Ayrılalım dedim...ayrılıyoruz :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eeesss tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

20 Şubat 2010
    Konu Sahibi : eeesss
  1. eeesss

eeesss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba arkadaşlar birçok kez konu açmıştım ve uzun zamandır buraya konu açmadım iiyi gidiyordu biraz sorun olsada açmak istemedim...şuanda çok üzgünüm herşeye çok yazık oldu çok...minicik 1 buçuk yaşındaki dünyadan haberi olmayan kızıma,emeklere,sevgime çabalara yazık oldu...hiçbişey değişmedi değişmiyor..çok çabaladım bekledim ama yine aynı karşımda beni anlamak istemeyen ve sürekli herseye kavga eden bir çift..evet dün bana bukadar bıktıysan boşan benden ikimizde uğraşmayalım dedi.bende ona bugun ( sevgimiz hiçbişeyi halletmedi, biribirimizi daha fazla kırıp üzmektense ayrılalım bunuda iyibişekilde yapalım evladımızın hatrı için dedim...ayrılalım dedim...o ise bana tamam yazıklar olsun sana git eşyalarını topla evi yakın zamanda boşaltıcam evi dedi...mantıklı düşünüce başka seçenek bırakmadı bana..ama içimin bi yeri sızlıyor kanıyor sanki, düşünüyorumda herşey boşunamıydı...içim çok acıyor belki bir güngeçecek acısı biliyorum...ama gözümün kapatıp uyumak uyandımda ise hiçbişey hatırlamamak istiyorum....

boşanan arkadaşlr sizde hissettinizmi bu duyguları nasıl atlattınız...

2. 20 Şubat 2010
  3. feyza85

feyza85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben diğer konularını okumadım o yüzden sorucam,ne gibi sorunlar yaşadınız evliliğinizde?

4. 20 Şubat 2010
  5. eeesss

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    hangisini anlatayım canım kıskançlık,anlayıssızlık,saygısızlık aldatma ve dayak hariç herşey var ama laf dayaktan kötü...defalarca şans verdim defalarca bu duruma geldik barıştık dayanamadım kıyamadım belki bir umut dedim ama bunu defalarca yaşamaktan yoruldum...eşim çok tuhaf bi insan yaptıklarının haddi hesabı yok bana ve aileme karşı saygısız en başta ne bulsam da sorun yaratsam bi insan...nereye kadar böyle sürecek...çok şey anlatmak kısa gelir.. yoruldum artık çok yoruldum

6. 20 Şubat 2010
  7. feyza85

feyza85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşinle birlikte bi aile terapistine gitmeyi düşündünüzmü hiç?

8. 20 Şubat 2010
  9. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bir sure ayri yasamayi deneyin isterseniz...icim aciyor diyorsaniz hala bir umut var diye dusundum...artik yapicak birseyim dayancak gucum yok deseniz icinizin acimamasi gerek bence....ayri kaldiginiz zamanlarda yaninizdayken farketmediginiz en kucuk detaylari bile ozluyorsunuz...bir sinirle alinan kararlar ne yazikki kimseye yarar saglamiyor..biraz sakinlesmeniz gerek...kucukte olsa bir umut bir isik varsa bunun icin mucadele edin derim...
    ayni seyleri yasamis martta mahkemesi olan 2 aydir ayri yasayan son bir haftadir duzelme olan gecmisi karsilikli olarak unutup sifirdan baslamayi deneyen hem bir hemcinsiniz hemde bir anne olarak size onerim bu yonde....

10. 20 Şubat 2010
  11. mutnojmet

mutnojmet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    canım senin bütün konularını biliyorum çocğuna da eşin aleyhine epey yorum yaptım en doğru kararı aldın bence geçecek yavaş yavaş şu anki acın ama eşinle devam etsen o adamın psikolojik şiddetinin bıraktığı yaraların geçmeyeceği noktaya gelecektin hakkında hayırlısı olsun

12. 20 Şubat 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    evladınızın hatırı için ayrılıyorsunuz

hayırlısı olsun akannehir

14. 20 Şubat 2010
  15. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    siz belki şuan gerçekten acı çekiyorsunuz ama emin olun buna da alışacaksınız.ben evli değilim sizi anlayamayacağımı düşünebilirsiniz ama anlıyorum gerçekten.evet belki unutulmayacak ama en azından bununla yaşamayı öğreniceksiniz.çocuğunuz için belki ayrılmak istemeyebilirsiniz ama bence bu yapılan en büyük hatalardan biri.çocukların sürekli kavga içinde büyümesi,bir türlü uzlaşamayan anne babayla büyümesi onun psikolojisi ve gelişimi için ne kadar sağlıklı olur bunu düşünün derim ben.çocuğunuzda derin izler bırakabilirsiniz büyüdüğünde onun ilişkilerine de yansıyacak belki de bu psikoloji.ama ayrıldıktan sonra belki çocuğunuza daha sağlıklı bir tablo çizebilirsiniz.umarım kendiniz için en doğru kararı verirsiniz.her şeyin hayırlısı inşallah

16. 20 Şubat 2010
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    konularını biliyorum.
    eşin rahatsız biri... doğru karar.
    kararından sakın geri dönme...
    hayırlı olsun..

18. 20 Şubat 2010
  19. eeesss

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148

HAYIR YANİ EVLADIMIZIN hatrı için İYİLİKLE ayrılalım demek istedim...