ayrilmak..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve BensuCansu tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : BensuCansu
  1. BensuCansu

BensuCansu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadslar sevgilinize ayrilmak istediginizi nasil soylersiniz? belki sacma gelicek ama Benm ilk sevgilim ve nasil ayrilmam gerektigini bilmiorum. :S

2. 20 Ağustos 2010
  3. DestinaOzge

DestinaOzge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım yakınlık derecenize ilişkinin boyutuna süresine bağlı. 1-2 sefer görüştüğün biriyse telefonda bir daha görüşmek istemediğini nedenleriyle söylersin. ama uzun yıllar süren birşeyse. oturup uzun uzun konuşmak nedenlerini açıklamak gerekir. arada söz gibi birşey varsa ozaman sadece sizin konuşup bitirmenizde yetmez aileler de devreye girecektir. ilişkinin ne boyutta olduğunu ne şekilde bitrmen gerektiğini sen bilirsin. karşı taraf bunu kabullenebilecek mi bide işin bu boyutu var. ayrılmak istemeyip uzatabilir konuyu bu nedenle ayrılma konuşmasını yapmadan önce bütün bunları düşünüp öyle yapmalısın...

4. 20 Ağustos 2010
  5. canim67

canim67 adi yok ama kendisi var Üye

Beğenildi:
    145
    Ödül Puanları:
    153
    evet, katiliyorum, sana daha once de demistim, iyice dusun, sonra uygula.ama madem ciddi ciddi ayrilmak istiyrsun sen bilirsin, yinede kendini harcama bosver, pesinde kosma. ayrildiktan sonrasini da dusun yani ayrilipta bir gun gelecekmi dusuncesinde olma zarari sana olur ozmn. umitli olma ama bakarsin ki tekrar geri gelir ve bu sefer daha gzl olur yada hic gelmez.. hayirlisi olsun be guzelim..

6. 20 Ağustos 2010
  7. Precious

Precious ruhum, ömrüm, herşeyim. . ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    889
    Ödül Puanları:
    163
    ben seni haketmiyorum sen daha iyilerine layıksın seni daha fazla üzmek istemiyorum gibi klişeleri kullanabilirsin. sositososito

8. 20 Ağustos 2010
  9. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    açık ve dürüst bi şekilde ayrılmak istediğini ve nedenini söyle bence sonuçta ortada bi yaşanmışlık var ona duyulan saygı adına bu şekilde olması gerek dir düşünüyorm

10. 20 Ağustos 2010
  11. BensuCansu

BensuCansu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evtt ben bi iyice dusunim tskrederm :KK70: