ayva göbeğim başa bela.....

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve pelipelikan tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : pelipelikan
  1. pelipelikan

pelipelikan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar benim kilom boyun filan yerinde imiş hesaplamalara göre.ama ben yinede diim.kilom 48 boyum 156... ben yinede memnunum.ama şikayetçi olduğum şey ayva göbeğim.yani hasılı velkelam yandan bakınca o göbek pıtlağını görebiliorum.yaşımda 18.plates filan yapıyorum 2 haftadır.mezuraya göre 2 3 cm incelme varda görüntü aynı.besin filan veya hareket olarak ne önerirsinizcokacimcoook????hihoyyyt

2. 11 Temmuz 2009
  3. Stealthz

Stealthz 23-05-2010 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ip atla

4. 11 Temmuz 2009
  5. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende eskiden senin ölçülerindeydim göbeğim sinirime dokunurdu. emme doğumdan sonra keşke göbeğim o kadarcık olsaymış demeye başladım. baktığında mankenlerde bile accuk göbek görülür :)

6. 11 Temmuz 2009
  7. suprensesi

suprensesi bir gün mutlaka... Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende göbeğime sinir oluyorum aynen ya bide bikinide giyemiyorum yaptığım araştırmalara göre göbekli olanlar üçgen bikini giymemeliymiş onada sinir oldum elbise giyincede çıkıyor belli oluyor aynı dert bendede var ne yapacaz bilmiyorum ki..

mekik çekmeyi sevmiyorum

8. 12 Temmuz 2009
  9. edasu

edasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Kesinlikle mekik hareketini öneririm.Düzenli yaptığın zaman çok işe yarıyor.Ayrıca AB Rocket Mekik Aleti var.ınternetten araştırabilirsin.Kardeşim yeni getirtti.Memnun kaldı.Mekik çekmeyi sevmeyenler veya zorlananlar için çok iyi olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme: 12 Temmuz 2009
  10. 12 Temmuz 2009
  11. turnagil

turnagil Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    sanırım vücut şeklimiz hemen hemen aynı seninle.
    boylarımız ve kilolarımız aynı çünkü.aynı şekilde göbek sorunum vardı benimde.ben kuru kayısı ile çözdüm bu sorunu.günde en fazla 5 tane kuru kayısı yiyip su içiyorum bol bol.spor yapmaya üşeniyorum.hiç mekik falanda çekemiyorum düzenli olarak.
    bu sayede sindirim sistemim daha hızlı çalışmaya başladı.artık göbek falan
    yok şu an leğen kemiklerimle mutluyum.yerimseniben yalnız her vücut farklı işliyor.
    sende de işe yarar mı bilmem ama denemekte yarar var
    sonuç olarak zararlı bir şey de değil.

12. 15 Temmuz 2009
  13. sherin

sherin olur olur bal gibi olur Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    göbek mi ?? ıyyy bugünlerde en fazla dert edindiğim şey vücudum çok düzgün ama göbek var iğrenç duruyor sabah akşam mekik çekmeye başladım bakalım faya görcem mii!!

14. 15 Temmuz 2009
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bende aynı dertten muzdaribibim:KK43:yani herşey normal ama o göbek deli edio dapdar bi kıyafet giyemiyorum göbek ksımı hafif bol olcak illaki....heleki bşyler yiyeyim hemen pırtlıyo dışarı:)

16. 16 Temmuz 2009
  17. CitlembiK

CitlembiK Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet... Üye

Beğenildi:
    1.172
    Ödül Puanları:
    188
    aynı sıkıntı bendede var. benim birde 2,5 kg. fazlalığım var. Boyum 1,65 kilo 51,5. oldum olası 49 kilo olan ben 51,5 olunca kendimi çok rahatsız hisseder oldum. Geçen hafta hafif bir diyete başladım
    bununla birlikte vibro shaper kemer aldım onuda kullanıyorum, bakalım şimdilik bir fark yok inşallah olur.
    AB Rokcket gerçekten çok pratik bir alet, iş arkadaşım aldı denedim kullanımı çok rahat karın ve kol kaslarını çalıştırıyor.
    Bende almak isteridim ama şu an hem maddi olarak uygun değilim , hemde onu koyacak müsait yerim yok.

18. 18 Temmuz 2009
  19. Stealthz

Stealthz 23-05-2010 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya bide omuzlarınız düşük duruyosanız sürekli oda göbek çıkmasına sebep oluyo öne doğru kayıyo göbek toparlanıyo öyle dik durmaya çalışın elinizden geldiğince :KK70: kilosu normal olupta göbeği olan bi çok kişinin ki bu yüzden olur zaten