ayrilma zamani geldi de gecti sanirim..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve my_baby tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

19 Şubat 2010
    Konu Sahibi : my_baby
  1. my_baby

my_baby masumdum..artık ürkeğim:( Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    nerden baslasam bilmiyorum..önceki konularimi bilenler bilir belki..evlilihgimde hic yüzüm gülmedi..benim kisaca anlatirsak sorumsuz, ilgisiz, düsüncesiz, tembel, yalanci, psikopat, gözü disarda ve beni defalarca kere aldatmasina ragmen her seferinde üste cikip nerdeyse yatakta yakalasam sen hayal görüyosun diyecek derecede piskin ve her konuda suclu olmasina ragmen üste cikip beni suclamaya calisan baski yapan ezen üniversite mezunu olmama ragmen sürekli beni aptal diye asagilayan,hastalandigimda asla ilgilenmeyen hatta lohusaligimda bile üstüne eziyet eden..beni begenmeyen..sürekli karidan cok ne var..istesem senden iyisini bulurum..buldugum kisi senden kötü olamaz dedi dün bir de..aileme saygi duymayan ailemle görüsmemi istemeyen..maddi anlamda iyi olanaklar saglamayan..parasi olunca hep kendi hobileri ve keyfi icin harcayip benim ihtiyaclarimi görmezden gelen..gelecegini düsünmeyen..ailesine beni ezdiren..ailesi tarafindan türlü oyunlara ve hakaretlere maruz kaldim..cocuguyla doggru düzgün ilgilenmeyen ve buna ragmen ayrilinca cocugu senden alirim diyen..kisisel temizligine hic önem vermeyen ayda bir nerdeyse banyo yapan dislerini alti ayda bir benim zorlamamla fircalayan..buna karsilik beni düzensizlikle suclayan..ki kücük cocugu olanlar bilir evi nasil dagitttigini..tüm ev sorumluluklari bana ait evin ekmegine kadar ben alirim o ne alisverisle ne tamirle ilgilenir..ve markete gitmek icin disari ciktigimda cok geziyosun der..bana hayatimda duymadigim küfürler ve hakaretler eder..siddet de uygular..artik ruhen cökmüs durumdayim..dün gece kavga ettik ve gidecegmi söyledim..ve beni sucladi kendisi sucsuzmus ben abartiyormusum..ispat etmeme ragmen beni aldattigini yine inkar edip simdiye kadar yapmadim ama bundan sonra yapacam dedi..halbuki eski sevgilisiyle hala görüsüyo ve onun gibi kac kisiyle netten konusuyo...bana sen türkiyeye gidince ben de bir baska sehirde isim var oraya gidecem dedi meger eski sevgilisi o sehirdeymis onu da ögrendim ve o kiz mesaj atti gecenlerde seni cok özledim seviyorum falan diye ama güya o mesaj yanlislikla gelmis..daha bunu gibi neler anlatsam tek tek sayfalar yetmez..

2. 19 Şubat 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Dilerim ki daha fazla uzatmazsınız bu işi..
    Hayırlı olsun..

4. 19 Şubat 2010
  5. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    durduğunuz hata,ben olsam çoktan boşanmış 2.evliliğimi yapıyor olurdum heralde.rezilliğe bak...

6. 19 Şubat 2010
  7. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Ne işin var hala o adamla.
    ayda bir banyo yapan adamı kim ister. Acaba nasıl bi midesizle aldatıyor seni.

8. 19 Şubat 2010
  9. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Bu adamdan ne zaman kurtulacaksin? yazilarini okudum daha oncede ve cidden kaliten burdan fark ediliyor
    tek anlamadigim neden cekiyorsun bu insani? cocuk icin diyeceksen tamam ama sabrinida zorladigina gore cocugunla mutlu yepyeni bir hayat dusunuyorsundur herhalde!

10. 19 Şubat 2010
  11. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Ay bu hafta kaçıncı bu psikopat, sorumsuz adamların konusu.
    Yavrum arkana bakma bile, kaçan kurtuluyor böyle adamlardan.

12. 19 Şubat 2010
  13. 34moni53

34moni53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben yazdıklarınızın yarısına gelmeden daraldım sadece okuyucu olarak , siz nasıl dayanıyorsunuz bu adama? Allah kolaylık versin , bu hayattan kurtulmak için bir çıkış yolunuz, size destek olabilecek aileniz ve arkadaşlarınız vardır umarım. Olur da boşanmaya karar verirseniz çoçuğu da eşinize bırakmamak için elinizden geleni yapın.

14. 19 Şubat 2010
  15. my_baby

my_baby masumdum..artık ürkeğim:( Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    valla kizin resmini gördügüm kadariyla hic güzel degildi ve onunla benden önce uzun süre birlikte yasamis evli gibilermis yani..kiz evlendigimizden beri pesini birakmadi..sürekli mesajlar mailler..benmsn sifresini kirip kizla esimmis gibi yazistigimda yatak muhabbetlerinden bahsetti meger ben ailemin yanina tatile gidince kizi eve almis kizin evde küpesi kolyesi kalmisti onlara da kirk türlü yalan söyledi..ve kiza ben oldugumu söyleyince utanacagi yerde yüzsüz bir sekilde bana sen bunlari hakediyosun sen köseye SIKISMIISN gibi laflar etti:.nerdeyse benimle kavga edecek o derece..ya o kadar karisik ki ben 5 aylik hamileyken bana o kiz yüzünden vurdu..niye ben o kizi telle rahatsiz ettirmisim diye daha neler neler

16. 19 Şubat 2010
  17. Paradoks

Paradoks Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    148
    ayrılma zamanı geldi de geçti sanırım demişsiniz..
    yazdıklarınza bakılırsa aynen öyle olmuş..
    kendiniz için en doğru kararı verme zamanı gelmiş artık...

18. 19 Şubat 2010
  19. nursevde

nursevde bayılazaaaammmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    oyyy canım benim, içim daraldı okurken...
    allah yardımcın olsun...
    tek dileğim bu yazdıklarını kelimesi kelimesine hakime anlatırsın da o da daha sözün bitmeden cart diye boşar sizi..
    boşanmak lafı beni hep ürkütmüştür, ama bu anlattıkların kadar değil...
    şu sevgilisiyle ilişkisini veya öncekileri ispatladım dedin ya, kanıtlayacak deliller bul önce, mesaj kayıtları da vardır gerçi, ama delillle boşan derim yoksa velayet problem olur...
    haberlerini bekliyoruz... tez zamanda maddi manevi rahatlarsın inşallah cnm.