebkn

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    canım bişey daha sorayım aradım perşembeye kadar kapalıymış bilgi alamadım o yüzden. 300 diye duydum ama doğrumu fiyatı? çok soruyorum kusura bakma
  8. 11 Ağustos 2011
  9. pioner

pioner Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben de kesinlikle Eyüp Bey'i öneririm. ultrasonu çok güzel ama kayıt yapıp vermiyor.Sadece fotoğrafını veriyor. O yüzden cep tlf unun kamerasıyla veya başka bir kamerayla çekim yapabilirsiniz. Ben yapmadığıma çok pişman oldum. Hatırladığım kadarıyla 300 dü.
  10. 11 Ağustos 2011
  11. gunebkn

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    teşekkürler canım .bugün aldım bende randevuyu tek gebelikse 320 dedi tamam dedim elim mecbur.mutlaka kameramızı da götürücez:))dediğiniz gibi
  12. 18 Ekim 2011
  13. londanschool

londanschool Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    iyi akşamlar ben de 20 haftalık hamileyim ve cankırının bir ilçesinde yaşıyorum.burası ankaraya daha yakın olduğu için ankarada detaylı ultrason için doktorum eyüp ekici veya düzen labarotuarını önerdi ama düzen labarotuarı bana 275 tl fiyat çıkardı.eyüp ekici nasıldır.düzene gidecegime eyüp bey daha mı mantıklı lütfen cevap verin kararsızım
  14. 18 Ekim 2011
  15. gunebkn

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    valla canım ben eyüp ekiciye gittim ve çok memnun kaldım..320 lira fiyatı.pahalı tabi ama işinde en iyisi yıllardır..kameramızıda götürdük çekim yaptı eşim hala izliyoruz:))ben eyüp ekiciyitavsiye ederim ama yine sen bilirsin tabi canım..sağlıkla kal
  16. 5 Mart 2012
  17. budi

budi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben Ali İpek'e de gittim, Eyüp Ekiciye'de..

Ali İpek süper bir doktor. Kadın doğumcu olmasını çok isterdim. Bir çok ayrıntıya bakıyor ve ayrıntılı bir rapor veriyor. Eyüp beyde iyi ama raporunun o kadar detaylı olduğunu hatırlamıyorum 1, 2. fark ise fiyatı...

Herkese iyi bir hamilelik ve doğum dileklerimle..
  18. 12 Kasım 2012
  19. pelenay

pelenay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende geçen hafta gittim. çok hızlı bakıp gönderiyor.ikiz olmasına rağmen 10 dk ancak sürdü. raporuda hiç ayrıntılı değil. üstelik çok çok pahalı. tavsiye etmiyorum.başkentte filiz yanık a gittim sonrasında oldukça ayrıntılı inceledi.