Ayrı Şehirlerde İlişki Yürütmek Hakkında Yorumlarınız

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Calma tarafından 31 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : Calma
  1. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgilisiyle farklı şehirlerde yaşayanlar, sevgilisi başka şehirde hatta başka ülkede okuyanlar ya da asker yolu gözleyenleer ilişkinizi nasıl yürütüyorsunuz?,nasıl yürüttünüz veya nasıl yürütemediniz?Bende uzun bir süre bu durumda olucam da olur mu olmaz mı yürür mü yürümez mi kararsızım...senağlama

2. 31 Temmuz 2007
  3. ashkmelexgxi

ashkmelexgxi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben zaten ayrı sehirlerde yasıyommm ama su an yine ayrıyız askerdeee uzaklık cilesi bitmez sefiosannn olurrr nerden olmasın

4. 31 Temmuz 2007
  5. dishy_kartal

dishy_kartal Afyon Kaymağı... Üye

Beğenildi:
    176
    Ödül Puanları:
    123
    .........................................;;.

Son düzenleme: 17 Eylül 2009
  6. 31 Temmuz 2007
  7. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya evet işte çok kıskançlık oluyo ikimizde de ben çok güveniyorum ama yine de engel olamıyorum ama sevgi büyükse aşılır aslında bunlar neden aşılmasınki yalnızca ilişkiyi çok yıpratmamak lazım galiba.

8. 31 Temmuz 2007
  9. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Başka bir sorunsa çok özlemek sonra özlemeye alışmak ve sonra onun bi haftalığına gelmesi bu sefer ona alışmak ve onu yine yolcu etmek zorunda olmak günlerce bunalıma girmek çok özlemek ve yine alışmak....=(((

10. 31 Temmuz 2007
  11. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aynen böyle işte ya...=(

12. 31 Temmuz 2007
  13. pxixnart

pxixnart Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    başkaları ile ilişkileri kıyaslamak ne kadar doğru bilmiyorum çünkü bu ilişki sizin ve arkadaşınızın ilişkisi diğer insanlardan farklı kişiliğiniz var benim de öyle diğer arkadaşlarımında.sevgi tek başına yetmiyo diğen doğru söyler sevgi saygı güvenle sadakat ile beslenecek yoksa tek başına hiç bir işe yaramaz,adam seni üzer büzer sonrada çok seviyorum der.böyle sevgimi olur Allah aşkına ya da aynı şeyi bazen biz yaparız işte dikkat bu noktada seviyorsan fedakarlık yap tabiki kişiliğinden değil alışkanlıklarından.eğer sevginiz bol destekli bir sevgiyse ne mutlu size umarım sizin hepimiz için hayırlısı olur.kolay gelsin :)

14. 31 Temmuz 2007
  15. uslanmaz2.9

uslanmaz2.9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    malesef ben yürütemeyenlerdenim benim açımdan sorun yoktu ama o uzaklığı sebep olarak gösterdi çok zor alışmıştım bu duruma hala alışmaya çalışıyorum artık ne olursa olsun sevdiğim yanımda olsun hiç değil bırakıp gittiği zaman hesap sorabileyim

16. 31 Temmuz 2007
  17. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın cnm tabiiki öyle de bu konuda yalnız olmadığımı ve benim gibi sevgili yolu gözleyen başkalrı da olduğunu ve bunun başa çıkılabilr bir durum olduğunu hissetmek istiyorum sadece çünkü şu anda çok zorlanıyorum:KK43:

18. 31 Temmuz 2007
  19. pxixnart

pxixnart Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    ben sizi yermek anlamında demedim umarım yanlış anlaşılmadım :) ve umarım ilişkiniz burdaki anlatılanlardan daha iyi bir şekilde yolunda gider. benim derdim biri yok yürümüyor derde siz de bunu düşünüp üzülürsünüz ve bu da ilişkinize zarar verir düşüncesiydi.umarım mutlu olursunuz :)