Aytaç suyun berbat tadı.

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve nemida tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : nemida
  1. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106

Aytac Firmasindan gelen yukaridaki yazi sebebi ile yazi sitemizden kaldirilmistir !

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ekim 2011
  2. 9 Eylül 2008
  3. agirRoman

agirRoman Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aytac suyun tadi farkli, cunku sert. bana bazen deniz suyu gibi bile gelir. Ama firmanin dolum tesisleri tek yani kaynak suyu icin onca para odeyen adamlar cesme suyu koymazlar diye dusunuyorum.

4. 9 Eylül 2008
  5. celestiall

celestiall Lady of Raven Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Kabalakda aynı 1 kere iötim nerdeyse kusacaktım!

6. 9 Eylül 2008
  7. _Bahar

_Bahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    http://www.sikayetvar.com/ bu siteye yazın yetkilileree gidicektir size ulaşıcaklardır bile galiba sitedee her türlüü hizmetti ve ürünü şikayet edebiliyosunuz yani bütün firmalar var buda aytaçın sayfası
    http://www.sikayetvar.com/index.php?ara=ayta%E7&loc=ara&s22.x=12&s22.y=14

benzer bir örnek

Ekim ayının ilk haftasında 19 lt. Aytaç damacana su aldım. Genel suyun içerisinde seçemediğim yabancı cisimler bulunuyordu. Getiren görevliye bu durumu gösterince değiştirebileceğini söyledi ama ben bu durumu resmen tespit ettirmek için kabul etmedim.

Firmanın dolum tesislerini aradığımda (yaklaşık 10 dakikalık görüşme) böylesi durumların milyonda bir olabileceğini söyledi. Su şuan evde ambalajı açılmadan duruyor. Bu konuda gereğini yapmak istiyorum. Bu durumu tespit ettirdikten sonra Sağlık Bakanlığı'na dilekçe ile müracaat edeceğim ve Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulunacağım. ^^

firmanın yanıtı Sayın Site Yetkilisi,

Müşterimizle Aytaç Su Fabrikası Kalite Kontrol Müdürü görüşmüş ve sorun çözülmüştür.

Bilginize sunarız.

Yasemin ÜNLÜ
    Gıda Mühendisi
    AYTAÇ GIDA

yasal bişey her türlüü firmayı ürünüü şikayet edebiliyosunuz ve firmalar genelde bişiy yapmak zorunda kalıyo

8. 9 Eylül 2008
  9. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ben ondan çok emin değilim çünkü daha önce aldığım başka bir damacananın etiketi sonradan yapıştırılmıştı. Sahte zannettim ve aldığım yere sorarken dolumu burada (bulunulan bölgede) yapıyorlar etiket o yüzden öyle demişti.

Hepinize ayrı ayri teşekkur ederim. Sevgiyle kalın.