ayrı şehirlere gelin gidenler ne derece zorlandınız ne kadar sürede uyum sağladınız..

Konusu 'Düğün' forumundadır ve p1t1rc1k tarafından 27 Şubat 2010 başlatılmıştır.

27 Şubat 2010
    Konu Sahibi : p1t1rc1k
  1. p1t1rc1k

p1t1rc1k Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben konyadan istanbula gelin gidicem kısmetse ama çok korkuyorum hadi alışamazsam çok yanlız kalıp mutsuz olursam diye kafamdan atamıyorum bu düşünceyi bana yardımcı olursanız sevinirim...eyvahedigeldismile

2. 4 Mart 2010
  3. HilMa

HilMa biri MELEK biri BEBEK Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    bende afyondan osmaniyeye gidicem Allah'ım nasip ederse ne bileyim ben korkmuyorum yaa...onun ailesi ile sürekli telefonda görüşüyorum...sağolsunlar yanlızım diye sıkılmasın diye ararlar...o yüzden ben onlara alıştım..tek korkum onun ailesi baya bi kalabalık...

4. 4 Mart 2010
  5. sempatikcadi

sempatikcadi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya bu konuda bende okadar bunalmış durumdayımki bende başka şehire gidicem ve açıkcası ben ist den başka şehirde yaşayabileceğimi sanmıyorum ve herşeyden önemlisi ailem burda. Ailem olmadan kimse olmadan başka şehirde başka bir ailenin içinde nasıl yaşıycam bilmiyorum. Ama erkek arkadaşımıda çok seviyorum ne yapayım şaşırdım. Erkek arkadaşımın ist de kalma şansı yok ne yazıkki üstelik annemde kendisini çok seviyorum bu muhabbetden dolayı istemiyor gibi. Ayrıl demiyor ama çok üzülüyor ne yapıcam bende ya of of of diyorum...

6. 18 Mart 2010
  7. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar çok zor birşey iice düşünün keşke demeden önce ben karabükde yaşıodum evlendim adanaya ordanda mersine geldim
    o ayrılık anını hatırladıkda hala ağlarım annem artık ayakta duramamıştı terminalde bi kaldırıma oturdu öle el salladı ban ağlayarak küçük kardeşimin hıçkırıkları hala kulağımda senağlama bunların dışında hiç bilmediğiniz görmediğiniz biyerdfe yaşamak okadar zorki konuşacak kimsen yok gidebileceğin biyer yok eşin gelsin die 4 gözle bekliosun oda akşama kadar çalışmış yorgun argın ne yapsın adam zaten bi süreden sonra oda yetmio haftasonları annesine gidenlere okadar imreniorumki hastalanıosunuz bi çorba yapacak kimseniz yok doğum yaptım annem 2 gün sonra gelebildin tüm hamileleğim yanlız ve çok sorunlu geçti ben anneme üzülür die gel bile diyemedim şimdi çocugumu bakıcıya bırakıorum mecburen ah annem ah sen beni bırakıp komşuya bile gitmedin bense takıldım bi adamın peşine aramıza dağlar koydum ALLAH tan kocam çok iide pişmanım diyemiorum ama keşke karabükde kalmak için biraz daha diretseymişim

8. 12 Mayıs 2010
  9. kasiope

kasiope kalbimin komutanı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar çok korkuttunuz siz beni yaa ben adandan kırklareline gelin gidiyorum 32 gün kaldı düğünüme, nişanlım teğmen ve görevi kırklarelinde ben ve nişanlım adanalıyız haliyle ailelerimizde adanada yaşıyorlar, ben kırklareline gidicem ve çok yalnız kalıcamm çok üzdünüz şimdi siz beni senağlama

10. 14 Mayıs 2010
  11. DUSLER_SOKAGI

DUSLER_SOKAGI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben adanadan ankaraya ghelın gıdecem.pÖfff Çok korkuyorum yaaa.hıÇ kımsem yok ankarada.napacaksam.

12. 16 Mayıs 2010
  13. kasiope

kasiope kalbimin komutanı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    korkma canım ya keşke bende ankaraya gidiyor olsaydım yakın olacaksın adanaya, bense taaa türkiyenin diğer ucuna gidiyorum, herşeyde bir hayır vardır. bende korkuyordum önceleri ama düğünüme 1 ay kaldı ve ben şimdi bu bir ayın biran önce bitmesini ve aşkıma kavuşmayı bekliyorum. tabiki zor zamanlarımız olacak ama bide iyi yönünden düşün sabah sevdiğinin yanında uyanacaksın onu işe yollayacaksın sonra ev işi yemek derken bi bakmışsın kocan yanında, sonra belki güzel komşuların olacak. korkma tatlım dua et allahım iyilerle karşılaştırsın. 1 komşu yeter iyi olsun 1 tane olsun. karamsar olma. bak benim nişanlım teğmen ayda 5 kez nöbeti var. yani ben o nöbetteyken evde yalnız kalacam yalnız uyicam (uyuyabilirmiyimki). zamanla herşeye alışıyor insan. korkunun faydası yok. pozitif düşünmek lazım.

14. 22 Mayıs 2010
  15. elcintih

elcintih Herşey Çok Güzel Olacakkk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende sizlerdenim mersinden istanbula gidecem bende korkuyorum üzülüyorum helede babamı bırakıp gitmek ah ah

16. 4 Haziran 2010
  17. rodinia

rodinia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar bende istanbuldan trabzona gidiyorum. inanın çok beğendim oraları.. kimsem olmayacak kendi ailemden oralarda ama hiç yabancılık çekmeyeceğim kesin.. çok seviyorlar beni inşallah ömür boyu öyle sürer.... tek özlemim annem babam abim kardeşim yeğenim olacak....

18. 4 Haziran 2010
  19. furdevs

furdevs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben Gaziantepten İzmire geldim. 8 ay oldu. Öyle karmaşıkki kızlar anlatmak mümkün değil.Hem çok mutluyum hem hala ailemi çok özlüyorum. Düğünüm ağlamakla geçti zaten hiçbişey anlayamadım.Eşimi çok seviyorum ailesi aydında gidip geliyoruz onlarlada problemim yok seviyorum onlarıda. Ama ben sanki öldüm ve başka biri olarak yeniden doğdum. Bekarlıktan kalma hiçkimse yok etrafımda ne ailem ne arkadaşlarım, resmen yeni bir hayat başladı. Çok isterdim annemlerinde bizimle aynı şehirde yada en azından daha yakın bir yerde olmalarını. Hala ağlıyorum zaman zaman. Ama eşimlede öyle mutluyum ki dedim ya karmakarışık diye. :2: