Ayrıntılı ulturason çektirdim bebegımın cigerınde kıs kıtle gorunuyor bununla ılgılı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve blue_girl tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

5 Nisan 2010
    Konu Sahibi : blue_girl
  1. blue_girl

blue_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bugun renklı ulturason cektırdım doktor evımde hayvan besleyıp beslemedıgımı sordu beslemedıgımı soyledım bebegımın karacıgerının sag lopunda 7.5mm kadar kist doktorumun dılıne gore karacıger kıreclenmesı oldugu soyledı bır acıklamada yapamıyor yapmadı sadece uzulme bırdahakı ay bırdaha cekelım bakalım durum ne olucak dedı (yanı kuculup yada buyudugune bakıcakmış) bır acıklamada yapmadı yapmak ıstemedı cok moralım bozuldu tedavısı varmı napmalıyım cok kotuyum bebegıme ıyı bakamadıgım ıcın kendımı cok kotu hıssedıyorum suclu hıssedıyorum :KK43: bununla ılgılı bır bılgısı yada dıyumu olan varmı duydunuzmu dahaonce boyle bırsy ??

2. 5 Nisan 2010
  3. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşım hemen telaş etme dur bakalım belki ciddi bir durum değildir, madem içine kurt düştü, başka bir yere daha görün, yine gir ultrasona.. bakalım ne yorum yapacaklar..
    öyle hemen kendini suçlamamalısın bakamadım diye, hamileliğinde devam ettiğin her hangi bi kötü alışkanlığın var mı...

4. 5 Nisan 2010
  5. blue_girl

blue_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    başka bır doktora daha gıtsemmı dıyordum bende gıdıyım ozaman ama nebılıyım cok kotu hıssedıyorum kendımı inşallah bırdahakı ay guzel olur ulturasonda gormem inşallah ...kotu bır alışkanlıgım yok yanımda sıgara dahı ıcrtmıyorumda bukadar hashasım bu konularda . kıst oluşumunun sebebi aldıgımız nefesten havadan hayvanların kılı tuyunun solunmasıyla + yedıgımız gıdalardan sebzeler ve suylada bulaşabılıyormuş

6. 5 Nisan 2010
  7. sevimy

sevimy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    umarım ciddi bişey değildir... banada ayrıntılı da kalbinde kireçlenme görünüyor dedi. sonra başka bi doktora gittim tekrar ayrıntılı bakıldı o doktorda önemli değil bu haftalarda görülebiliyor dedi. benimki kalp kasının yansımasıymış. beyazlık görünmüştü. çok ağlamıştım. evimde köpek de var nerdeyse onu öldürecektim :) şu an hiçbir problem yok sanada aynısını söylerler sanırım.gebelik ilerledikçe kayboluyorlar. kaybolmasa da herşeyin tedavisi var.canını sıkarsan bebekler çok etkileniyor.dua et ve başka doktora git....

8. 5 Nisan 2010
  9. blue_girl

blue_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

gercekten okadar tedırgın oldumkı cok uzuldum ama yazdıkların benı rahatlattı bırazda olsa cok saol başka doktorada kesın gıtmelıyım ozaman en azından ıcım ıcımı yemez hamılelıgımın ılerkı zamanlarındada inşallah gectıgını gorurum...

10. 5 Nisan 2010
  11. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah bişey yoktur çok geçmiş olsun:KK43:

12. 5 Nisan 2010
  13. blue_girl

blue_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah cok tesekkurler :KK43:

14. 5 Nisan 2010
  15. sevimy

sevimy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah geçer... birde şu an ki cihazlar çok teknolojşk ve en ufak şeyi gösteriyorlar. bu nedenle demişti doktorum bu bulguyu anlamlı sayamayız. gerçekten anlamlı çıkmadı geçti gitti. şimd, ikinci doktoruna git ve bu durumdan haberdar etme. sonuçarı karşılaştır bence..haberlerini bekliyorum.

16. 5 Nisan 2010
  17. blue_girl

blue_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gun aldım persembe gunu gıdıcem haberder ederım ben sızı yıne ınşallah oyledır yanlış cıkmıstır ...