Ayrılacak mıyız? :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve joey tarafından 26 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : joey
  1. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    nişanlımla çok problemli bir dönem yaşıyorduk 7 aydır. Bana karşı ilgisi yoktu artık hiç. sorduğumdaysa "senle ilgisi yok, herkese karşı böyleyim" diyordu ama arkadaşlarıyla gayet eğleniyordu. çok konuştum çok söyledim olmadı, değişmedi. hep işiyle ve ailesiyle ilgili sıkıntılarını bahane etti. oysa benim de çok büyük bir sorunum vardı, annemin sağlığı. çok üzüldüm ama çok da seviyorum.

dün ona, sorunlarımızı farkedip, çözüm bulup adım atana kadar onunla görüşmeyi düşünmediğimi söyledim. bu süreçte ilişkimizin nereye gitmesini istediğini düşünmesini, benim de öyle yapacağımı söyledim. beni kaybetme gibi bir korkusu hiç yoktu çok emindi benden. dün bunu söylemem üzerine şok oldu. ama üstüme de gelmedi.

bu süreçten sonra ya birşeylerin farkına varıp eskisi gibi olacağız, ya da bitecek... onu çok seviyorum bitsin istemiyorum, ama düzelmezse böyle gitmeyeceğinin de farkındayım.

ooof of mafoldumben

2. 26 Temmuz 2010
  3. ecemgulden

ecemgulden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcın olsun tatlım zor bi durum. böle konularda nişan durumu olunca tabi işin içine aillerde giriyo ki bu insanı daha çok kasıyo. bana sorarsan en iisini yapmışsın. en azından hyatında var yada yok bu belli olur ona göre yoluna devam edersin. ama umarım yokluğunu yaşamak zorunda kalmazsın:sinifsinif:

4. 26 Temmuz 2010
  5. depresyonnn

depresyonnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ah canım Allah yardımcın olsun, nişanlılıkta gerçekten çok zor, karar verme süreci, sonrasını görememe, sürekli kafada sorular.
    Seni çok iyi anlıyorum, ama erkeklerin bir çoğu nişanlılık döneminden sonra ilgisiz olurlar, benim nişanlımda da ilgisizlik değil ama yinede bişeyler değişti.
    Muhakkak değişme oluyor...

6. 26 Temmuz 2010
  7. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlısı olsun canım... hislerini anlatıp ; onu da düşünmeye sevketmekle en doğrusunu yapmışsın..
    hiç değilse bilinmezlikten kurtulacaksın...

8. 26 Temmuz 2010
  9. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Konuşarak en iyisini yapmışsın.Böylece belki kafasında soru işareti oluşur ve senin bu durumdan gerçekten rahatsız olduğunu anlar
    Benzer durumlar yaşadım yalnız nişanlı değiliz..Oturup uzun uzun konuştuk ve bu iyi geldi bize..Şimdilik yolunda herşey
    İlişki nasılsa ciddi nasılsa garanti diyerek ekstra bi çaba harcanması gerektiğini düşünmüyor erkekler
    Biz de herşeyi çok ince ayrıntısına kadar düşündüğümüzden sorun yapıyoruz
    İnşallah sorunlarınız çözülür nişanlın değişmezse böyle devam etmeyeceğini anlar

10. 26 Temmuz 2010
  11. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah :Saruboceq:

şimdiye kadar hiç bu şekilde rest çekerek konuşmamıştım. birşey değişmemişti. umarım farkına varır... ama korkuyorum da ya bitsin derse.. böyle sürmesinden se bitmesi daha iyi tabii ama çok seviyorum işte... inşallah farkına varır :sinifsinif:

12. 26 Temmuz 2010
  13. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Derse desin canım ya onun hükümdarlıgında
    nereye kadar sen en yiyisini yapmşsın umarım bıran önce aklı başına gelir

14. 26 Temmuz 2010
  15. vantuzz

vantuzz böğürtlen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    en doğrusunu yapmşsn şuan sennle aynı durumdaym bi tek nişanlı değilm.ona dedim kendimi yeternce ifade ettiğimi düşünüorm artk sen karar ver dedm bakalm ne olack.

16. 26 Temmuz 2010
  17. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evliligi ne zaman dusunuyordunuz peki?
    cepte fln sanıyor senı galıba:/
    en iisini yapmşsin bence

18. 27 Temmuz 2010
  19. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evlilik ilkbaharda düşünülüyor. tabii böyle giderse ben düşünmüyorum. ona da söyledim.

bugün babaannesinin ölüm yıldönümü. kayınpederim babamı aradı, okuma var işte gelin akşam dedi. babamlar gidecek. amam ben hastayım diyerek gitmeyi düşünmüyorum. şimdi gidersem "geldi" diyecek. gitmezsem belki biraz daha dank eder ne dersiniz? bilmiyorumkismile acayip de göresim var ooof of benneyaptımki