aysira gelinliği olan var mı?

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve pelusss tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

6 Nisan 2010
    Konu Sahibi : pelusss
  1. pelusss

pelusss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar mrb ben haziranda 2. düğünümü yapıcam ilk gelinliğim üstüme bol geliyordu sattım şimdi bir tane daha alıcam ama uçmak istemiyorum. çünkü düğünümüzü kendimiz yapıyoruz harcadığımız her lira bana dokunacak :KK70: aysiranın gelinlikleri çok hoş. acaba aranızda gelinliğini aysiradan almış ve satmayı düşünen varmı? teşekkürler şimdiden (bu arada bedenim 36)

2. 6 Nisan 2010
  3. gamzelim75

gamzelim75 Kocasınınn Gülüüü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlı olsun sanırırm 2. düğünüm demişsin yani 2. evlilinmi anlamadım? bu arada ayşe firidin moda evinde avantajlı gelinlikler var fiyatları çok uygun üstelikte aysira modelleride dikiyor ayşe firidin moda evi orda görmüştüm ben sitesine bir gir bak sitersen tlf'la irtibat kurabilirsin belki ok

4. 6 Nisan 2010
  5. pelusss

pelusss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok aynı kişi ile 2. düğünümüz :) önce benim memleketimde oldu şimdi sıra onda :) ayşe firidini aradım ama aysiradan daha pahalı dedi istediğim modele :KK43:

6. 3 Haziran 2010
  7. absolut

absolut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    canım dugunun ne zaman benım gelınlıgım aysıra 507 ama 25 temmuzda benım dugunum var dugunden sonra satmayı planlıyorum hala ılgılenıyosan goruselım