ayrılık sonrası ...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve angel_ tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : angel_
  1. angel_

angel_ ♥ Herşey güzel olucak ♥ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    selam kızlar vereliniortak
    sevgilinizle, nişanlınızla, eşinizle hiç ciddi bi ayrılık yaşadınızmı.
    Günler boyu hiç haber alamadığınız zaman naptınız?
    eliniz telefona gitmedimi yoksa onun aramasınımı beklediniz :uhm:
    Ve merak ediyorum ayrılıktan sonra barıştınızda herşey yine eskisi gibi oluyormu yoksa herşeye artık farklı mı bakıyorsunuz :1closedeyes:
    Ayrlıktan sonra barışmak sevginin değerini daha iyi anlıyorum diyenlerdenmisiniz?
    yoksa ayrılığın sevgiyi tükettiğinin savunanlardanmısınız ???CADIARZU
    yorumlar için şimdiden herkese teşekkürlera.s.

2. 30 Ağustos 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.488
    Ödül Puanları:
    363
    Kıyamam...:teselli:
    Ayrıldın sanırım..
    O kadar içten yardım dilemişsin ki..:sinifsinif:
    Ayrılık zor canım ya çok zor..
    Kendimi düşünüyorum da hiç aramadığım dönemler de oldu sadece sesini duymak için ürettiğim bahanelerle aradığım da..:gitme:
    Tekrar barışmak konusuna gelince,bilmiyorum belki de ben hep şanslıydım. Sonu kötü bitti hep.. Ama hep 2. denemelerimde mutlu güzel anılar yaşadım..
    Sanırım işin sırrı hasrette..
    Özlediğin ve özlendiğin sürece dönüş muhteşem oluyor..:asigim:

4. 30 Ağustos 2009
  5. Denisee

Denisee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewet yasadımm ve son ayrılıgımız oldu zatenn bıttıı ve gerı donusu olmadıı ...barıstıımızda hersey eskısı gıbı olrmuydu bılmem ama artık onunla bı gecmıs yasamıssın senbunuyapardn bak bu yuzdn tartsırdık hala aynısın degısmemıssn gıbı tartsmalar cıkabilir tekrar bırlesmeye karar veren cıftler gecmıste yasananlara bı sunger cekerek baslamaları lazım yoksa sorunlar yasayablrlerr..

6. 30 Ağustos 2009
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    biz eşimle daha iki aylık sevgili iken ayrıldık.. ben hemen buradan gittim.. 15 ay ayrı kaldık tel nomu değiştirdim. buraya geldiğimde de karşılaştığpımızda hep tersledim. ulaşmak için sadece evi arardı. birde arabada uyurdu. beni çıkarken yakalamak için. sonra ben antalyadaydım. döndüm.. orada onu özlediğime karar verdim.karşılaınca yine konuştu her zamanki gibi yalvardı. bende affettim. hemen evlenelim dedik. barıştıktan 9 ay sonra sözlendik.. 1 şubatta barıştık.. diğer şubatın 14. de nikah yaptık:) yaza da düğün yaptık şimdi evliyiz... ve iyi ki bir ayrılık yaşadık diyorum. artık daha iyi biliyoruz birbirmizin değerini...
    barıştıktan sonra bir ara kavga etmiştik ona demiştim. yine giderim. zaten eğer barışmasaydık içimde kalır keşke derdim. denedim yine adam olmuyor der giderim dedim. öyle değişti ki.. çooook çoook mutluyum.

8. 30 Ağustos 2009
  9. emdev

emdev Guest

ayrılık var olan bir sevgiyi tüketmez
    ayrılık sonrası barışmalar sevgiyi daha çok güçlendirir.kıymet daha iyi anlanır ayrıyken...:1no2:
    Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın çünkü nefes almak bile zor oluyor çok acı...:gitme:

10. 31 Ağustos 2009
  11. yagmur58

yagmur58 Guest

Bende sevgilimden ayrılmıştım 20 gün görüşmedik.Sonra kendime özeleştiri yaptım benimde hatalarım vardı ve bir şekilde tekrar başladı. Ama ikinci seferde ise o çaba göstermedi. Bu birbirimize verdiğimiz 2. şanstı ama o yeteri kadar özen göstermedi ilişkimize ihmal etti beni. Belkide ayrılıp geri adım attığım içindir bilmiyorum.Belki beni cepte gördü.Ama sonuç tekrar ayrıldık.Eğer o benim yaptığım gibi kendine özeleştiri yapar ve kendini değiştirirse tekrar başlayabilir.ılişkiye hakkını vermek gerek.Ya adam gibi sev ya da çek git

12. 31 Ağustos 2009
  13. bayan1903

bayan1903 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    biz bir keresinde çok kötü kavga etmiştik teli açmamıştı aradığımda kaç gün mesaj arkasına mesaj attım hiçbirisine cvp yazmamıştı iki gün sonra açtı teli konuştuk biraaz barışmadan kapattık sonra ertesi gün konuşurken gene sinirlendi kavga ettik onun gecesinde çok güzel bi mesaj atmış özür mesaj öyle barışmıştık ama ayrılamdık zaten ama çok kötü bir kavgaydı barışınca herşey daha da iyi olmaya başladı çok özlemiştim onu çünkü :asigim:

14. 31 Ağustos 2009
  15. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bilmiyorum ama bugun bir fırtına kopacak giibi allah sonumu hayır etsin..hayırlısı ne ise o olsun hakkımda inaşlallah amin..

16. 31 Ağustos 2009
  17. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    biz bi kaç kez "bitti" kelimesini ağzımıza aldık ama aynı dakikada tekrar barıstık birbirimize duyduğumuz sevgi daha da arttık sanki.. onu kaybetmenin eşiğine geldiğimde anladım onun benimm için ne ifade ettiğini... ilk ben bitti demiştim bi kavgada.. msn de demiştim.. 10 dakıka sonra evinizin önündeyim dedi.. hemen geldi gece saat 3tü.. evden gizli gizli kaçtım =) evlerine gittik kimse yoktu.. orda deli gibi bağirdi çağirdi ne demek bitti dedi.. böyle kolay mı dedi.. baya bi tartıstık.. sonra geldi yanıma sadece sarıldı... bi keresinde de gene tartısıyoduk bana güvenmiyo musun sen dedi hayır güvenmiyorum dedim o zaman bu iş bitti bana güvenmeyen birini istemiyorum dedi gözlerinden alev fışkırıyordu ve haklıydı güvenimi zedeleyecek ufacık bi hareketi bile olmamıştı ama ben güvenmediğimi söylüyodum..çok sinirlendi hemenn evine bırakıcam seni dedi çok sıkıldım artık bu güvensizliğinden bi ilişkide en önem verdiğim şey güvenken senden baskasına dönüp bi kere bile bakmamısken hala bana güvenmediğini söylüyosun diye söylenip duruyodu..gittim sarılmak istedim hayır dedi evine götürücem seni bitti.. bitemez dedm asla bırakmam seni =) hayatımda ilk defa böyle bişi yaptım birine.. ama haklıydı.. sonrasında o da bana sarıldı barıstık.. çok kavga ediyoruz ama küsemiyoruz küs kalamıyoruz hemen barısıyoruz.. geçen gün gene birbirimize girdik ayrılma noktasına geldık diyebilirim yolda resmen kedi köpek gibi kavga ettik ayrı ayrı yürüdük elimi tutmak istedi izin vermedim gurur yaptım falan... gittik bi yere oturduk 5 dakka sonra geri barıstık.. biz ayrı duramıyoruz dedi.. ama çok fazla kavga yipratir ilişkiyi. bi iki kere tamam da zırt pırt ayrılıp barısmak da yıpratır.. arada böle küsmeler tatlı gelir barısınca daha güzel olur hersey de çok da abartmamak lazım

18. 31 Ağustos 2009
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    valla ilk senemizde ciddi bir ayrilik karari verdik aglaya aglaya ikimizde. beni iskeleye birakti dondu gitti.. karsiya gecene kadar deli gibi agladim. sonra kendi kendime dedim daha simdiden pismanimm bu adamdan ayrilamam. telefon actim bende biseyini unutmussun dedim. tamam bekliyorum dedi. indim otobusten direk sarildik birbirmize.. sonra karar verdim bir daha kesinlikle emin olana kadar ayrilalim demiycem. ha dersen baristiktan sonra degisti mi iliskiniz? o zaman neye o kadar delirip sinirlenip ayrilmak istedigimi bile hatirlamiyorum. gecen guzel gunlerimiz bana da ona da unutturdu o gunleri..
    dilerim herkes kotu gunlerini kisa zamanda unutur.