ayrıntılı ultrason!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve celineee tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : celineee
  1. celineee

celineee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Günaydın arkadaşlar....:CüvCüv:
    Ben haftaya ayrıntılı (2. düzey) ultrason çektireceğim... Şişli'de Oscar diye bir yer.. Bilgisi olan var mı... Ya da daha önce oraya giden var mı...
    Teşekkür ederim şimdiden...

2. 8 Şubat 2010
  3. boncuk1985

boncuk1985 minikkızımakardeşgeliyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende ayın 18 inde 4 boyutlu ayrıntılı ultrasona giricem dr adres olarak şişlide gyn-nst medikal center diye biyer verdi telefon açtım herşeyi sordum cd veriyolar resimle beraber hepsi 220 tl imiş tabi benimki ikiz olduğu için biraz pahalı tek çocukta 110 tl . bakalım adres olarak bilmiyorum ama bulucaz sorarak .....heyecandan iple çekiyorum günümün gelmesini .......

4. 8 Şubat 2010
  5. myosotiss

myosotiss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben 19 haftalıkken gitmiştim.Doktora Avicennaya gidiyorum zaten orda war 120 TL ydi galiba.Bebeği daha net görüyorsun süper bişi boshayallersmile

6. 8 Şubat 2010
  7. z3yc3

z3yc3 ღ♥...ღ♥...ღ♥.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben size şişlideki dora hastanesini öneririm ultrasonu çok iyi resim veriyor flaşbellek götürdüğümüzde görüntüde kaydediyor. parmaklarından tutunda iç organlarına kadar herşeye bakıyor ve banada gösteriyor. tam 1 saat ultrasonda inceledi 1 saatte bilgi verdi beni neler bekliyor bi şikayetim var mı nasıl beslenmeliyim vs... konularda. ayrıca bunu için ek ücret ödemedim sadece muayene ücreti verdim o kadar orada sadece özel siğorta geçerli ve özel siğortanız yoksa muayene ücreti 80 tl. doktor hakan peker çok ilğili bi doktor siz sormadan her konuda aydınlatıyor ben memnun kaldım tavsiye ederim...

8. 9 Şubat 2010
  9. celineee

celineee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim arkadaşlar...
    Ben daha randevu almadım... Bi doktorum dediği yere gideceğim mecburen. Sonra da yeterli gelmezse bana sizin gittiğiniz yerlerle de bi görüşürüm..
    Gideyim de bilgi veririm burdan nasıldır falan diye...

10. 9 Şubat 2010
  11. melegim1986

melegim1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba cnm bende 9 ocakta o dedıgın yere gıttım bnmde doktorum kezban hn oraya yonlendırdı. gercekten cok ıyı bır beydı doktor prof. zaten ve de ıyı anlıyor 15 dakıka falan kaldık herseyını ölçtü oğlumun tum organlarına falan baktı sukur bısey cıkmadı. Orada 2 doktor var yalnız bnm gıttıgım doktorun adı selcuk beydı sanırım yanlıs hatırlamıyorsam. Doktorun yonlendırdıyse gıt ıcınde rahat olsun ıyı ılgılenıyor cd ye de cekıyor hatta goruntulerı hihoyyyt :)) inşallah senınde bebegın saglıklıdır bir sorun cıkmaz

12. 9 Şubat 2010
  13. celineee

celineee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Canım teşekkür edeim... Aradım ayın 20'sine randevu verdiler... Bakalım ne olacak.. Sonucu da yazarım uradan.. Daha çok var ama ya...

14. 10 Şubat 2010
  15. melegim1986

melegim1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Olsun sıkıntı yapma daha zamanın var ama Allahın ıznıyle bısey cıkmaz inşallah :)

16. 10 Şubat 2010
  17. celineee

celineee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım teşekkür ederim iyi dileklerin için...