ayrıldık

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Metaphora tarafından 20 Aralık 2009 başlatılmıştır.

20 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Metaphora
  1. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    sevgilimin izin vermediği bir konuda ısrar ettim ve çıldırdı ayrılmak istedi.haklı olan oydu.konuşmaya çalıştım ancak dinlemedi bitecek bu ilişki dedi.sinirden dedi biliyorum ayrılınca ben adım atarım konuşur barışırız genelde.

ancakkk...sevgilimin eski sevgilisiyle başım beladaydı.kız peşini bırakmıyordu bir türlü sevgilimin.ben el atmak istedim ama sevgilim bazen güzellikle bazen zorla beni engelledi.bu kızı bir türlü çıkarmayı beceremedi hayatımızdan.ona ilgisi olduğunu bile düşünmeye başlamıştım ama bu konuda beni ikna etmeyi başardı onu sevseydi onun yanında olurdu sonuçta dimi.

neyse bittiğini söyledikten sonra bana gitmemi söyledi,sonrada 'bidaha beni arama zaten hattımı kırıcam arayamazsın' dedi.

benim orda şalterlerim attı ve gittim.eski sevgilisi peşini bıraksın diye ona defalarca numara değiştir hattını kır hattını benimle değiştir gibi bir ton şey söyledim ama her defasında bir bahane buldu yok iş için arayanlar olurmuş yok acil bişey olunca ulaşamazlarmış.eski sevgilisine rağmen kırmadığı hattını benden ayrılınca kıracakmış!

demekki bu kadar kolaydı o hattı kırması!!! boş birşey için ayrıldık,ben adım atınca barışırız aslında çünkü ben hatalıyım,ama bu yaptığı şey beni darma duman etti kesinlikle adım atmıycam,aramıycam,onunda adım atmayacağını biliyorum,e ne olacak böyle mi bitecek kaç yıllık ilişkimiz??

bu arada o hala kendini haklı görüyor hat konusunda ona kızdığımı bilmiyor.yani ben onu aramazsam demekki oda ayrılmak istiyomuş kabullenmiş gibi şeyler düşünecek.

2. 20 Aralık 2009
  3. Metaphora

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar lütfen bişey yazın:gitme:

4. 20 Aralık 2009
  5. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    aslında burda hattan çok senin hata boyutun önemli canm.. onca yaşanmış ,paylaşılmış güzel şeyler var. hata da sendeyse onların hatrına bi özür dileyebilirsin.. ama o hala bitti mitti diyosa kendi bilir. seviyorsa affeder,bu hat durumunu ozamn konuşursunuz..

6. 20 Aralık 2009
  7. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.120
    Ödül Puanları:
    463
    ne yalan söyliyeyim burnuma pis kokular geliyor, o hat madem o kadar kolay imha ediliyormuş neden daha önce etmemiş. arkadaşınız biri yanımda biri yedekte olsun diyor gibi geldi bana.
    bilmiyorum ama bence hiç uğraşmayın, nasıl olsa siz aramazsanız o arar, siz alıştırmışsınız hep koşmaya peşinden, bırakın ne de olsa kaçan kovalanır yerimseniben

8. 20 Aralık 2009
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    sevgilinin `izin` vermedigi konu ne denli bir konu ki sizi ayirdi boylesine anlayamadim..
    ama su eski kiz arkadas konusu biraz enteresan.. sizi ikna edememis zaten belli ki. kaldi ki bi hat degistirmek o kadar mi zor. benim de burnuma guzel kokular gelmedi. beyfendi biraz rahat sanirim boyle konularda.. e madem rahat bu izin konusu da ne?..

10. 20 Aralık 2009
  11. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.693
    Ödül Puanları:
    463
    bu eski kız arkadaş neden bu kadar önemli, neden hala ucundan bucağından hayatınızda, yani net bi şekilde istenmeyen hiç bi kız bu tip tavırlar içinde olmaz bence

12. 20 Aralık 2009
  13. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ayrılıs sebebınız sıze yapma dedıgı sey yuzunden olmus sanırım ama sız hala eskı sevgılısı yuzunnden ayrıldıgınıza ısrarlısınız..
    sevgılınız bıtırmısse sızde bıtırmelısınız ıcınızdekılerı gec olcaktır canınız yancaktır her anınızda o gelcektır aklınıza ama mecbursunuz..belkıde hayır bu sekılde olcaktır hayatınızda..

14. 20 Aralık 2009
  15. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hattimi kiricam demiş kırdı mı peki??
    eski kız olayına gelince bence zaten o kızın muhattabı sen degilsin,sen olmamalısın..erkek arkadasın olmalı..benim erkek arkadasımıda ariyodu bir ara eski kız arkadaşı..kendisi muhattab oldu..ben asla konuşmam eski kız arkadaşıyla..uğraşmam yani..
    anladığım kadarıyla uzun bir iliskiniz varmış..eski kız arkadaşına karsı bir seyler hissetseydi bencede onun yanında olurdu..
    sanırım biraz kiskanclik yaptın..
    eğer bu cocuğu seviyorsan arayıp özür dilemen gerekir..bence..ama basta sorduğum soruyu yine sorucam hattımı kiricam diyip kırdı mı?yoksa blof mü yaptı?

16. 20 Aralık 2009
  17. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.120
    Ödül Puanları:
    463
    hat nasıl kırılıyor yaw :uhm:

18. 20 Aralık 2009
  19. Metaphora

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    arkdaşlar bir kız arkadaşım vardı çevremizde düzgün tanınmıyordu oda onla görüşmemi istemedi.aylarca görüşmedim ama konuyu açtım yeter artık karışma bana o benim arkadaşım diye oda çıldırdı,o arkadaşımın etrafındaki herkesin adı çıkmış onla takılmam doğru değilmiş,doğru olmasını bırakın bana uygun biri değilmiş senin kalitende biri değil falan diyodu.ben ısrar edince ayrılmak istedi buraya kadar tamam.

eski sevgilisiyle bikaç kez aynı ortamda bulunduk,(karşılıklı oturmadık tabiki farklı masalarda farklı arkadaş grubuyla falan) sevgilim yüz vermedi,kaç defa söyledi benle beraber olduğunu beni sevdiğini ama kızda tık yok..
    bigün yemeğe çıktığımızda kız karşı masamızdaymış ben farketmemişim lavaboya gittiğimde sevgilimle konuşmaya kalkışmış ve yemek boyunca sevgilimi izlemiş kız gittikten sonra sevgilim anlattı herşeyi çıldırdım ayağa kalktım belki kız oralardadır diye kolumu sıktı canımı yaktı çingenemisin kızımı dövcen sen bizi rezil mi ediceksin diye :gitme: ogünden beri içime bi kurt düşmüştü bu kız için canımı neden yaktı bu kdar..yoksa cidden görgüsüzlük olarakmı gördü yaptığımı diye..

aylardır ben ne yapsam çingenelik görgüsüzlük anlayışsızlık kıskançlık şizofrenlik ama o kız ne yapsa seviğinden unutamadığından :gitme: ben kızla ilgili kıskançlık yaptığımda bana kaba davranıyo demediğini bırakmıyor,o kızlaysa kibar kibar konuşuyor,ben buna kızdığımdada 'kıza dayak mı atıcam küfür mü edicem' diyor. yada 'sen benim sevgilimsin sana karşı tabiki rahat konuşurum' diyor.

sırf bunlardan dolayı hiç barışmamak istiyorum aylardır sevmediği bir kız için beni ağlatıyor :gitme: