ayrılıp barıştık annesi artık bayramda bile aramasın beni dedi

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve izmir_bursa tarafından 3 Ocak 2010 başlatılmıştır.

3 Ocak 2010
    Konu Sahibi : izmir_bursa
  1. izmir_bursa

izmir_bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar erkek arkadaşımla ilgili sorunlarım var ayrıldık barıştık şuan yine kötüyüz artık ne yapmam gerektiğini bilemiyorum, bnm için ne iyi ne kötü olacak anlayamıyorum, yardım ederseniz sevinirim; bazı sebeplerden dolayı ayrıldık 2hafta sonra barışrık, beraberken annesiyle tanışmıştık, bu ayrılıktan sonra annesi sizin iş ciddiye binene kdr artık onunla görüşmek istemiyorum bayramlarda da msj fln atmasın demiş. bizim aile brz tutucu iş ciddiye binince kız istemeden önce tanışır aileler falan, erkek arkadaşımın annesi de öyle düşünüyorken sevgilimin ısrarlarına bişey diyemeyip tanışmış, şimdi de durum böyle, ayrıldık tekrar barıştık, ayrılmayı ben istemiştim ama çok kırmıştı beni defalarca, ayrıldıktan sonra eskisi gibi olamaz aramasın beni demiş.
    bu çok zoruma gitti, ona karşı terbiyesizlik yapmadım bişi demedim bunları haketmediğimi düşünüyorum erkek arkadaşımda annesine hak veriyo:KK43: akıl verin kızlar lütfen:KK43:

2. 3 Ocak 2010
  3. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    valla daha şimdi arapsaçına dönmüş bir barış bir küs evlenincede küsüp annenin evinmi
    gideceksin çocuğunla mağdurmu olacaksın birde oğlanın anneside zaten el kızısın senden yanada olacağına sanmıyorum ilişkinizde saygının kaldığını sanmıyorum ileri doğruda zaten verdiğin sinyallerden belli pek mutlu olmayacaksın gibime geldi
    :kahve:

4. 3 Ocak 2010
  5. EU3

EU3 Guest

ben sevgilinde buldum hatayı hemen gidip annesine mi anlatmış ayrıldık diye:1closedeyes:
    biraz çenesini tutsa böyle olmazmış.. zaten kadın gönüllü tanışmamış bide gidip

tabak gibi herşeyi anlatmanın alemi var mı :sm_confused:
    erkek arkadaşında hangi akıla hizmet etmiş bilemicemCADIARZU
    bide üstüne sana gelip annem bayramda bile aramasın diye söylemiş usturuplu anlatabilirdi değil mi?:KK46:

seninde hatan:1ninca:
    sende ayrılık kararını vermeden önce iyi düşünmeliydin fikrimcebuyrunnnnnnnnn.

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Ocak 2010
  6. 3 Ocak 2010
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    valla bence annesinin dediginde birsey yok bence. evlenmeden bu yuzgozu istemiyor cok belli ki.
    ama erkek arkadasiniz sizin lafinizi ona onun lafini size iletmekte baya usta gibi gozukuyor.. dikkat et derim bu husususa.

8. 3 Ocak 2010
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    aranızdaki herşeyi annesiyle paylaşan adam annesinin de rahat tahat hayatınıza müdahelesine izin veren adam aşırı psırık ve ana kuzusudur.
    ileri de asla mutlu olamazsın. senin değini annesine annesinin değini sana taşıyacak.
    sonra arada kalınca sana diklenecek.
    herşey şimdiden apaçık ortada.
    ailenin tutucu olması falan değil. zaten adabı budur. genellikle anneler tanışır. yada aileler. bir daha ki görüşmede istemeye gelinir. yada ona göre karar verilir. bu söz konusu olacak iş değil.

10. 3 Ocak 2010
  11. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    niye annesiyle bu kadar samimi oldunuz ki? hiç gerek yokmuş bence. neyse olan olmuş, arayıp sormayın bence. iş ciddiye binmeden gelip seni istemeden onlar bi daha annesiyle iletişime geçme derim..

12. 3 Ocak 2010
  13. nesterin

nesterin Guest

madem öyle demiş takma sen de..
    görüşme..buna üzüldüğünü de belli etme bence..
    çok çocukça geldi bana annesininki..oğlumla ayrıldı o zaman ben de küsüyüm falan gibi..
    erkek arkadaşın da azıcık içinde tutsun bişeyleri..
    öyle herşey anlatılmaz ki..
    siz unutursunuz ama başkaları unutmaz..
    ilişki iki kişinin arasında yaşanır bence..

14. 3 Ocak 2010
  15. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Epey laçkalaşmış ilişkiniz. Ayrıca sevgilinizde maşallah laf taşıyan biriymiş. Sizinle olan dargınlığını, ayrılığını hemen gidip neden annesine anlatmış anlamadım.
    Bence şapkanızı önünüze alıp biraz daha düşünün derim.

16. 3 Ocak 2010
  17. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.120
    Ödül Puanları:
    463
    söz yok, nişan yok daha. zaten ailesiyle bu kadar sıkı ilişki içine girmeyin derim..
    yalnız siz evlenseniz bile artık k.valide adayınız size yanlı davranacaktır, hazırlıklı olun. şimdiden bu tarz bir tepki verdiğine göre , ileride çok başınız ağrıyacak gibi...

18. 3 Ocak 2010
  19. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.691
    Ödül Puanları:
    463
    ........

Son düzenleme: 3 Ocak 2010