ayrıyken eski sevgiliye yazmak

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve izmir_bursa tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : izmir_bursa
  1. izmir_bursa

izmir_bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba;
    Çok moralim bozuk , kısaca bahsetmek istiyorum, erkek arkadaşımla ayrılmıştık 2 hafta ayrı kaldık 1 ocakta barıştık.ayrıyken eski sevgilisi onun ilişkisi yok durumunu görmüş sormuş ve erkek arkadaşım, hayatın dersini aldım, değerimi çıkan bilir elbet gibi şeyler demiş bunu ben onun facebookuna girince öğrendim, herzaman arkadaşlarıma onun hatasını anlatırken kendimde böyle böyle yapabilridim, onun da hakkını yemiyim bana şöyle iyi davrandı böyleydi diye anlattım kul hakkından korkarım. bunu geçtim, ayrılıp barıştık annesiyle bayramdan bayrama tebrik etmek için konuşurduk, annesi o kız senden ayrıldı artık ben sizin iş ciddiye binene kdr görüşmek istemem onunla demiş, bu da kırdı saçma geldi yılda 2 kere aramammı çok gelmiş, ha aramaya meraklı değilim ama bu düşüncesi olmadı sevgilimde annesini savundu, tamam dedim bana mantıklı gelmiyor ama tartışmak istemiyorum annen olduğu için tamam diyorum dedim, en sonunda da dün onun şifrsiyle facebookuna girdim, diğer eski sevgilisine biz ayrıyken ( burda yazdığım onun eski sevgilileri farklı kişiler) msj atmış nasılsın nasıl gidiyor hayat die bu hoşuma gitmedi evet ayrıyız ama niye eski sevgiliye msj atma gereği duyuyor, hemen ertesi günü kız cvp atmayınca cevap yazarsan sevinirim okuyup okumadığını bilmek istiyorum demiş bi kaç güne de kız gayet düzgün cevap yazmış ztn kızın ne yazdığı değil sevgilimin ona yazması önemli bnm için. bunu ben facebooktan öğrendim, o daha okumadan o msjı ben okumuştum, ama biz başlayınca bana açıklama yapması gerekirdi bence haberin olsun kırıldığını biliyorum böle böle yazmıştım die bişey demedi, üstüne yılbaşınca sevgilileri görünce boşluğa düştüm iyice ona yazdım dedi, ona dönerim dönerim ayrılmasaydın dedi sonradan da yazarım yazarım dicektim yanlış dedim dedi, ama artık ikna olmuyorum birşeye:KK43: bu kıskançlığı geçtikii, bu güvensizlik veriyor bana. evet ayrıyken konuşmuş ama 2.5 yıldır konuşmadığı eski sevgilisine yazmış, boşluğa düştüm diyor özür de yok:KK43: bi dese bana haklsın kırdım tamam dicem ama yok işte sadece ilişkimze başlayınca söyleyebilirdim kusura bkma dedi o kdr:KK43:

2. 8 Ocak 2010
  3. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    eski sevgilisinin facebookunda ne işi var bikere :eek:lmaz:

4. 8 Ocak 2010
  5. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    bencede...ayrıca kendini haklı görmesi daha kötü bu demek oluyo ki siz bi kavga etseniz bile boşluğa (!) düşüp yine yazışıcak onlarla

6. 8 Ocak 2010
  7. mizgin

mizgin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Pek bir şey anlayamadım benkafamçokkarıştı
    Sevgiliniz yada eski sevgiliniz her ne sıfattasa yani annesi çok doğru söylemiş vallabuyrunnnnnnnnn
    Ama bildiğim bir şey KAÇAN KOVALANIRolumunekankayizsmile

8. 8 Ocak 2010
  9. izmir_bursa

izmir_bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mizgincim anlamadım cnm annesi nasıl doğru söylemiş. aramızda sorunlar oldu ayrılığı ben istedim, önceden annesi bnmle görüşüyordu biz tekrar barıştıktan sonra artık ben onunla konuşmam bayramda bile aramasın demiş.
    Ayrıca facebookunda ekli değildi eski sevgilisi ama aratıp bulmuş eklememiş ama mail göndermiş

10. 8 Ocak 2010
  11. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

aklı hala eski sevgilide olmasın:umursamaz:
    ayrısınız ya hadi git sende eski sevgilini bul:1ninca:

12. 8 Ocak 2010
  13. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Nasıl bir şeydir bu facebook yahu. ılişkisi var ilişkisi yok bilmem ne? Nelerle uğraşıyor millet valla şaşırıyorum. Erkek arkadaşımın facebookuna bakmak aklıma dahi gelmiyor ki benim zaten üyeliğim yok. Sana kızmıyorum yanlış anlama. Öncelikle kendine uğraşlar bul. Facebook illetinden çık. Kendine güvenen, ayakları yere basan bir kadın ol. Öyle değilsin demiyorum. Sen gidersen ben üzülürüm modundan bana yanlış yaparsan ben giderim moduna gir. Kendine güveni olan kadına erkek saygı duyar ve korkar. Bırak korksun seni kaybetmekten.

14. 8 Ocak 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    boşluğunu hemen doldurma niyetinde adam. bu da size pek kıymet vermediğini gösterir. bu gitti ise eskisi ile başlayayım ne olmuş ki...

bu kadar akannehir

16. 8 Ocak 2010
  17. bourtlen

bourtlen hayallerimi kutuladım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    boşluğu sizinle değil de başkasıyla dolduruyorsa siz düşünün artık sevgilinizin gözündeki değerinizi

18. 8 Ocak 2010
  19. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Çok geç kalmış ayyy canım hiç hoş kalmaması lâzım sanki motor! akannehir
    Bu gibi (afedersiniz ama) h.dük birine denecek tek laf:
    ''Kusura sünnetçiler bakar ben değil.'' demek.
    laelaelaelaelae
    Benim takıldığım nokta sen bu gibi yalnızlıktan korkan aciz biriyle hâlâ nasıl berabersin???
    :eek:lmaz: