Ayrık Göğüsler

Konusu 'Genel Göğüs Sağlığı ve Bakımı hk.' forumundadır ve alkin tarafından 7 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : alkin
  1. alkin

alkin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar goguslerım ayrık duuo yanı bırı anyaya dıerı konyaya bakıo resmen ya acaba bıraz kucuk oldukları için mı buyunce duzelır mı yoksa yapmam gereken bişyler bılıomusun lutfen yardım edınn cok merk edıorumm

2. 7 Temmuz 2007
  3. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    lisans eğitimi aldığına göre bence yeterince gelişimini tamamlamışsın bundan sonra emzirene kadar göğüslerin büyümez. ayrıca toplarlayıcı destekli sütyen takınca gayet düzgün dururlar

4. 7 Temmuz 2007
  5. Paeonia

Paeonia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili alkin bahsettiğin mesele maalesef göğüs yapısı ve şekli ile ilgili(sanırım sütyen olmadanki duruşlarından bahsediyorsun).Ne yaparsan yap,ayrık durmalarını düzeltemezsin(estetik hariç).Aynı sorun bende de var çünkü.Büyüklükle de alakalı değil.Üstelik büyük olunca daha bi beter oluyor :KK43:

6. 7 Temmuz 2007
  7. alkin

alkin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hadi ya:KK43: pekı canım cok tesekkrler en azından oğrenmiş oldum saol:1hug:

8. 21 Temmuz 2007
  9. EU1

EU1 Guest

bence birbirine yapismis gögüslerden ise biraz ayri duran gögüsler daha sexy duruyo

10. 28 Haziran 2008
  11. kuzusu

kuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimkilerde ayrık duruyolar bende hic sevmiyorum ama sütyenlerle halledyorum biraz ama yinede hoslanmıyorum biri anyaya biri konyaya bakıyo

12. 29 Haziran 2008
  13. EU1

EU1 Guest

kesinlikle katılıyorum

14. 29 Haziran 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Walla nasıl sexy görünsün ben anlamadım benimkilerde ayrı ama hiçde sexy bulmuyorum bence normali sarkık olmayacak ayrı olmayacak fazla büyük olmayacak ama malesef bu üçü de bende yok. O nedenle benimde moralim bozuluyor diğer yerlde de yazdığım gibi ama fazla moral bozmamak da gerek değil mi. Dediğiniz gibi doğru südyenlerle ve egzersizle belki biraz durumu kapatabiliriz..

16. 29 Haziran 2008
  17. EU3

EU3 Guest

okuyunca çok güldüm çünkü aynı tabiri bende kullanıyorum biri avrupaya biri asyaya bakıyo şaşı gibi ama bencede canım yapılcak birşeyimiz yok ben sütyenle filan idare ediyorum benimde küçük ama ancak estetik yaptırabilirsin ama onuda gerek yok çünkü bebek olduktan sonra düzeliyo anneminde ölemiş şimdi gayet güzel:)

18. 3 Ekim 2008
  19. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimkilerde ayrı ancak ben çok memnunum bence böylede güzel ama benim sorunum sütyen bulamıyor olmam şöyle kuplarının araları ayrık bi sütyen bulamadım daha en azından benimkilere uycak yok,