ayrıntılı ultrasona girdiniz mi???

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve xoxmrxuxm tarafından 12 Kasım 2007 başlatılmıştır.

12 Kasım 2007
    Konu Sahibi : xoxmrxuxm
  1. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    evet anne adayları pazartesi günü doktorum ultrasonla inceledi herşey iyi görünüyor dedi işi garantiye almak için ayrıntılı ultrasona girmemi istedi başka bir radyoloji uzmanı tarafından detaylı bir ultrasondan geçicem sizin dr.da böyle bişey istedimi nelere bakıyorlar acaba ben perşembe gidicem...

2. 12 Kasım 2007
  3. EU1

EU1 Guest

çok zevkli zaten girmen gerekirrr...zaten ikili test ve ayrıntılı ultrasondan sonra bebeğin için sağlıklı diyebiliyosun çok net hatırlıyorum ben dayanamayıp 18. haftamda gitmiştim aslında 20 de gitmek gerekir ve kızım olduğunu ayrıntılıda çok net görmüştüm geç gösterdi zilli kendi niiiiii

4. 12 Kasım 2007
  5. EU1

EU1 Guest

bütün iç organlarından tut kemiklerine kadar çok zevk alacaksın eminimmmmm

6. 12 Kasım 2007
  7. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim doktorumda aynı seninki gibi herşey normal bi sorun yok istersen bi boyutlu ultrasona git kendinde gözlerinle görmüş olursun demişti..ben de 28. haftada 4 boyutlu ultrasona girdim..harika birşeydi kızımın herşeyini gördüm tıpkı bana benziyodu kafasını kaşıyodu,bacak bacak üstüne dahi atmıştı..bir sürü ölçüm yapıyolar..

8. 12 Kasım 2007
  9. Ms.Eda

Ms.Eda Annedir yüreği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ayrıntılı ultrason 4 boyutludan farklı, ben 4 boyutlu sanmıştım sevinmiştim. Bebeğin kemik gelişimini falan inceleniyor. Bebeğin organsal sorunlarmı var mı yok mu ona bakıyorlar, hayırlı haberler alırsın inşallah.

10. 12 Kasım 2007
  11. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bebeğin beyin gelişimi organlarının gelişimi( böbreği idrar torbası, pankressı vs.) kalbinin odacıkları, kalbine gelen damarlar, senin rahmine gelen damarlarda kan akışı parmaklarının sayısı, kafa çapı ,karın çapı, kemiklrinin gelişimi bunlara bakılıyor ÇOK ÖNEMLİ MUTLAKA GİRMELİSİN bir sorun varsa daha iyi belirleniyor. birde cinsiyet kesinleştiriliyor çok güzel

12. 12 Kasım 2007
  13. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    sağolun arkadaşlar perşembeyi iple çekiyorum...oğluşumu net görücem.

14. 13 Kasım 2007
  15. handekilinc

handekilinc Guest

canımm sen hangi hastane de girdin..4 boyutlu olandan mıydı yoksa ayrıntılı ultrason muydu?