Ayrilik daha yeniyken, hayatima yeni birini sokmak ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve yok_sun tarafından 31 Ocak 2010 başlatılmıştır.

31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : yok_sun
  1. yok_sun

yok_sun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aklim cok karisik yardim ederseniz yorumlarinizla sevinirim

Simdi konu su : Ben 2 ay once 3 senelik sevgilimden ayrildim
    Ve simdi karsima yeni birisi cikti ondan cok positif bi elektrik aldim. Ama beni korkutan sey okdr uzun bi iliskinin ardindan, 2 ay gecti biteli. Yeniden bi iliskiye baslamak normalmi ?

Buarada ayrilik sebebimiz : birbirimize cok uzaktik o tr de bense yurtdisinda tek gorusme aracimiz msn di . bana cok duskundu ama sinir aninda cok kufurler etti bana agza alinmayacak seyler. Ve ben ayrildim ondan cunki artik sevgimde yipranmisti. Uzuldum ayrilirken ama cok buyuk acilar cekmedim.

Hersey daha yeniyken yeni birini hayatima sokmam hatami sizce ?

2. 31 Ocak 2010
  3. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evet! çok değil bikaç konu altta aynı şeyi yaşamış bi arkadaş var.
    onu okumanı tavsiye ediyorum
    arkadaş olarak takılcaksanız neyse
    bi de bişey de etkili eğer kafanda eski sevgilin tamamen kesin bittiyse o zaman olabilir ancak
    ben 1 sene çıkıp da ayrıldıktan sonra ertesi gün yeni bi ilişkiye hazır hissettiğim zaman da oldu ama herşey bitmişti tamamen yüzünü bile hatırlamıyordum resmen
    bunun kesin bi zamanı yok ama senin kelimelerinden tam bitmemiş gibi anladım
    zaten bitmiş olsa sormana gerek kalmazdı burda bize :)

4. 31 Ocak 2010
  5. Nessy

Nessy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kalbinde kafanda olayı bitirip bitiremediğine bağlı.Bu hususta bir değil iki-üç defa düşünmen,taşınman ona göre kendine bir yol çizmen gerektiğini düşünüyorum.Sonuç olarak yeni tanıştığın insanın da duyguları var.