ayrılık mıı?? asla dayanamamm....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cesmi_naz tarafından 2 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : cesmi_naz
  1. cesmi_naz

cesmi_naz BEŞİKTAŞK Üye

Beğenildi:
    7.476
    Ödül Puanları:
    238
    kızlar çok fenayım..ağlamaktan yüzüm gözüm şişti.. kimseye anlatamıyorum da.. bilenler bilir bikaç gün önce nişanlımla ve annesiyle ilgili bişeyler yazmıştım ben para biriktirmeye çalışırken onlar luzumsuz harcamalar yapıyolar ben de kızdım. düğün de yapmak istemiyolar falan die. dün gece çok fena tartıştık nişanlımla. ben de çok kırıcı şeyler söyledim o da haliyle.. bugun de msj yazdım ona sen haklısın para senin paran istediğini yap die. bugun ne aradı ne sordu butun gün. ki biz günde 100 msj hakkını zorlayanlardanızdır normalde. dayanamadım az önce msj yazdım bişey söyle noluyor die konuşmak istemiyorum falan demiş. ben de üsteledim değerin yerlerde gibisine bi laf söylemiş acayip sinirlendimö aradım ne demek bu die. 2 yıldır ben o değeri kazanmışım bi gecede mi yerlere dökülüyo dedim. işte bi gecede deil de yaşadığım şeyler bu hale getirdi falan demiş. dedim ben ne yaptım hatamı kabul ettim para senin paran istediğini yap dedim. daha nie böle yapıyosun dedim konuşmak istemiyorum falan dedi. ne yani böle mi bu iş bitti mi dedim bitti dedi :KK43:( yaa kolay kolay bunları söyleyecek insan deil de ben ne yaptığımı bulamıyorum nie bu hale geldikk :KK43:( oofff açmıyo da şimdi tel lerimi napcam çok kötüyümmm :KK43:((

2. 2 Temmuz 2010
  3. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bana blöf yapiyo gibi geldi :nazar:
    gözünü korkutmak istemis olabilir bence

4. 2 Temmuz 2010
  5. meleklerkorusu

meleklerkorusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    o kadar kolaysa bitirmek zaten seni gerçekten sevmemiş derim..
    bence trip yapıyor..sen sonuna kadar düşündüklerinde haklısın..
    senin boyle üzülecegini ve geri adım atacağını tahmin ediyor olabilir..
    sen de bir süre arama sorma derim..düşünsün aklını başına toplasın..
    öncelikle sen eleştirilerinde haklı olduguna eminsen düşüncelerinin,söylediklerinin arkasında dur ve kararlı bir duruş sergile derim

6. 2 Temmuz 2010
  7. LiLithy

LiLithy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Banada biraz blöf yapıyor gibi geldi. Zaten durum bu kadar resmieşmişken senden ayrılırsa seni senin onu sevdiğin kadar sevmemiş demektir.

8. 2 Temmuz 2010
  9. Kuzucugum

Kuzucugum My Boys.My love Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Cok cocukca seyler bunlar.boyle eften,puften seylerle simdiden bitti falan diyorsa tutmayin siz onu vede bukadarda ustune dusmeyin,birakin o sizin pesinize dussun:dilcikar:

10. 2 Temmuz 2010
  11. sweetgirl00

sweetgirl00 25.01.2003 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim bence sadece sana kirgin, merak etme barisirsiniz.

12. 2 Temmuz 2010
  13. nilim

nilim Popüler Üye Editor

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    cok ustune dusme bu durumda ayrilmayacagi varsada ayrilir cunku sen aradikca kendini hakli gorecek ve o duygunun verdigi guvenle almayacagi kararlar alabilir ozurunu dilemissin bidaha arama bence o dusunsun sensiz hayatini gozden gecirsin buna dayanabiliyorsa zaten simdi bitsin en iyisi ama dayanamiyorsa ne olursa olsun arayacaktir kendini uzme hic hani soyle derler birini seviyorsan birak gitsin geri donuyorsa senindir donmuyorsa zaten hic senin olmamistir

14. 2 Temmuz 2010
  15. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet zor olacak biraz ama Arama diyorum ben de... üstüne gittikçe ters teper. mümkünse yüzyüze görüşün.

16. 2 Temmuz 2010
  17. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    ohoooo daha evlenmeden boyle seylerden dolayı kapısıyorsanız...
    bı sure gıtme uzerıne madem otursun dusunsunn ben napıyorum desın.
    o kadar kolay mı ya...

18. 2 Temmuz 2010
  19. cesmi_naz

cesmi_naz BEŞİKTAŞK Üye

Beğenildi:
    7.476
    Ödül Puanları:
    238
    dün gece uzun uzun konuştuk.. benden hiç duymayı düşünmediği laflar duymuş o yüzden çok kırılmış. günlerdir ağlıyorum ben de dedi ne yapacağımı bilemiyorum ileri de üzüleceğimize şimdi üzülmek daha iyi falan dedi ilke baştan. ben de dedim ki biz neler yaşadık neler atlattık bgune kadar bu şekilde bitmemeli falan dedim. işte konuştuk konuştuk vesaire.. sonuç olarak daa devam edeceğizz ancakk hala askıda yani ilişkimiz her an düşebilir :KK43:( hiç bu hale geleceğimizi tahmin etmedim ben. beni çok sevdiğini biliyorum ama çok kırmışım demek ki farkında olmadan.. ama gerçekten ayrılmak istemiyorum yapamam onsuzz gibi geliyoo.. 2 yıldır beraberiz ve bikaç aya düğün düşünüyoduk.. şimdi ayrılık.. yokk Allahım korusunn.. kızlar dua edin siz de nolurr bitmesin bizim aşkımızzz :KK43:((