ayşegül sofuoğlu hakkında

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve iremelek tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : iremelek
  1. iremelek

iremelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba... bu dr un doğum yaptırdığı arkadaşlar varsa tecrübelerinizi anlatırmısınız(sezeryan ya da normal farketmez)şimdiden teşekkür ederim....

2. 8 Mayıs 2008
  3. siyah-beyaz

siyah-beyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayşegül hn kızkardeşimin dr idi 3 ay önce onda doğum yaptı normal doğum oldu gece 4 de hastaneye gitti sabah 8 de doğum yaptı doğum anına kadar ayşegül hanım yanına gelmedi en son bebek çıkarken geldi ve bebeği çıkarıp gitti ama kardeşim ve bir çok tanıdığım çok memnunlar kendisinden ayşegül hn sezeryan olan arkadaşımda var iki çocuğunun doğumunuda o yaptırdı hiç bir problem yaşamadılar tek sorun çok hastasının olması randevu için ancak 3 hafta sonrasına gün verebiliyolar vede çok uzun süre bekliyosun

4. 5 Şubat 2010
  5. ilkbahar79

ilkbahar79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayşegül hn. süper bi dr. ben sezeryan oldum,çok memnun kaldım.herkese tavsiye ederim

6. 11 Mart 2010
  7. rabia23

rabia23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayşegül hn a bende muyane olmak için gittim ve sadece sıradan kistlerim varmış benden bir sürü test film falan istedi ve bana birden de kanser olama ihtimalin yüksek ameliyat olacaksın rahim ve yumurtalılarının alınma olasılığı çok yüksek dedi ben daha yeni evli bir bayanım genç yaşda hiç çocuğu olmayan bir bayana bu şak diye söylenmez ve benim 1 ay boyunca hayatımı kararttı ve başka doktora gittim sadece doğum kontrol hapıyla kistlerimi bir ayda yok etti ve ben ayşegül sofuoğluna bana yaşattığı kabus dolu bir ay için hakkımı helal etmiyorum. diyelimki onun dediği gibi kanser bile olsam bana bu şekilde söylemesi çok yanlışş

8. 11 Nisan 2012
  9. supremee

supremee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.217
    Ödül Puanları:
    78
    bende bu doktora gidicem merak ediyorum ya

10. 12 Temmuz 2014
  11. Newjuly

Newjuly Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Ben kendisinde doğum yaptım. Asla önermiyorum. Kapısının önünün kalabalık olması iyi bir doktor olduğunu göstermiyor. Siz soru sormazsanız hiç bir açıklama yapmıyor. Sorduğunuz sorulara tatmin edici cevaplar vermiyor. Sizi muayene ettikten sonra başka bir hastayı hazırlanması için odaya alıyorlar. Böyle olunca zaten soru sormaya vaktiniz de kalmıyor. Bir acele, bir stres... Doğum zorlu bir süreç. Güler yüzlü, pozitif ve ilgili bir doktor bulun bence. Ben bunların hiç birini kendisinde göremedim. Tavsiye üzerine gitmiştim. Çok ama çok pişmanım. Doğumumsa tam bir faciaydı. Aynı acele, aynı stres...

gloryjane07 bunu beğendi.