Ayrıldık..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve denizzelda tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : denizzelda
  1. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    onun yüzünü takmıstım evlenme teklifini kabul etmiştim,seviyordum,iyi anlasıyorduk güvensizliklerle hırcınlıklarla sonunda bitti...
    daha öncede yazmıstım ciddi güven sorunumuz vardı..yada bu son olay kadar ciddi olmaaz.bardağın taşmasında yardımcı olan olayı anlatıorum kısaca:kız arkadasımla arabadayız bi arkadasımızı evindeki küçük bi yemek gibi bişeye gidiorz yanımda küçük yeğenim var onu kreşten aldım yol üzerinden eve bırakcam onu snra biz arkadasların evine gidicez yakın arkadaslarımızdan (Erkek)aradı nerde oldumuzu sordu oda gelicekti yemeğe sonra onla benzincide bulustuk onunla 2 araba gitmeyelim dedik,ben bizim arabayı park ettim hemde arabayı sür aynı zamanda yeğenle,ilgilen olmasın..yeğenimi bıraktım oda cıktı yukarı bebek cantasını tasımak için,snra arkadasların evine gittik,orada kalıcas..en yakın kız arkim de var yanımda..(erkek arakadasımın benle ilg.sıkıstırdığı kız arkim)) gece saaat 3 kapı güm güm vuruluo meğer takip edilmişimde haberim yok aklı sıra evde gece yarısını gecirince baska seler düşündü..herkes normal duruo,film izliorz ilk hakret bağrıs sonra sakinleşti,gitmek istiıorm ama arabayı cok uzakta bıraktım,ağlamaya başladım güvensizlik mafetti..en sonnda gitti..2-3 saat snrada zten okula gittim uykusuz..ve sabah aradım bitti dedim...sesi buz gibiydi..:1no2: ben onunla evlenmeyi kabul ettim onun kölesi olmayı değil..üstelik aradım ve arkadasların evine giidorz belki kalırım belki kalmam tamam dedi ama önce ırım kırım etti:kızgın: neyse rahatlamak için yazdım rahatlamaya calsıtım bugünde kargoyla yollucam yüzüğünü...ilk basş böle başlar sonra evlenince kocasının kulu kölesi olan kadınlara dünüşmek istemiıorm.benim kültürümede eğitmimide başka türlüsü uymas

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Mart 2010
  2. 5 Ocak 2009
  3. doremi

doremi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet.. ortada büyük bir güvensizlik söz konusu... bu çok önemli bir konu gerçekten..
    gece yarısından sonra ne bekliyordu ki karşısında evi basarak.. :KK43:((
    yok yok bu öyle kolay hazmedecek bir konu değil bence..
    hakkınızda hayırlısı olur inşaallah..

4. 5 Ocak 2009
  5. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    arkdaşım ayrılmana çok üzüldüm ama şunu belirtmek isterim..
    bunu kölelik olarak görmemen gerek bence..
    ne kdar samimide olsam erkek arkadaşlarımla aynı eve gitmem dolaşmam gezmem ne bilim aynı eve arkadşalarımızın gitsem benimki seninkinin verdigi tepkiden fazlasını verir..
    haa bunu kölesi oldum diye algılamam ..
    çünkü bende onun kızlarla aynı şekilde samimi olmasını .. eve gitmesini istemem kabullenmem...
    oyüzden bunu kölelik diye algılama ..
    gece yarısı çıkıp yanına geliyor..
    üşenmiyor..
    seviyor seni. kıskanıyor.. bu budur benim tabirimce..

Son düzenleme: 5 Ocak 2009
  6. 5 Ocak 2009
  7. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    canim güven olmazsa birsey olmuyor...güvensiz süren bir iliskiyi ask,sevgi,tutku hicbirsey kurtaramiyor...hakkinda hayirlisi olsun canim dogru yapip yapmadigini anca sen bilirsin canim...

8. 5 Ocak 2009
  9. EU1

EU1 Guest

cnm ayrılmana çok üzüldüm erkek arkadaşında çok büyük bir güven problemi var sanırım
    yanlız şunu demeden de geçemicem
    kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş
    erkek arkadaşının bu güvensizlği kendinden kaynaklanır sanırım iyi mi yaptın kötü mü
    yaptın bilemiyorum
    ama evlenince daha da kötü kıskançlıklar yaşanır ve daha da kötü olur diye düşünüyorum rabbim hakkında hayırlsını nasip etsin ama bence seni arıyacak ve barışacaksnız içimden geldi söylemeden edemicem

10. 5 Ocak 2009
  11. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gece yarısı cıkıp yanıma gelmedi ben ilk doktoruma gittim aksam ordan itibaren takip etmiş baya kaldım orada cnkü..yanı adresi bilmiodu..hem o saatten sonra eve dönmem mümkün değil uzaktı...ben gencim arkadasılarımla kalıp film seyredebilirm gençler toplanır yerler içerler eğlenirler..vs....yani bunu oda bilio o benden önce fazlayla yasamıs görmüş bilmiş biri..bana en cok dokunan geçmiş yasamındaki kız arkadasının yarattı güvensizliği benm tasıo olmam sncta ben onla cıkarken değişmedim aynı bendim o beni kabul eti ben onu hiç deiştmeye calısmadm..o kendi değişmek istedi ve gece hayatını bıraktı..o ortamdan koptu..ben demedim ama..o kendi için yaptı yıprandığı için.ağlamıorm okadr öfkeliyim ki ettiği kelimlerden dolayı arkadaslarımn yanınada bide..

12. 5 Ocak 2009
  13. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    güvensizliğin olduğu yerde ne sağlıklı bir ilişki ne de sağlıklı bir evlilik olur.. belki böylesi senin için daha hayırlı olmuştur evlendikten sonra daha kötü olabilirdi herşey.. her şerde bir hayır vardır unutma ..

14. 5 Ocak 2009
  15. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    o gece yarısı eve basarak beklediği şey kız arkadasyla olan mazisinden kalma kötü bi hatıra öle bii bekliodu..

16. 5 Ocak 2009
  17. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım guvenın olmadıgı yerde ne saygı ne aşk nede sevgı olur...
    sız ayakta tutan seylerı kaybetmısınız...uzulme...

18. 5 Ocak 2009
  19. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    seni okadar kişinin içinde küçük duruma düşürmüş
    ayrılmakla en doğrusunu yapmışşın aksi halde ilerde
    böyle saçmalıklar yüzünden sana şiddet bile uygulamaya başlardı..
    hakkında hyrlısı olsun

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.