Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Princess tarafından 31 Ocak 2008 başlatılmıştır.

31 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Princess
  1. Princess

Princess Guest

Kızlar sizce ilişki bittikten sonra erkek arkadaşınızın geri dönmesi için nasıl davranmak gerekir? çok mutlu gibi mi davranmalı,ilgisiz mi,yoksa üzgün olduğunuzu belli etmek mi?Hangi yöntemlerle dönüşü hızlandırabilirz? fikirlerinizi bekliyorum..

2. 31 Ocak 2008
  3. zeycen

zeycen Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    neden ayrıldınız peki biraz daha açık anlatırsan çözümü kolay olur.

4. 31 Ocak 2008
  5. Acil Servis

Acil Servis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten gitmişse gelmez kızlar hiç paralanmayın yok kavga sonrası ilişki bekleme süresinde hissediyorsanız yanı bişiler belli belirsizse ihtimal olabilir... ama gidene kal denmes gibi bi edebiyat vardır o yuzden kuyruk koptumu sizde gerisini bırakın hiç çabalaıp boşa çıkıncada adamın gözünde alaycı bi tebessüme sebeb olmayın

6. 31 Ocak 2008
  7. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Geri dönsün diye niye uğraşacaksın be güzelim.
    Kapanan defterleri açmamakta fayda vardır. yerimseniben

8. 31 Ocak 2008
  9. zeycen

zeycen Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir aralar bende böyle bir başlık açmıştım giden geri gelir mi hesabı :)) tam geri geliyodu ki bana bişeyler oldu sert çıktım o günden sonra bir daha aramadı şimdi düşünüyorum da iyi ki sert çıkmışım gidenden hayır gelmez...sengözlerimebaksanab

10. 31 Ocak 2008
  11. efem_enesim

efem_enesim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla ayrılık yaşamış olsam kendimce haklıyımdır..kendi haklı oldugum verdigim karara saygı duyarım..içimcen nasıl gelirse öle dönerim..öle de bölede seviyosa zati döner bırak o düşünsün bunu..sen nie düşünüon..umursasanda umursamasanda erkekelr her halin altından bişey çıkarır.ondan herşeyi oldugu gibi ..normalde nasıl davranıosan öle davran bence..yanlışmıyım arkadaşlar?bu benim fikrim valla ben olsam öle yaparım

12. 31 Ocak 2008
  13. serenn

serenn Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Erkek ayrıldıysa, onu aramamak onsuz da yapabildiğini göstermek onu geri getirir bence, erkek kadının ayrılınca da hayatına eskisi gibi devam ettiğini görünce bunu çekemez, hırs yapar. Nasıl bensiz mutlu olur, oysa ki ben bulunmaz Bursa kumaşıydım falan gibi triplere girer ve büyük ihtimalle de geri döner... Kadın ayrıldıysa zaten geri dönmesini istemiyor demektir...

14. 31 Ocak 2008
  15. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    22
    Beğendikleri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Bencede serenn sana katılıyorum kendilerini hakkaten bulunmaz bursa kumaşı sanıyolar ama sonra bakıyolarki bensizde dünya dönüyo bu sefer tıpış tıpış geliyolar..

16. 31 Ocak 2008
  17. Princess

Princess Guest

ben de sana katılıyorum. bence erkek çok sevmese bile,bu kız nasıl bensiz ayakta duruyo,nasıl üzülmüyor diye hırs yapar geri gelir..Aslında bu kadınlar için de aynı şey sanırım.fisfisfis

18. 31 Ocak 2008
  19. EU2

EU2 Guest

Ne gerek var bütün bunlara ? Gerçekten seven alır karşısına konuşur.Beni seviyor musun Yok sevmiyorsan herkes kendi yoluna.