Ayrıntılı (2. düzey) Ultrason!!

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve celineee tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : celineee
  1. celineee

celineee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar...
    Haftaya ayrıntılı ultrasona gideceğim... Çok da gitmem gerekmiyormuş aslında, doktorum istersen git, bebeğini görürsün daha net dedi... Sağlıkla ilgili önemli aslında... Şişli de Oscar diye biryere gideceğim... Buraya daha önce giden var mı, ya da bilgisi olan...
    Teşekkürler şimdiden...alkisalkisalkisalkisalkisalkis

2. 13 Şubat 2010
  3. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben ümraniyede girdim canım 2,düzey ayrıntılı ulturasona net herşeyi gözüküyo herşeyine bakılıyo boyuna kilosuna organlarına ellerine ayağına gir bence sağlıklı olduğunu bilirisn en azından bence

4. 13 Şubat 2010
  5. celineee

celineee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim canım... Haftaya cumartesi gireceğim bakalım.. Ne göreceğiz, çok da merak ediyorum açıkçası... :))

6. 13 Şubat 2010
  7. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ümraniyede nerde girdin ve ücretrini yazabilir misin?

8. 13 Şubat 2010
  9. PleaseTryAgainLater

PleaseTryAgainLater oglumm - kizimm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    istersen gir dediğine göre dr.unuz kendine çok güveniyor demekki..valla benim dr.ummutlaka giriceksin dedi ve özellikle tıp fakültesinde yaptırmamı istedi...uzman perinatolaglar tarafından yapılması çok önemli...çok şükür bişey çıkmadı..umarımda çıkmaz..üstelik parada vermedim...

10. 14 Şubat 2010
  11. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ümraniye afiyet hastanesi doktorum orda ben normalde darıcada oturuyom gebzede çeken yer yoktu 80 ytl çektirdim ama sigortalı daha ucuzdur canımm.

12. 19 Şubat 2010
  13. mehlika58

mehlika58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hangi tıp fakültesinde yaptırdın acaba ve nasıl randevu vs.ayarladın.. ssk.lıyım ben de..ümraniyedeyim..ben de ölesi uzmanlar tarafından bakılmasını isterim.. bir de cd.ye çektirme imkanın oluyor mu orada..özel değil ya:KK43: inşaallah vardır.. kaydedip hatıra olarak saklamak muhteşem olur zira:KK66: ha buarada soktorum 22.haftada yaptır dedi..sen nzmn yaptırdn?

14. 19 Şubat 2010
  15. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 21 haftada yaptırdım 18 23 haftalar arası yapılıyo bildigim kadarıyla banada bi problem yok ama gir dedi doktorum bencee herkezz girmeli çok nett görünüyo agzı yüzü şahane bişe benim zaten 9 ayı her girdigim ultrasyonum dvd olarak kaydediyo bunuda ayrı cd verdi girdigim yerr süper olduu dvdmide izliyorum ma bu çok nett daha güzel izleniyo

16. 22 Şubat 2010
  17. celineee

celineee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de cumartesi günü ayrıntılı ultrasona girdim. Değişikti...
    Bütün organlarına falan bakıldı, bir sorun yok dedi... Bayağ içime sindi... 15 dakika falan sürdü... Sonunda da bir dvd verdiler... Hoş oldu yani... Elini yüzünü ağzını burnunu gördük işte... Keşke benimde bütün ultrasonlarım kaydediliyor olsaymış, şimdi 1 tane dvd olunca elimde hoşuma gitti... Ne yapalım biz de 1 taneyle idare edeceğiz...

İçimdeki canlıyı bu kadar net görmek beni korkuttu sanırım biraz... Sanırım bugüne kadar çok ciddiye almamışım :) Komik bişi....kaydirigubbakcemile3

18. 22 Şubat 2010
  19. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    bende perşembe yani ayın 25 inde gidecem.
    avrupa nightingale de herman bey aslında drum ama o gayrettepe florancedeki baska bir drdan randevu alip gitmemi söledi.
    bakalım perşembeyi sabırsızlıkla bekliyorum. gidince bende yazarım inşallahboshayallersmile