Ayrlmak m?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve MeLiSimmm tarafından 22 Haziran 2009 başlatılmıştır.

22 Haziran 2009
    Konu Sahibi : MeLiSimmm
  1. MeLiSimmm

MeLiSimmm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba ;
    lafı utacak durumda deilim dünden beri çok perişanım evlendiğimden beri bazı sorunların içerisindeyim az çok biliyorsunuz...artık boğazıma kadar doldum eşim babam hakkında durmadan konuşuyo...istemiyomuş babamı hayatımızda...ne yapmışki babam bana...ben neden sürekli babamı savunuyomuşum...o adamı hayatımızda istemiyorum dio bana...babam için düşünün babam için...o kadar meraklıysan babana git bundan sonra onunla yaşa dedi bana...ve bu ilk deil...napıcağımı şaşırdım artık gururuma yediremiyorum...onun ailesinde hatta sülalesinde her türlü çirkinlik var...annesi her oturduğumuzda bana laf sokmadan geçmez...ama yinede sindiriyorum eşim için elimden eleni yapıyorum duymuyorum görmüyorum ve hep ailesinin yanında olması gerektiğini sölüyorum...ama o benimle ne aileme gelio ne arıyo ne soruo...istemiyomuş...herkes bi tarafa hepsini çok seviyorum ama babanı sevmiyorum onu istemiyorum dio bana...artı evliliğimizde başka sorunlarda var zaten ve oda biliyo bunları kendisinin hatalı olduğunuda biliyo...bunlara dayanamıyorum artık 14 aylık evliyim sizce ne yapmam gerek ...bana bi akıl verin ne olur...ben zaten artık bu evliliğin yürüyeceğine inanmıyorum ama ne yapacağımıda bilmiyorum...

2. 22 Haziran 2009
  3. newlife

newlife Guest

14 yıl...dile kolay güzelim..az zaman değil..eşini iyi tanıyor olman lazım..Neden babana bu kadar öfkeli?ne yaşandı?Elbet bu tavrının bi sebebi vardır..neden başkası değilde ille de baban? Sebep ne olursa olsun seni babandan ayıramaz,eşin de olsa babanla aranıza giremez tabi ki de ama bu nefretin sebebini öğrenmen yada biliyorsan da ona göre bir yol çizmen lazım kendine..

4. 22 Haziran 2009
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    . o zaman kısasa kısas yapın. senin babanıda ben istemiyorum deyin. olsun bitsin. yok öyle. onun ailesiyle babasıyla o istedi diye siz görüşeceksiniz,o size engel olacak...
    koyun biraz ağırlığınızı... bende senin babanı istemiyorum... bu kadar... deyin...
    ya herro ya merro.

6. 22 Haziran 2009
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    ay canım. yıl değil.....

8. 22 Haziran 2009
  9. newlife

newlife Guest

Ay pardon:kedi: sabahın 5 inde uyanıp bir fincan kahveyle kahvaltı yapınca böyle oluyo demekkikafamçokkarıştı değiştiriyorum o zaman..14 ay..eşini tanıman için yeterli sayılır..en azından babana olan nefretin sebebini bilicek kadar..

10. 22 Haziran 2009
  11. MeLiSimmm

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    benim babamın durumu çok şükür ii..çok zor zamanlar yaşadık ailesi ne evlenirken nede evlendikten sonra bana hiçbirşey yapmadılar...dün akşam bana dioki senin baban sana ne yaptı...benim hakkımı savunuyomuş...ama o kadar çirkin şeyler sölüyoki ben yediremiyorum artık kendime...babam bize hiç yardım etmemiş etti oysa ki...neden sürekli babamı savunuyomuşum ben...o kadar savunmamamı yediremiyomuş kendine...

12. 22 Haziran 2009
  13. MeLiSimmm

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    sebep bu işte...sevmiyomuş sevemiyomuş...bi garipmiş benim babam...

14. 22 Haziran 2009
  15. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    o zaman sende onun ailesi ile görüşme
    belirlediğiniz zamanlarda herkes ailesine gider
    bu da hos birsey değil ama
    ayrılmadan önce
    biraz cözüm yolları bulmaya çalışın yerimseniben

16. 22 Haziran 2009
  17. newlife

newlife Guest

Anlattığın gibiyse ,eşinin yaptığı bencillikden edepsizlikten başka bişey değil..sende koy postanı o zaman canım..bu yaşa kadar babalık yapmış birini 14 aylık adam kendi eliyle silemez benim geçmişimden..Ne hakla yaa..Bu ne pişkinlik böyle..kendi baba olduğunda anlar mutlaka..sevmiyomuş da ondan babanla görüşmiycekmişsin..bak hele haspama...ne günlere kaldık yarabbimmmmmm

18. 22 Haziran 2009
  19. MeLiSimmm

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ben artık çözüm üretmeye çalışmaktan yoruldum...bana her fırsatta bunu yapıyo...üstelik o kadar çok eksiği var ki evliliğe dair...daha önceki yazılarımda var bu...ben artık ikiye bölünmekten yoruldum benim derdim bu...ailemle eşimle arada kalmaktan yoruldum...bu evliliği yürütmeye çalışmaktan daha çok yoruldum...üstelik tek sorun bu deil ki...o kadar çok hatası varki bu evliliğe bize karşı...ben artık gururuma yediremiyorum bunları...