ayrildiginiz esleriniz ve cocuklariniz

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve EU2 tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

9 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

ayrildiginiz esleriniz cocukarinizla yeteri kadar ilgileniyormu?
    benimkini sorarsaniz kesinlikle hayir ( malesef ):eek:klava:

2. 9 Kasım 2008
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kendimden degil ama ablamda gözlemledigim kadariyla
    Hayir!! yeteri kadar ilgilenmiyor malesef!!:kahve:

Asaga yukari haftada 4 - 5 defa görüyor, eve geliyor cocuklari alip gezdiriyor fakat hep bir yarim saat, bir saat ondan sonra isim var gitmem lazim...:nazar:

Zaten cocuklarda belirli bir yasa geldikten sonra pekte umursamiyor galiba...:dilcikar:

Ben yigenler öyle mesela, bazen adam geliyor onlari gezdirmeye "Yok baba bugün canimiz istemiyor diyorlar" cünkü biliyorlarki yine alicak onlari en fazla 1 saat sonra cocuklarin hevesini kursaginda birakicak...Çok üzgünüm çoook

Ah acelyacim bir laf vardir bilirmisin "Anne hayata iken babanin bir gözü kapali olurmus, Anne öldükten sonra diger gözüde kapanirmis"" Anne gibi yar olmaz:çok üzgünüm:

4. 9 Kasım 2008
  5. EU2

EU2 Guest

evet canim gülsümcüm haklisin. benim cocuklarimin en son babalarini ne zaman gördüklerini hatirlamiyorum bile dur bakayim subat mart gibiydi yanilmiyorsam. sizinki gene iyiymis haftda bir kac saatliginede olsa aliyormus.

6. 9 Kasım 2008
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hayirsiz ne olacak:mymeka:

Evet bizimki yine daha iyi sanirsam ama dur bakalim canim ne zamana kadar, henüz araya baska kadin baska iliski girmedi! :1closedeyes:

Bununda cok büyük rölü var bence, ayrilmis oldugun adam yeninden evlenmis veya bir beraberlik yasiyorsa cocuklarinada daha uzak oluyor kanimca...:nazar:

8. 9 Kasım 2008
  9. EU2

EU2 Guest

simdiki esim öyle degil. onunda cocuklari var onlari her iki hafta sonunda, tatillerde bize aliyoruz. birazda adamin icinden gelmesi gerekiyor.

10. 9 Kasım 2008
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ne güzel!! Allah bozmasin!!:nazar:

Ama genel olarak bakarsak senin esin gibileri galiba azinlikta oluyor malesef canim...:nazar:

12. 9 Kasım 2008
  13. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.962
    Ödül Puanları:
    238
    Benim eski eşimde ilgilenmiyor. 2 -3 ayda bir ya alır ya almaz. Oda bir kaç saat dolaştırır getirir. Marketten bi poşet çukulata vs.. alır yolar sanki çocuğun ona ihtiyacı var. Yüzüne bile bakmaz aldıklarının..yavrum benim ya böyle olmayı hakketmedi. Çok üzülüyorum çocuğum adına nasıl dayanır babalar görmeden anlamıyorum.

14. 9 Kasım 2008
  15. EU2

EU2 Guest

bende anlamiyorum canim onun icin de anne oldugum icin cok mutluyum. benimkiler büyüdüler gerci ayrilalida 8 sene oldu ama genede yazik cocuklarin babayada ihtiyaclari var aslinda. bir yerleri hep eksik kaliyor. ayrilik bence cok normal birsey ama önemli olan cocuklar icin ondan sonrasi babalarinin onlara var oldugunu hissettirmeleri gerekiyor yoksa bütün görev bize düsüyor

16. 9 Kasım 2008
  17. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.962
    Ödül Puanları:
    238
    Babanın yeri çok ayrı bazen oğluma yetemediğim anlar oluyor. İşte o zaman içim parçalanıyor. Bilmiyorum ilerde bir evlilik yapsam ne kadar doldurur kendi babasının yerini , umarım senin bu 2. evliliğinde allah yüzünü güldürmüştür.:1hug:

18. 9 Kasım 2008
  19. EU2

EU2 Guest

elbeteki babanin yerini tutmuyor ama sana cok büyük bir destegi oluyor cocuklarda anca bunu büyüyünce anliyor ben sansliyim cok anlayisli bir esim var banada her konuda her zaman destek.