ayrılık sonrası herkes mi böyle..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve inFlamess tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

5 Eylül 2009
    Konu Sahibi : inFlamess
  1. inFlamess

inFlamess Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    113
    cok yeni bi ayrılık oldugu için mi böyle...neden bu ıstırabım..bitince ohh diyecegim sanmıstım neden içim yanıyor..suan da beni acıtan 20 gün sonra düğünüm olacakken hayal kırıklıgına ugramanın acısı mı yoksa sevdiğini kaybetmenin mi acısı..hakkımda vereceğim kararın dogru olduguna inanarak verdim offf cok korkuyorum..ya yeni acılara yelken mi acıyorum...unutulur biliyorum ama benim ruhumu dinleyip söylediklerimi anlayıp benimle delicesine hayatı yasayacak bi insanı bulmak 23 yasına göre artık geç gibi..yani evlenmek istemiyordum derken derken neden suan da gönlümce bir eş bulabilirmiyim ki diye düşünüyorum ki....

2. 5 Eylül 2009
  3. Vengeance

Vengeance Türkiye :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım üzgünüm ama bence senin yaşadığın acı kurduğun hayallere ve özlemini duyduğun mutluluğa ulaşamayacak olmanı artık biliyor olmanın acısı mirmirmirmiryoksa sevgilin gitmiş vs değil sorun. Ayrıca 23 yaş geç değil ama erkende değil a.s

4. 5 Eylül 2009
  5. kardasu

kardasu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ecemsi asla üzülme lütfen.yaşın daha çok genç.bende ayrıldım 18 gün oldu bugün.hala çok seviyorum.ve barışıcağım günü bekliyorum.sen neden ayrıldın.tam anlatmamışsın sebebini.

6. 6 Eylül 2009
  7. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.026
    Ödül Puanları:
    163

canım arkadaşın konusu var nişanlım bana vurdu diye yine aynı kategoride
    benım arkadaslarımın çoğu hayatının aşkını 24,25 yaşında buldu, işyerınde sevdıgım bır ablam var 29 yaşında evlenmiş ve mutlu, oda arkadaşım 27 yaşında sevgilisinden mutlu olmadığını düşünerek ayrıldı hiçte ümitsiz değil, üstelik mesleğinde var ve gayet sosyal bir meslektesin, şu an şoktasın bence ondan
    hatta burada sade kahve konu açmıştı 26 yaşındaydı sanırım ona bile herkes erken dedi
    arkadaşım 23 yaşın neresi erken değil, Allah yazdıktan sonra, ben 23 yaşındayken master , iş bunların derdindeydim evlilik son düşüncelerim içindeydi, şimdi 25 e girdim ama ümitsiz değilim, yaşımız kaçmasın diye önümüze gelen adamı sevelim mi, burada sade kahvenın konusunda çoğu kişi 28,29 yaşında evlendiklerini ama çok mutlu olduklarını söylemiş
    canım kararından eğer pişman değilsen yaş en son takacağın şey olsun, psikolojik olarak kendinde telkinde bulun, sonuçta hafif bir olay değil
    bunları da yaşaman gerekiyormuş sanırım

8. 6 Eylül 2009
  9. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    23 yaş neden geç olsun ya? benim sınıf arkadaşlarım filan o yaşlardayız çoğunun da erkek arkadaşı yok kimse de problem etmiyo

10. 6 Eylül 2009
  11. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    evlilik bu iyi düşün
    istemiyosan yaşından dolayı geç kalmış olmazsın
    40 yaşına gelmiş evlenmemişler var
    daha çıtırsın opuyorumnanaktan

12. 6 Eylül 2009
  13. EU2

EU2 Guest

ecem bence en mantıklısı oldu hiç üzülme ve evlilik için geç kaldım gibilerinden düşünme.. sana vuran bir adamla nasıl beraber olabilirdinki nasıl ona güvenebilirdinki biliyoruz konunu bence en doğrusunu yaptın tatlım..üstelik yaşın henüz erkenki bende evlenebilirmiyim die düşünüyorsunki?? zaten evlenmekte zorunda değiliz inan bana çoğu arkadaşlarımız keşke hep bekar kalsaydım diyordur yani evlenen taç takmıyor tatlım.. bende 25 yaşındayım ve bende 4 ay önce 5 yıllık birlikteliğimi bitirdim evet başta insan çok çok zorlanıyor ama kalp değilde mantığı inlemeye başlayınca inan sende kendine hakvermeye başlıyorsun... Yalnız değilsin bizler burdayız unutma....

14. 6 Eylül 2009
  15. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bu acelenizi anlamıyorum,23 yaş bence evlilik için erken bir yaş,hiç birşey için geç kalmış sayılmazsınız.
    Acılarınızda zamanla kabuk bağlayacaktır.
    Ne kadar az düşünürseniz,okadar az üzülürsünüz
    Kafınızı başka şeylerle meşgul edin,zaman herşeyin ilacı

16. 6 Eylül 2009
  17. elapr

elapr Guest

23 yaş..:eek:lmaz: daha çok erken bence ya hayat bu nezaman ne olucağı belli olmaz böyle düşünürsün ama karşına öyle biri çıkarki bugün seni bukadar üzen olaylar aklına bile gelmez..
    Yaşınıda dert etme sakın,hayatını yaşa.. Herşey zamanla olur,acele etmeye gerek yok
    Ayrılık kararını almışsan demekki gitmeyen yürümeyen bişeyler vardı,hayırlısı buymuş demekki,sonradan pişmanlık yaşamaktansa bişeyleri görüp bu kararı alman yerinde olmuş bence
    yerimseniben

18. 6 Eylül 2009
  19. Sahra_Deniz

Sahra_Deniz lay lay lay :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nişanlanıp evliliğe çok yaklaşmışken 23 yaşın aşkı bulmak için geç olduğunu düşünmen çok normal :)
    ama emin ol ki geç deil...
    ve şu anda böyle düşünmen gayet doğal.kolay deil,bir çok hayalin,umudun vardı.
    şimdi kendini sudan çıkmış balık gibi hissediyosundur.
    zamana ihtiyacın var,zamanla acın hafifleyecek.