Ayrılık..

Konusu 'Aşk Mektupları' forumundadır ve yok_sun tarafından 20 Ekim 2009 başlatılmıştır.

20 Ekim 2009
    Konu Sahibi : yok_sun
  1. yok_sun

yok_sun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Son kez gormeye gelmistim seni bugun, ayriligin tam 5. gunu... Hani derdin ya sensiz yasayamam diye.. Kac gundur haber alamayinca sendne ciktim geldim dayanmadim iste.. Biliorudm sen bensiz yapamazdin sana guc vermeye gelmistim... Ama hani nerdesin, Karsimda olmana ragmen neden hissedemiorum seni... Gozleri elleri kalbi sicacik olan sevgilim gitmisti sanki.. Yerien buz gibi bi adam gelmisti... Hayir hayir sn bu olamazsin.. iki gun icinde bukdr deisemez ki bi insan. Benim icimi acitmak icin ugrasma, Kaniorum ztn.. bakma bna nolur gozlerinde hep kendimi gorurdum simdi ise kocaman bi boslugu gormek istemiorum... Ayrildik evet ama ben senden vazgecmemistim ki, herseye ragmen ruhum kalbim hep senin yanindaydi... Ama goruorumki sen benden gideli cook olmus... Zaman insani deistirir derlerdide bukdr cabuk olacagini hic ummamistim... Bukdr mi basitti hersey.. Ayrilik dedikleri bu muydu .. Hani ayrilik can yakardi hani ayrilik olumdu.. Peki neden guluosun simdi karsimda.. Yoksa taniyamadinmi beni ? Daha dune kadar askindim.. Asktim...

2. 20 Ekim 2009
  3. EU3

EU3 Guest

eveettttttttttt işte erkeğin ÖZÜ BUDUR..
    şaşırma canım şok olmuş gibisin
    işte erkek budur...

4. 20 Ekim 2009
  5. kaderim_48

kaderim_48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Erkeklerin sevgisi sahte olur derdi anam rahmetli..En güzel yıllarını sevdiği adamdan ayrı geçirmiş..
    Güvenmeyeceksin işte...

6. 25 Mayıs 2010
  7. cracks1

cracks1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    iştee.. bukadar olur benim sevdiğim adamdan bitane daha cıktı desene.. oda öyle boş gözlerle bakmıştı bana.. ogünden sonra cok şey değişti ztn bendede.. işte sevgiler böyle basit ve sahte bigün sevdiği kadın olrsn ölürler senin için.. bigün ise bi yabancıdan farksız.. sanki o güzel anıları onla yaşamamışssın gibi sankii hiç sevmemiş giibi..

8. 25 Mayıs 2010
  9. KeLeBeKetkisi

KeLeBeKetkisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    erkekler bukadar...hemen unuturrlar seni ve baskasinla devam yasarlar sanki hic bisi olmamis gibi..hic sasmadim acikcasi...

10. 25 Mayıs 2010
  11. serife38

serife38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    erkekler hep böyledir. onlar için herşey çok kolay. biri gider yenisi gelir sanki hiç senle bir şey yaşamamış gibi. çok duygusuz varlıklar

12. 25 Mayıs 2010
  13. biromurluk

biromurluk biricigim Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    evet kızlar nasıl hiç bişey yaşanmamış gibi davranabiliyolar yoksa biz mi çok duygusalız anlamadım:bbo:

14. 25 Mayıs 2010
  15. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.258
    Ödül Puanları:
    238
    Ayrılalı 5 güncük olmuş sadece..Özlemesi için daha vakit var. Ben 11. ayıma giricem. Hiç arayıp sormadı..sempatiksalakcinni Burdan anlıyoruz ki özleme vaktini de aştı bu çocuk.sempatiksalakcinni Ayyy artık çok gülüyorum yeaa.. Vay beaa bu günleri de görecektim demekk..sempatiksalakcinni

Darısı sana canım. Üzme kendini. Hiç değmez.:umursamaz:

16. 25 Mayıs 2010
  17. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.258
    Ödül Puanları:
    238
    Ahahahah ayyy bu yazı 2009da yazılmışş. Ben de yeni yorumlar görünce bugünlerde oldu sandım. kaydirigubbakcemile3 Artık kendine gelmiştir zaten. Yorumluk olmaktan çoktaaan çıkmış bu konu.sempatiksalakcinni