ayrildiniz, ama onun hayatindaki ilktiniz,o ise hala yalniz

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 14 Şubat 2008 başlatılmıştır.

14 Şubat 2008
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Ayrildiniz, ama onun hayatindaki ilktiniz,o ise hala yalniz. Ayrilali 2 sene olmus, ama hergun goruyorsunuz, o da sizi goruyor uzaktan, ayrildiginiz gunden beri ise 1 kere bile konusmadiniz, birbirinizle selamlasmadiniz. Ondan haber almamak, aci cekmemek icin ortak arkadaslarinizla da gorusmeyi kestiniz.

Bir gun o, sizin ona bakmaniz icin 5-6 kez donup donup bakti, once gormezden geldiniz ama sonra siz de baktiniz. Gozgoze geldiniz, o ise gulumsedi...Siz kafanizi cevirdiniz, cunku hala yasanmisliklarin acisi suruyordu icinizde, 3 yıl beraberdiniz, 8 ayı nisanlilik.

Ne dusunursunuz bu durumda?

2. 14 Şubat 2008
  3. -----------------
    -----------------------------------------

4. 14 Şubat 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ayrılma sebebinizi bilmiyorum ama bir erkeğin 2 yıl hayatına kimseyi sokmaması,ve hala ilk aşkıyla gözgöze gelip gülümsemesi,hala içinde ukte kaldığını düşündürdü bana,tamamen unutamamış gibi..

6. 14 Şubat 2008
  7. 2 yıl bilincli bi sekilde mi sokmadi kimseyi hayatina yoksa karsisina mi cikmadi bilmiyorum..belki de baska planlari oldugu icin evliligi ertelemistir bilemiyorum...

8. 14 Şubat 2008
  9. nazar boncuxgxum

nazar boncuxgxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    sen yine şanslısın kardeşim görebiliosun onu en azından seni hala unutmadığı kesin arkasına dönüp bakıosa bi şekilde aklındasın onun sana neler yaşattı nasıl acılar yaşattı bunu en iyi sen bilirsin ama yinede güzel bi kıpırdanma gibi geldi bana ya ben insanları asla kolay affedemesdim we ne kadar kötü bi huy olduğunu bilsemde kinciyimdir ama eski eşim diorum artık o kadar yaşattıklarına rağman kin de duyuyorm ama içimdende hep bikere görsem rabbim ne olur die hep dua ediyorum bilmiyorm bu nasıl bi duygu içimde hep bi intikam ateşi war hem o kadar büyük bi aşk war hem nefret eder garip bi duygu ama seninki güzel ama acıyı sana yaşatan o neler yaşadığını da bilen sensin en doğru olanı yapmalısın çok konuşdum yine neyse kardeşim ama güzel bi kıpırdanma gibi

10. 14 Şubat 2008
  11. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    unutmamış unutamamış bence neden ayrıldınız bilemiycem ama sanki yeniden alevlenmesini istiyomuş gibi geldi bana hissettiğim bu sadece ama nişanlılık falanda olmuş kolay değil unutmak belliki baya ciddiydiniz hakkınızda hayırlısı olsun canım

12. 14 Şubat 2008
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.362
    Ödül Puanları:
    363
    Yanlış hatırlıyorsam düzeltin Gelecek Korkusu.
    Eski nişanlınız size tokat attığı için ayrılmamış mıydınız?şutarafagitti
    Eğer doğru hatırlıyorsam öyle bir adamın bir daha yüzüne bakmazdım.:dilcikar:
    Yok eğer ayrılık sebebi başkaysa bilemicem,sebebini irdelemek,düşünmek gerekfisfisfis

14. 14 Şubat 2008
  15. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    eğer laalenin dediği gibi işin içinde tokat varsa iş değişir tabi:dilcikar:

16. 14 Şubat 2008
  17. ben cok ugrastim o iliskiyi ayakta tutmak icin, benim de hatalarim olmustur elbet ama haketmedigim laflar duydum, hep elestirildim ama hep...

yanlis anlasilmasin, tekrar birlesebilir miyiz demiyorum sadece o kadar seyden sonra bu insan bakip nasil gulumseyebildi anlamiyorum...Ayrilmayi ben istemistim. Biz severek biraya gelmistik, guzel gunlerimiz oldu ama nisanlilik cok kotu gecti...

Benim tek istedigim sahiplenilmek, kendimi ozel hissetmek, kadin gibi hissedebilmekti ama bunlari hissedemedim. Guzel seyler hissettim, mutlu oldugum zamanlar da oldu hakkini vermek lazim ama "biz" kavramını ona ogretemedim...

18. 14 Şubat 2008
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.362
    Ödül Puanları:
    363
    Belki o da formaliteden gülümsemiştir.
    Yani çocuk gibi küs durmak olmaz madem gözgöze geldik bari gülümseyeyim demiştir.
    Kötü niyetle yapılmış bir şey olduğunu sanmıyorum..