ayrıldığım sevgilim aldığı hediyeleri istiyor!!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU1 tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Merhabalar Kadınlar Klübünün değerli üyeleri:)a.s.
    Aranıza yeni katıldım bu aralar canımı sıkan bir konuyu sizinle paylaşmak istedim.Baştan beri yalanla ve sözün tutmamayla devam eden sağlıksız ilişkimi bir sene sonunda bitirdim.Ayrıldığım kişi bana aldığı maddi değeri yüksek olmayan hediyeleri geri istedi.Tabi bende ilişki süresince hediyeler almıştım ama onurlu bi bayan olarak istemedim..Neyse bende söz verdiğim gibi ona götürdüm önce bi almam gibi iki mırın kırın etti bana geri götür dedi bende koliyi alıp eve doğru gittiğimde geri geldi ve hediyeleri alıp eve götürdü.Öylece kalakaldım.Hiç böyle bişey yaşayanınız yada bu konuda yorum yapmak isteyeniniz varmı arkadaşlar:uhm:

2. 11 Ağustos 2008
  3. yexsxxsxim

yexsxxsxim *dışı buz içi b@l’ım* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle aramıza hoşgeldin?

eski sevgilinin seni görebilmek için böyle bir bahane uydurmuş olabilir mi acaba
    ne dersin?

4. 11 Ağustos 2008
  5. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Neden yapmışsa yapmış ama tarzı bence çok çirkin.Böyle birinden iyikide ayrılmışsın.

6. 11 Ağustos 2008
  7. EU1

EU1 Guest

seni görmek ıstemıs senden tepki
    beklemiş ama sen o teğkiyi vermeyınce hüsrana uyramış bence

8. 11 Ağustos 2008
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

İstediğinde kafasına götürüp calsaydınya:mymeka:
    Onları istemesi bile ne kadar dengesiz olduğunu cıkarıyor...
    (başıma gelmedi getirmesinde allah.getirirsede vallada ya götürür kafasına calarım
    ''degeri gözümde bitmişsede tenezül bile etmem ya kargoyla yada birşekilde ona gönderirim.tabi parcalarını birbirine buluşturması baya zaman alırlaelaelaelaelae:lepi:'')

Seni görmek için olsaydı insan bu kadar küçülücek bir bahane yaratmaz:mymeka:

Boşver takma zaten sendede kalsa bir anlam ifade etmezdi zannumca
    Sözünü tutmayan ve yalan söyleyen insandanda zaten akıllı bir davranış beklemekte olmazdı dimi -tatlicadiarzu-

10. 11 Ağustos 2008
  11. EU2

EU2 Guest

çok ilginç bir durum.. insan aldığı hediyeleri niye geri ister ki.. neyse o zaman sende başka şeylere yoğunlaş bakalım mesela senınle nasıl konuştu ( umursamaz,gözünün içine bakan,mutlu,hüzünlü vs..) ve o gün bakımlımıydı (hani bazen insan karşısındakine güzel görünmek ister ya o zaman daha bi farklı giyinir sen anlarsın onun o halini öylemi giyinmişti mesela) mimiklerini ve bakışlarını hatırlıyorsan herşey orda saklı bence..

12. 11 Ağustos 2008
  13. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bunun psikolojik anlamı da var elbet. eğer kişi hediyelerini geri istiyorsa, bu verdiği emekleri geri alma çabasıdır...sevgisine karşılık bulamamanın vermiş olduğu acıyla karşısındakini incitme çabasıdır.
    sevgiyle alınan ve alınırken güzel duygular hissedilen hediyeleri ona yar etmeme eğilimidir. daha türlü açıklamaları da var...maddi değeri çok yüksek olan şeyler için bu yorumları yapamam, ama manevi değeri olanlar için geçerli bir durum...yani sana kalmasın da denize bile atarım..hatta ihtiyacı olan birine veririm, hatta tanımadığım birine veririm. örneğin sevgilisine gül alan bir erkek, buluştuklarında sevgilisiyle kavga ederse gülünü alır gider ve onu tanımadığı yaşlı bir teyzeye verir. hatta daha da abartayım, şeker alınıp kız istemeye gidilir, kızı vermezler, hışımla alırsın şekeri ve dışarı çıktığında şekeri en yakın çöpe atarsın, sana yar olmasında çöpte kalsın hesabı...

ama bu hislerle sevgilin senden istemiş hediyeleri diye düşünelim, sonra verince almam malmam deyip geri gelip alması.....sevgilin ya senin ilgini çekmek istiyor, ya bağın kopmaması için uğraşıyor ya da seni iyice incitmek istiyor ya da ayrılık acısı yüzünden ne yapacağını şaşırmış, hırslanıp hırslanıp senle uğraşıyor... ya da başka bir şey. onu en iyi sen tanırsın, özellikle de sana kitap almışsa ve bunu istediyse kitap sevginin bir sunuluş biçimidir. onu geri istemesi çok doğal. (hediyeler arasında kitap olmayabilir, örnek vermek istedim) örneğin dikkat et, birisine kitap ödünç vermek hep zor gelir insanlara

14. 11 Ağustos 2008
  15. dadlummm

dadlummm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayrilmakta ne kadar doğru bir karar vermiş olduğunuz belli olmuş

16. 11 Ağustos 2008
  17. PamukPrensesPathem

PamukPrensesPathem 14.02.2011 sözlendik:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    bende anlam veremedım belkı senı gormek ıstemıs olabılır o anda garıp seyler yapmıs olabılır heyecan ve stresten
    uzulme alırsa alsın

18. 11 Ağustos 2008
  19. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    çok çirkin birsey yeni sevgılısı adına çok üzüldüm

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.