Ayrılığa nasıl dayandık..?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve erva147 tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : erva147
  1. erva147

erva147 Bekle beni YAZ =) Üye

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    uzun yada kısa ilşkilerimz oldu hepimizin.
    peki neden bitti.
    bitince neler çektik.
    nasıl kabullendik bu bitişi.
    ve en önmli soru geri döndümü....yoksa sizmi bir adım attınız gene..

bn kendim başlıyım,sevmediğini düşünüyordu,sıkılmştı artık.
    uykuyu unuttum,gözüm kapansa bile kabusla uyanıyorum.
    kabullenemedim dönsün diye bekliyorum kötükedihüso mafoldumben

2. 30 Temmuz 2010
  3. ultravox

ultravox cevapsız sorular Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    41
    benim de (ilişki bile denmez benimkisine ama) başımda aynı dert var şu günlerde...bittiyse bitmiştir arkadaşım...önümüze bakalım... onlar gayet hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyorlar...biz de aynen öyle yapalım...zaman herşeyin ilacı diye boşuna denmemiş...ilerde üzüleceğimize şimdi üzülür kurtuluruz...zaten bitmeyecek olsaydı kalpler karşılıklı o hisle yanar tutuşurdu...karşılıklı geri dönüş olurdu...boşuna heba etme kendini...dönerse zaten sana dğer veriyordur bir şekilde...
    ama benimki gibi hemen başka kızlara koşmuşsa dönse bile umrumda olmaz...her şekilde sildim onu...dönerse bile hata yapmış olur...tüm kapılarımı kapattım ben...bu arada bende tam kabullenmiş değilim... ama bir şekilde kabulleneceğim...kafama koydum sileceğim....

4. 30 Temmuz 2010
  5. miss_baby

miss_baby _ҳҲҳđέļiçĩøµ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    geri dönmezler hep bizden beklerler ahh ahh bizlerde niye bu kadar duygusalsak hep yenik düşeriz duygularımıza :KK43:

6. 30 Temmuz 2010
  7. erva147

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    kafana koydunsa helal olsn güzelm.az kalır biter.zaten o da başkasına gitmiş hemen bunun hırsıyla bititrrsn kalbinde de beyninde de inş.

malesef bn ikisinde de bitiremiyorum.bana çok çektirdi ama inadına bitmesin diyorum şaşıyorum kendime ama seviyorum işte bitsin gitsin istemiyorum mafoldumben

8. 30 Temmuz 2010
  9. ultravox

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    41
    bu dönemler gerçekten çok zor arkadaşım...seni çok iyi anlıyorum... sen değer veriyorsun ona...bir emek var diye bitirmek istemiyorsun seviyorsun... ama karşı taraf rahatlıkla sıkıldığını ifade edebiliyor... kaybetme korkuları yok bunların...ben de ona kızıyorum zaten... biz burada üzülüp konu açarken onlar keyiflerine keyif katıyor...
    ama senin sevgilin öyle değilmiş sanırım anlattığın kadarıyla... belki zamana ihtiyacı vardır...ama çok çektirdi bana demişsin...güzelim ne hakkı var ya buna...ikiniz birbirinize karşılıklı çok çektirmişseniz ona diyeceğim yok...bir nevi aşkın gereği zaten bu..ama sen tek taraflı çekmişsen neden sen çekecekmişsin be güzelim :eek:lmaz::çok üzgünüm:

10. 30 Temmuz 2010
  11. erva147

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    şöle ki tatlm bnde 1yıl ona çok çektrdim.onun neler yaşadgnı ilk kez bu 6ay içinde anladım.bana derdi msj atarken bile korkuyorum yanlş bişy demekten,kızarsan dye..
    şmdi ayn şeyleri bn yaşıyorum.aman kavga çıkmasın yanlış bişy yazmim diyorum kendime.
    tatlm bilmiyorum bn nerdeyim bn kimim onun için.ama şurda çook haklısın kaybetme korkusu yok bunlarda.bunu biliyorum.
    ah bu acı öldürcek beni...mafoldumben

12. 30 Temmuz 2010
  13. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    zor günler ama atlatıcam bende eminim kaybeden üzülsün benim gibi birini hayatının şansını kaçırdı her bakımdan bu kadar diyorum ben başka bişi demem:dilcikar:

14. 30 Temmuz 2010
  15. ultravox

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    41
    "aman kavga çıkmasın yanlış bişy yazmim diyorum kendime." bunu yazmışsın ya resmen benim halimi tarif etmişsin... yanlış anlamasın diye mesajlarımı her açıdan düşünür öyle yazardım... ama kendisi herşeyi içinden geldiği gibi yazardı... ben anlamaya çalışırdım..şunu demek istiyor bunu demek istiyor diye düşünür yanlış anlamlar çıkarmazdım...ben bu çabayı gösterirken kendisi göstermez birden o buz gibi sert tavrına bürünür kestirip atardı açıklamalarımı...ondan dolayı da son zamanlarda bozulup gittiğinde hiç arkasından gitme etme yanlış anlama beni falan demezdim..kuzu kuzu kendi dönerdi... kendimi ezdirmediğimi düşünür iyi hissederdim kendimi...kısacası sana diyeceğim şey canım; insan birini kaybetmek istemiyorsa kaybetmeye gönlü razı olmuyorsa onun laflarını doğru anlamaya çalışıyor...kestirip atamıyor... ne olursa olsun geri dönüyor insan...yani kaybetmek istemiyor...ama kaybetmekten korkarak yaşarsan, içinden gelenleri ona set çekerek söylersen sonunda asıl kaybeden sen oluyorsun...bırak onu kaybetmeyi asıl kendini kaybettiğine yanıyorsun...o yüzden üstünü gitme kendinin de onun da... bir güzel akışına bırak...herşey yoluna girecek:1rolleyes:

Son düzenleme: 30 Temmuz 2010
  16. 30 Temmuz 2010
  17. erva147

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    tatlım yüreğim kabul etmiyor.illa ki bir neden istiyor.NEDEN böyle yapıyor,bilerek mi bilmeyerek mi.sogudumu soğumadımı,seviyormu sevmiyormu.
    kafam bu sorularla o kadar dolu ki bu yzden bırakıp gidemiyorum.gitsem geri dönüyorum.hep aynı şeyi
    diyorum otur konuşalm bana neler oldgnu anlt neden böylesin diyorum.o ise tmm düzelck herşey aşkm uzatmayalm barışlm diyor.2 gn iyi 3.gün gene yere çekıyor beni.msjları sertleşiyor bn kırılır mıyım üzülürmüym umursamıyor.Bu nasıl vicdandır ya eridim gittm umursamıyor.
    adam gbi derdinide anlatmıyor offf :KK43:

18. 30 Temmuz 2010
  19. ultravox

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    41
    sana bişi deyimmi...sertlik her zaman işe yarar...her zaman olmamak ve dozunda olmak şartıyla tabiki...o yüzden bence biraz sert olmalısın...benim deneyimime göre sert davrandığım anlarda kendi kendine geri döndü hep..inan akılları başına geliyor sertleşince biraz...alttan aldığını görüyor...zayıf noktanı biliyor...ondan dolayı nasıl olsa alttan alacağını bildiğini için de ona göre devam ediyor düşüncesizliklerine...mesela sormayıver...neden böylesin falan deme... isterse kendisi açıklasın sana...sen şans vermiş sormuşsun derdini..o da geçiştirmiş...tekrar sorsan hem kendine kızacaksın hem ona...o yüzden bilinçli olarak biraz ilgisiz kal bakalım nolacak...