Ayrldnzda da huzur vermeceini bilseniz ne yaparsnz?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nurzer tarafından 5 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : nurzer
  1. nurzer

nurzer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar slm.benimde evliliğim çok kötü.çok mutsuzum.halbuki evlenirken ne umutlarla evlenmiştim.ne çok sevmiştim.hayatımda tatmadığım anne baba sevgisinide eşime verdim.ama o ilk günden beri benim ona olan bu sevgimi ve zağafımı kullandı.kullandı derken yani hep onun istediği gibi davranmak zorunda bıraktı beni.karşı şıktığımda ise şiddet ve hakarettek o değil ailesindende çok çektim.ama babanemle dedem söylemişlerdi yapma kızım yakma kendibaşını demişlerdi.dinlemedim evlendim.o gözü çıkası aşk belası varya.bilemezdimki içine girmeden. eeeeee... öğrendim arada bir büyük lafı dinleyecekmişsin:eek:klava:tabi bu yaşadıklarımın çoğunu ailem bilmiyo. hele şiddeti bilseler iki aile birbirine girer resmen.kendim ettim kendim buldum dedim katlandım.on yıllık evliyim şuan.eşim aramızdaki saygıyı ,hoşgörüşü,sevgiyi tamamen tüketti.artık sevmiyorum çocuğum için katlanıyorum.ben kendi kendime söz vermiştim.annem babam gibi olmıcam diye.ben yavrumu annesiz yada babasız büyütmicem diye.büyük konuşmuşum karakteri gereği ayrılsamda bana huzur vermez.kızımı göstermezse ölürüm ben.bu durumda siz ne önerirsiniz.ayrılırmı,katlanırmısınız

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Mart 2010
  2. 5 Temmuz 2009
  3. sakadegilinangidiyorum

sakadegilinangidiyorum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynı şeyleri yaşadım ama 10 ayda benimkide çok tehtit etti seni bititrim mahvederim diye ama kanunlar onlara göre işlemiyo hayatım burası dağ başı değil benim şansım çocuğumun olmayışı ama sağlam kanıtlarla gidersen bence bişey yapamaz.Bende kimseyi dinlemedim evlendim ama nerden bilebilirdikki herşey bizler için Allah yardımcın olsun....

4. 5 Temmuz 2009
  5. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Öncelikle geçmiş olsun ve Allah sabır versin.
    Bence tabi ki ayrılın. "Huzur vermez." ne demek; polis var, mahkeme var, hukuk var bu ülkede. Bence esas engel bu değil de siz henüz cesaretinizi toplayamamışsınız. Çocuğunuza gelince, inanın annesini hırpalanırken görmek, babasıyla ayrı evde ama huzurla yaşamaktan daha çok yaralar onu.
    Umarım kısa zamanda düzlüğe çıkarsınız.

6. 5 Temmuz 2009
  7. sakadegilinangidiyorum

sakadegilinangidiyorum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kararlı olunca gerisi geliyor bana p.tesinden beri ulaşamıyor ve gitmediği yer başvurmadığı kişi kalmadı bugünde ben aldattığını öğrendim yarın karakoldan şikayetçi olup onu içeri attırmayı bile düşünüyorum artık şu laf oadar doğruki acıma acınacak hale gelirsin benimgibi :KK43:

8. 5 Temmuz 2009
  9. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    ayy aynı böyle bir durum bizim apartmanda da var. yeni taşındılar çocuklarını göstermezler diye ayrılamıyor.. bu adamlar sahipsiz sanıp kadınları eziyorlar yani ayrılmayı göze alamıyorsanız en azından varsa dayı amca vs. gözü kara hakkından gelecek biri ona anlatsanız belki onunla konuşup biraz çeki düzen verebilir kendisine.. allah yardımcınız olsun

10. 5 Temmuz 2009
  11. nurzer

nurzer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ................................

Son düzenleme: 6 Temmuz 2009
  12. 5 Temmuz 2009
  13. nurzer

nurzer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ...........

Son düzenleme: 6 Temmuz 2009
  14. 5 Temmuz 2009
  15. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    çocuğunuzun yaşı kaç?

16. 5 Temmuz 2009
  17. nurzer

nurzer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ..................................

Son düzenleme: 11 Temmuz 2009
  18. 5 Temmuz 2009
  19. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.941
    Ödül Puanları:
    563
    Korkmayın hiç bir şekilde size zarar veremez savcılığa başvurduğunuz zaman bile yanınıza yaklaşamaz artık lduğu takdirde bile hemen polisi arayıp haber veriyorsunuz.

Çocuk küçük olduğu için bu durumda mahkeme anneye verir kararınızı ona göre verin çekilmez çünkü böyle.

Hakkınızda hayırlısı olsun.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.