Ayrıldık...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU2 tarafından 28 Mart 2009 başlatılmıştır.

28 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

bı konu acmıstım yorum yapanlar bilir kısaca anlatıyım yine.ben 20 o 34 yasında.3 senedır bırlıktydık. ve bu senenin basında nişan yapıldı zar zor neyse bu iyice sorumsuz olmaya basladı sehır dışına çıkar iş için haber vermez bunun gıbı seyler yanında degersiz hissetmem......vs... aramalar kesildi iyice aksam ararsa ne ala çok yorgun oluyormus fırsat olmuyormus aramaya.neyse 10 gundur ıletısım koptuı bızden o benım ne yaptıgımı nere gıttıgımı bılmıyor ben onun ne yaptıgını nerde oldugunu bılmeden gecti zaman.ve ben artık dusunmek istiyorum dedım bazı şeyleri. sonra bir kaç gün sonra aradım konuşalım dıye ve dedım bıtsın dedım bısey demıyor bişey söyle diyorum sen kafanda bıtırmıssn ne dıyım dıyor. nasıl bişey bu arkadaslar ya hıc yapma etme falan hıc bırsey demedı eve bıraktı.annesıne solemıs ıste bıttı dıye bugün aradı işte niye böle oldu falan filan dedi kararınıza saygı duyarız yine dedı. bu nişan olmadan ayrılalım dedıgm de yada bı korku olursa arardı vazgeçirmek için çabalardı.şimdi aileler halletsin halledebilirse demiş bunu duydum ben baskasından..şimdi doğru karar mı verdım bılmıyorm..bı yönden ii oldu diyorum sorumsuz ınsanla hayat gecmez bide biz şimdiden bişeyler yaplasamaask ne anladım ben evlilikten ..... nasıl olmus sizceeee:sm_confused:

2. 28 Mart 2009
  3. bitmesini oda istemiş ki emek vermiyor ilişkiniz için.. bence en doğru kararı almışsınız. bundan sonraki hayatınızda mutluluklar dilerim...

4. 28 Mart 2009
  5. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bence de dogru karar olmus.. bence bitmesini o sizden dha evvel istemis ki durumlari bu hale getirdi zaten..

6. 28 Mart 2009
  7. EU2

EU2 Guest

banada öyle geliyor arkadasım:KK43: ama ben ona her zaman derım bısey varsa sole dıye ama yok senı sevıyorum derdı hep ama sımdı gordum ne kadar sevıyor:KK43:(((

8. 28 Mart 2009
  9. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Ayrilmakla cok iyi etmissin.Baksana o da hic ugrasmamis.Sanki bunu bekliyormus.Canim zaten aranizda cok yas farki varmis güzelim be.Bundan sonra daha yasina uygun birini bulursun canim insallah.

10. 28 Mart 2009
  11. çiçeks

çiçeks Hayat=Oğluşum+Eşim+Ben :) şimdi de prensesimm Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Canım geçmiş olsun, sana değer vermeyen bi insanla olmazdı bi yerde tükenirdin zaten,şimdiden olması iyi olmuş bence hiç takma kafana hayatına bak.Hayatta senden değerli hiçbişey yok inan.Bencil ol biraz hayata karşı sonunda mutluluğu bulacaksın emin ol. :1hug:

12. 28 Mart 2009
  13. MeDuSa

MeDuSa Guest

Zaten bu ilişki bitmiş konuşmanız iyi olmuş canım
    Bundan sonraki hayatında mutluluklar a.s.

14. 28 Mart 2009
  15. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bence yerinde bir karar.iyi olmuş .zaten olmaz ayrılmayalım demediğine göre kendide istiyormuş diyorum..seven insan nedeninin niçinini sorar,düzeltmeye çalışır

16. 28 Mart 2009
  17. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    3 yıldan sonra ne oldu da fikri değişti acaba, ben bunu merak ettim.
    gelip geçici bir aşk olsaydı 3 yıla kadar beklemezdi...
    kendisi sizden vazgeçmiş zaten. bunu hareketleri ile belirtmek yerine açık açık konuşsaydı keşke.

siz telefonda ayrılmakla iyi yapmadınız ama. ben olsam çağırır, adam gibi yüzüme söylemesini isterdim, hareketleri ile belli etmesi yanlış. ne oldu da fikirleri, duyguları değişti, bunu öğrenmeye çalışırdım.
    öğrendikten sonra yine ayrılırdım.
    bitirmekle iyi yapmışsınız ama yüzyüze konuşarak bitmeliydi.
    aklınızdaki acabalardan kurtulmanız lazımdı bence.

18. 28 Mart 2009
  19. curry

curry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    en dogru karar bencede ayrilmak olmus ilerde evlenip mutsuz olacagina yol yakinken dönmeniz en hayirlisi.. seni sevmedigini sende görmüsün zaten kendiside istiyormus demekki ayrilmayi.. bu erkeklerin hepsi böyle dengesiz ve nankör galiba böylelerini allah bildigi gibi yapsin