Ayrilikmi Asla Diyenlerdenmisin

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve sine tarafından 26 Ekim 2007 başlatılmıştır.

26 Ekim 2007
    Konu Sahibi : sine
  1. sine

sine Guest

ŞenizHANİ HEP ULAŞILAMIYACAK ŞEYLERE ÖZLEM DAHA ÇOK DUYULURMUŞ YA BENDE EŞİM YANIMDAYKEN O BENİM BİR ALIŞKANLIĞIMMIŞ GİBİ GELİRKEN İŞİ GEREĞİ NÖBET TUTDUĞU GECELER ONU DAHA ÇOK ÖZLÜYOR VE İSTİYORUM EV BOŞ YATAK BOŞ SANKİ BANA ÇOK UZAKMIŞTA ULAŞAMIYORMUŞUM GİBİ PEKİ SİZ ARKADAŞLAR EŞİNİZDEN VE SEVDİĞİNİZDEN AYRI KALINCA ONU DAHAMI ÇOK DÜŞÜNÜYORSUNUZ YOKSA YANLIZLIĞIN TADINIMI ÇIKARIYORSUNUZ....BEN ONSUZ YAPAMIYORUM BEEEEE :1hug:

2. 26 Ekim 2007
  3. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    walla sevgilim benim yanımdayken bile ona hasret duyuyorum.çok seviyorumm ya.içime sokasım gelio walla.ne kadap öpsemde sarılsamda doyamıorum.elbette şimdi benden uzak askerde ve özlemim daha fazla.o benim ışığım ve ben o şimdi olmadığı için karanlıklarda hayatımı sürdürmeye çalışıyorumm.bazen dayanacak gücüm kalmıo hatta bu özleme .isyan etmekte istemiorum çnkü.beterin beteri vardır .hep bu söz aklıma gelio dayanıorumm.her gün binlerce kez ölmek yaşamaksa:KK43: :KK43: :'(

4. 30 Ekim 2007
  5. EU1

EU1 Guest

yok ben nekadarda çok sevsem affedilmiyecek bişey olduğu zaman biter bi insan bir kere affedilir sornası olursa kalbine gömmeyide bilmelii insan

6. 30 Ekim 2007
  7. sny

sny kronik duygusal Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben onu heran özlüyorum yanımdayken bile:asigim:şimdi uzağımda içim ezik:çok üzgünüm:sevdiğine dokunamamak,istediğin anda yanında olamamak çok kötü...senağlamaAllah başka ayrılık vermesin ama,uzağımda olsada benim olduğunu bilmek keyiflendiriyor:eek:Hem şuna inanırım gözden ırak olan gönle hapsolmuşsa,uzak diye bir yer yoktur hep içinde solunda duruyordur zaten:asigim:

8. 31 Ekim 2007
  9. ertesigxuxn

ertesigxuxn doğa'nın annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben eşimi her an çok özlüyorum onsuz asla uyuyamamşutarafagitti
    geçen hafta annesine kalmaya gitti gecenin ikisinde annem telefon açtı kızım bu oğlan sensiz uyuyamıyo baksana diye:eek:
    eşim diyo karıcım valla sensiz uyku girmedi gözüme:dilcikar::asigim:
    bende öyle oluyorum o olmayınca çekilmiyo hiçbişey:asigim::asigim:

10. 9 Kasım 2007
  11. gemxixnxix

gemxixnxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    suan o kadar cok ozluorumkı 7 senedır ıkı gun gorusmedıgımız olmadı sabahtan aksama kadar telefonda konusuorduk sımdı gormeyı gectım sesını bıle duyamıorum cok zor o sesle uyanamamak safak 78senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

12. 11 Kasım 2007
  13. BenBihter

BenBihter Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Yanımdayken bile özlüyorum..hele yanımda yokken....senağlama

14. 19 Kasım 2007
  15. breakforlove

breakforlove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ne onla nede onsuz..... ama onsuz onu özlüyorkende tatınıda çıkartıyorum...

16. 19 Kasım 2007
  17. Gulpare

Gulpare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Benim hic cok özleyebilecegim bir sevgilim olmadi.(kücük emrah gibi oldu ama öyle)

Onun icin buraya cevap yazamiyorum...

18. 20 Kasım 2007
  19. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yanımda olsa belki bu kadarv çok düşünmerzdim onu...ama ben sevdim bu ilişki türünü ya valla ilk başta zor geldi ama şimdi çok seviorum ayrı şehirlerde olmayı ama bakmayın yarın değişebilirimtatlicadiarzu