Ayrılsam mı?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve fenci_85 tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1 Şubat 2010
    Konu Sahibi : fenci_85
  1. fenci_85

fenci_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aylardır kafamı bu soru kurcalıyor...Zaten 2 ay kadar ayrılık süreci yaşadık ve sonra yine başladık.Çok seviyorum ama öyle huyları var ki çok garip.Bana bir akıl verin lütfen.Örneğin ona kızmamı kaldıramıyor haklı olsam bile,onun sözünden çıkmamı istemyor resmen ona tamamen tabi olmam gerektiğini düşünüyor.Tüm bunların yanında çok ince birisi ama bu saydıklarım ayrılmak için yeterli mi?Tüm erkekler böyle mi?Sevdiğim için cesaret edemiyorum çünkü ayrılsam da gene çalıştığımız ortamda hergün yüzyüze olucaz.Kaldırabilir miyim??Off ki ne offf...

2. 2 Şubat 2010
  3. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    bu pek yeterli bi sebep gibi gelmedi bana cnm biraz daha anlat istersen nelerinden şikayetçisin

4. 2 Şubat 2010
  5. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    icine sinmiyorsa bencce devam etme. kendine haksizlik ediyorsun demektir bu cunku.

6. 2 Şubat 2010
  7. bayan1903

bayan1903 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım aynı durumdaız
    sank bnm erkek arkadaşımı tarif etmişsin
    ne kadsar zor olsa da ilişkiyi götürmek ben götüreceğim
    bırakamam çünkü çok seviyorum :asigim:

8. 2 Şubat 2010
  9. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    bi de bi ayrılık yaşanmış. nedeni neydi. aynı sebepler devam ediyo mu.. eğer beklentilerinden cevap alamıyosan bu ilişkide ve ayrılınca şuan olduğundan daha mutlu huzurlu olacaksan bitir.. ama iyi düşün.. zaten bi kere ayrılmışsınız bu sefer ayrılırsanız tamamen biter.. yoksa ayrıl tekrar bariş falan iyice cılkı çıkıyor ilişkilerin.. yipraniyosun.. o yüzden ya son noktayı koy ya da bazı şeyleri düzeltmeye çalişin beraber

10. 2 Şubat 2010
  11. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    bu arada benim sevgilimle de en büyük problemimiz bu.. ne olursa olsun sinirlenmemi kızmamı istemiyor.. sakin davranmamı hep olumlu olmamı bekliyor benden.. bu çok zor benim için.. sevgilimle bi tartişiyoruz dünyanın sonu gelmiş gibi davranıyor.. tartişmayalım diyor.. zaten huzursuz bi ailede büyüdük ikimizde hep kavga ortamındaydık bari biz birbirimize huzur mutluluk verelim sorun varsa sakince konusalım diyor.. ben hemen alevleniyorum sesim yükseliyor agresif davranıyorum o da benım bu hallerimden hiç hoşlanmıyor..

12. 2 Şubat 2010
  13. fenci_85

fenci_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ayrılık sebebi anlaşamayacağımız düşüncesiydi ama oda bende dayanamadık.Şimdide normalde çok iyiyiz ama küçük bir sorun çıktı mı o sorunu aşamıyoruz.Kavga anında sayıyor da sayıyo illa ben alttan alıcam bayanım ya öle gerekiyormuş.Erkek sinirlenir söyler,bayan alttan alır mantığı.Gerçi sonradan aklı başına geliyor özür diliyor ama ben kırılmış oluyorum işte...Bak gene msj atmış çok ileri gittim özür dilerim diye...Ama böle de kır yapıştır olmuyor ki....:KK43:

14. 2 Şubat 2010
  15. fenci_85

fenci_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Senin ki en azından kendiside sakin davranıyormuş o iyi en azından...

16. 2 Şubat 2010
  17. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    evet kendisi çok sakindir.. çok sinirlendirdiğimde çıkar gider beni kırmaz.. ben kırıyorum işte.. sonra da pişman oluyorum.. onun gibi olabilsem mükemmel olacak hersey..

18. 2 Şubat 2010
  19. fenci_85

fenci_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Maşallah diyelim...Sakin kalabilmek kırmamak çok önemli...