ayrıldık.bitti ben şimdi napıcam kara kara düşünüyorum yardım edin lütfen..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mrwe tarafından 25 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : mrwe
  1. mrwe

mrwe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bu konuda başka arkadaşların konularına bişeyler yazdım belki ordan gören vardır yinede anlatayım.şimdi onlara yazınca onları sabote etmek gibi oldu biraz kızdılarsa özür dilerim..
    benim 2 yıllık bir ilişkim vardı.şubat ayında ayrıldık.(sebebi aldatma değildi)sonra görüşmeye devam ettik tabi benim zorlamalarımla mesaj attım aradım.ilk zamanlar hiç cevap vermiyordu.sonraları cevap vermeye başladı.bi ara yanlız kalmış o zaman beni aradı.tekrar başladık.1 ay kadar çıktık.sonra ayrılmak istedi tamam dedim.zaten kendisinin başka sorunları da vardı depresyondaydı baya baya.bende onu aramamaya kendime söz verdim.6 gün sonra beni aradı havadan sudan konuştuk.sonra 2 defa daha görüştük bana doğum günümde hediye fln almış onu verdi.sonra 2 ay kadar böyle arkadaş gibi olduk.bi defa ikimizi konuşmak için buluştuk(onun isteğiyle) bu 2 aylık sürede.sana kırgınım zaman herşeye ilaç gibi fln konuştu.artık bana sevgi hissetmiyormuş öyle dedi.ondan önce ben kendisine başlayalım demiştim tlf kötü kapatmıştık.sonra beni aradı bu buluşmada öyle gerçekleşti zaten.o buluşmada ben ona ben seninle arkadaş gibi olamam olmak istemiyorum dedim.o da bende olmak istemiyorum ama bilmiyorum dedi:S geçen pazartesi yine konuştuk şöyleydi böyleydi bunu yapmasaydık fln diye bana seninle bi daha başlarsam evlenirim fln dedi.okul bi bitsin öyle bakacakmışız bende bu çok saçma o zamana kadar insanların fikirleri değer yargıları herşeyi değişebilir dedim bu ucu görünmeyen bi yol buna neden çıkayım madem ara ara görüşelim bu böyle olmaz dedim.ben görüşmek istemiyorum dedi.neyse sonra ben baktım konuşcak bişey yok birbirimizi anladık.birbirimize takılıyoruz sanki sevgili gibi fln..yine bi tekrar başlayalım durumu oldu bende.ben kararımı verdim bunları neden konuşuyoruz ki fln deyip gitti görüşürmüyüz sorumada Allah bilir dedi..
    6 gün oldu görüşmüyoruz çarş mesaj atmıştı ben ona bişey yapmıştım ona teşekkür için.bende cevap vermedim.gördüm bi defa önüme baktım yürüdüm geçtim.
    o kadar yalvaran kovalayan taraf oldum ki arkadaşlarım beni taşa tutuyor artık yeter diye.cidden kendimi kaybetmişim.aslında böyle olmasını istemedim tabi.gerçekten ona bi sevgi duyuyorum,kırılmış olmasını anlıyorum ama insanın kafasından çıkmaz ya öyle dolanıyor kafamda..bu kadar uzun bir acıyı hak etmediğimi düşünüyorum.
    siz ne dersiniz kızlar?

2. 25 Temmuz 2009
  3. acxix_hatxixralar

acxix_hatxixralar 19.09.2014 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :bbo: sizin ilişkiniz bayağı karışıkmış
    ısmalama gibi seninle bidaha başlarsa evlenirmişsiniz ama okul bi bitsin öyle bakarmışsınız
    yok sonra seninle görüşmek istemediğini söylemiş
    bu ne yav -tatlicadiarzu- sen ondan hayır falan bekleme :umursamaz:
    yalvaran tarafta hep sen olmuşsun falan bırak artık bence

4. 25 Temmuz 2009
  5. mrwe

mrwe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    artık bıktım kendime de diş geçiremiyorum.ama bilmiyorum işte off

6. 25 Temmuz 2009
  7. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya senin durumuna benzer bişey yaşadım bende.Anladım ki üzerine düşersen,karşındakine sendeki değerini hissettirirsen malesef böyle oluyor.Bitti dedi,2 gün sonra msj attı ulaştı,aradı ulaştı.Öyle laçkalaşıyorki herşey adamın kafasında <aa bu beni çok seviyor,ne zaman gitsem geliyor> gibi bi imaj çiziyoruz.şahsen ben öyle oldum.Bu sefer kesin kararımı verdim kapıyı çaldığında açmayacağım.Hayatın sadece kendilerinin etrafında dönmediğini öğrenmeleri gerek:eek:klava: sende bence bırak ilgilenme,evcilik oynamıyoruz,çocuk oyuncağı da değil bu.Anlasın gel gitlerle bir ilişkinin var olmayacağını ve yokluğunu gerçekten hissetsin.Ondan sonra da sen onsuzlukla değil,o sensizlikle baş etmeye çalışsın:teselli:

8. 25 Temmuz 2009
  9. strawberry35

strawberry35 &#1090;&#1085;&#1108; &#1504;&#963;&#1082;&#1108;& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Size sevgi duymadığını söyleyen bir adamla siz zaten zora girmişsiniz.
    İteleme aşk olmaz canım
    Belliki kopmuş birşeyler,tek taraflı yürümez.
    Napacağın konusuna geline
    Tabiki yoluna bakacaksın
    Bu kadar açık ve net

10. 25 Temmuz 2009
  11. nescum

nescum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım tam anlamadım ama sana söyleyebileceğim tek bir şey var. ıster kavga et, ister aşk böcüğü ol, erkek milletini şımartmaya gelmiyor, sen ona ne kadar değer verirsen o kadar kendi değerinden yitiriyorsun

12. 25 Temmuz 2009
  13. samyeli34

samyeli34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    bırak gıtsın ya nedır bu boyle...
    benım kızkardeşımde takıldı bırısıne gıdıyor ya..
    deger verıyorlarsa deger verılmelı....
    tamam zor olacaktır ama her acının bır bıtışı vardır..
    bu kadar degersız degılsınız...

14. 25 Temmuz 2009
  15. mrwe

mrwe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    söylediğini bende düşündüm..son görüşmemizde ben hala istekliydim o hala öyle zannediyor sanırım.daha bi tık yok.diyorum ya benim bu kaçma kovalamaca olayını tersine çevirmem lazım ki öğrensin.kendisinin de haklı olduğu taraflar var inkar etmiyorum ama böyle ders verir gibi olmasını da istemiyorum.ders verilecekse bende veriyorum gelsin:eek:klava:

16. 25 Temmuz 2009
  17. mrwe

mrwe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğru haklısın canım cevap verdiğin için teşekkür ederim.ben sana kısaca anlatayım:ben kovalıyorum o kaçıyor.bana karşı hisleri:belli değil. bu yani

18. 25 Temmuz 2009
  19. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kesinlikle olay bu canım kaçma kovalama.Her seferinde bizden gördükleri için yine aynı şeyi bekliyorlar.Bende sabırsızım senin gibi dayanamaz arar sorardım.Artık bugün canıma tak etti.saat 7 gibi msj atmış;Birbirimizi üzüyoruz,böyle devam etmesin,huzurla bitirelim diye...Normalde bi şekilde msj ı uzatırdım vs vs.Bu sefer yazdığım şey; Peki o zaman rahatla,huzurla bitti... oldu.Nolursa olsun bu sefer anlaması lazım,anlamazsa zaten bitmiştir.İlla canımız yanıyor,şuan hissettiklerini de az çok anlayabiliyorum ama inan bana biz ne kadar iyi niyetle üzerlerine düşsek de,kıymet bilinmiyor,aksine hayrı kalmıyor yaptıklarımızın.Üzme kendini ve özellikle sabırlı olmaya çalış:teselli: