ayvalık otel altınel hakkında bilgi

Konusu 'Tatil Sorularınız' forumundadır ve Arzuhan tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

8 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Arzuhan
  1. Arzuhan

Arzuhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb.biz de 11-15 ağustos arası balayı için herşey dahil ama uygun biyer bakıyoruz.
    ben ayvalık altınele tam karar vermiştim ki; baya bi olumsuz yorumla karşılaştm
    bu fiyat bu otele çok gidin pansiyonda kalın daha iyi diyenler bile olmş,plajı ve denizi güzel değil denmş,

lütfen biraz aydınlatırmısınız,kafam gerçekten çok karıştı.otel temiz mi plaj,havuz ve denizi güzelmi?

2. 8 Nisan 2009
  3. MasterTur

MasterTur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba Arzuhan,

Öncelikle müşteri memnuniyetini esas almış bir firma olarak şunu söyleyebilirizki, ınsan memnuniyeti oldukça değişken bir konudur.

Hizmet standartları yüksek olan ve bu özelliği resmi kurumlar tarafından onaylanmış olan bir çok tesisten bile zaman zaman giden misafirlerin beklentileri yada psikolojik tatminsizlik durumlarından dolayı şikayet alabiliyoruz.

Ancak size basit bir örnekle açıklamaya çalışırsak, Aynı tesiste tatil yapan bir çift bile tesisten farklı izlenimlerle ayrılabiliyor.

Etap altınel, misafirlerini rahat ettirmek ve iyi bir tatil geçirmelerini sağlamak için elinden gelen hertürlü imkanı sunan bir işletmedir. Giden Bir çok misafirimiz ise güzel anılarla ayrılmıştır.

Tesis temiz ve işletmesi özenlidir, Ancak denizi konusunda aynı değerlendirmeyi yapmak yanlış olur, Ayvalık yaz sezonu Akdenize göre kısa olan bir bölge.

Ancak balayı için Akdeniz düşünürseniz öyle sanıyoruzki seçim yapmanız daha kolay olur.

Saygılar.

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon için

www.turon9.com

4. 14 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Mayıs 2009
  6. 14 Nisan 2009
  7. EU1

EU1 Guest

.....................

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Mayıs 2009
  8. 15 Nisan 2009
  9. selenimo

selenimo çok şükürrr. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    ağustos ayında akdenize antalya ya falan gitme hava sıcak deniz sıcak,rutubet valla balayı burnunuzdan gelir. Ben Antalya ya kızım 1 yaşındayken ağustos ayında gitmiştim.tövbe ettim bi daha gidersem diye, kızımın yaşı 18 oldu ve ben sözümü hala tutuyorum.kaydirigubbakcemile3

10. 27 Temmuz 2010
  11. yanki95

yanki95 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Etap Altınel in tek olumsuzluğu denizi diye biliyorum eğer arabanız varsa ve otelden ayrılmayı seviyorsanız düşünün derim.

12. 27 Temmuz 2010
  13. Defhne

Defhne Doruk Paşam :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bende bayramda gitmeyi düşünüyorum. denizi pismiymiş yoksa plajımı çok ufak?

14. 28 Temmuz 2010
  15. didos86

didos86 hayat bir maraton Üye

Beğenildi:
    921
    Ödül Puanları:
    113
    1 ay önce altınelin yakınındaki alder oteldeydik. Tam pansiyondu.yemekleri denizi kumsalı güzeldi.kafa dinledik.3 yıldızlı olmasına rağmen altınelle otelimiz arasındaki farkı çözemedik?? Denizi soğuk ve dalgalıydı.eminim şimdi daha güzeldir, ısınmıştır. Altınel bana göre pahalı. Yıldızsız da olsa altınelin muadili birçok otel var orada. (kişi başı 50 tl tam-yarım pansiyon konaklayabilirsiniz.) birde gideceklere önerim şezlongların ücrete tabi olup olmdığını sorsunlar. Herkese iyi tatiller

16. 28 Temmuz 2010
  17. Chelzy

Chelzy Haydi kalk ayağa, yürü güneşe ! Pro Üye

Beğenildi:
    12.823
    Ödül Puanları:
    288
    3sene önce gitmiştim.Evet denizi yosunluydu ama diğer otellere göre baya büyük bir havuzu var ve yemeklerden,temizlikten,odalardan gayet memnun kalmıştık.He bir de bır dezavantajı da merkeze biraz uzak oluşuydu.Onun dışında memnun kalmıştık biz.

18. 16 Ağustos 2010
  19. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Grand temizel nasıl bir otel acaba.ve fiyatı nedir.birde ind kartı nasıl cıkarabiliyoruz.