Ayy cok heyecanlıyım!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve umutlardunyasi tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

28 Eylül 2010
    Konu Sahibi : umutlardunyasi
  1. umutlardunyasi

umutlardunyasi sydney Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar yardimlarinizi ve desteklerinizi bekliyorum. Bugun kontrole gittim. Bende gebelik sekeri var insulin kullaniyorum. Dediler ki gebelik sekerinde insulin ozellikle kullaniliyorsa bebegin erken dogmasi lazim. Haftaya pazartesi saat aksam 6 da hastaneye gidecekmisim. Orda rahmime bir jel surceklermis, o jel rahmimin acilmasini saglayacakmis. Bazen o jel ayni zamanda sancilarin gelmesi icinde yeterliymis. Eger yeterli olmasa ya suyumu kiracaklarmis yada koldan igne vurcaklarmis. Kisaca pazartesi hastaneye yatcam dogum icin. Cok heyecanliyim. Korkuyorum. Dusundukce gozlerim doluyor. Tek basima kalcam pazaretsi aksami hastanede cunku ertesi sabah yakinlarin gelebilir dediler. Eger dogumum baslarsa onlari cagircaklarmis. Nasil vedelascam esimle pazartesi gunu bilmem. Dusundukce aglayasim geliyor umarim o an aglamam. Gurbette olduguumu annemin yanimda olamamasi ne kotu.

2. 28 Eylül 2010
  3. Tuana 35

Tuana 35 Rabbim kuzularımı koru.... Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yardımcın olsun.inşallah herşey istediğin gibi gider.minik yavrunla bir ömür mutlu olursun dilerim.duaların da bizi yani anne olmak için çabalayanları unutma

4. 28 Eylül 2010
  5. durunun_annesi

durunun_annesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kendine sıkıntı yapma elinden geldiği kadar rahat olmaya çalış inşallah kolay doğum yaparsın bebeğini sağlıkla kucağına alırsın

6. 28 Eylül 2010
  7. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ohhhhhhh ne guzel gelmi$sin iste sona opuyorumnanaktan Düsünsene bikac gün icinde kollarinda artik. kokusunu cekicek,nefesini hissedecek,yüzüne doya doya bakacaksin
    ben daha yolun yarisindayim umarim senin gibi bende buraya yazarim cok heyecanliyim diye kaydirigubbakcemile5 bende yurtdisindayim benimde kayinvalidemler disinda kimsem yok.. Allah yardimcimiz olsun :CüvCüv:
    catir catir dogurr insallahhh bizlerede dua et olurmu:)

8. 28 Eylül 2010
  9. deryaevren

deryaevren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    41
    allah yardımcın olsun cnm güzel heyecanlar bunlar

10. 28 Eylül 2010
  11. white_dreams87

white_dreams87 en güzel RÜYA'm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim hiç üzülme stres yapma bebişinde etkilenmesin.haklısın yalnız olmak hastanede garip bir psikoloji ama şöyle düşün aslında yalnız değilsin bebeğin seninle annesi ve ona kavuşmak için bir süre başbaşa kalmanız gerekiyor sonrasında büyük kavuşma anı.ne kadar güzel sonuna gelmişsin Rabbim yardımcın olsun bir avazda al kucağına bebişini inşallah.darısı hepimizin başına inşallah.

12. 28 Eylül 2010
  13. CiLeKLi...

CiLeKLi... Sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    ay canımmm hadi hayırlısıyla saglıkla gelıcek bebegınız inşallah Allah yardımcın olsun, uzun ve güzel ömurler sizin olsun..

14. 29 Eylül 2010
  15. GizemAkyuz

GizemAkyuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Ayy ne güzell!!! :)))
    Keşke bana deseler "hadi gel pazartesi doğum yap" diyee :))))
    Hadi hayırlı olsun canım :))
    "Yalnızım" diye düşünme annesi, bebişinle berabersiniz ya işte :)))

Bu arada bir noktaya dikkat çekmek istiyorum, bu gibi bir durumda "bebeğin erken doğması lazım" diye bizimkiler direkt sezeryana alırlar ama muhassır medeniyetin gözünü seveyim, bebeği dünyaya erken getirmek için bile normal doğum yöntemleri kullanıyorlar... Allah hepimize böyle etik, ahlaklı doktorlar nasip etsin...

16. 29 Eylül 2010
  17. umutlardunyasi

umutlardunyasi sydney Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sagolun arkadaslar,. Tum destek verenler ALLAH sizide bir sancida kurtarsin. Gun sayiyorum artik. 5 gun kaldi. Coook heyecanliyim. Bu sabah ruyama girdi aklimdan cikmmiyor. Uff. eyvahedigeldismile

18. 30 Eylül 2010
  19. mimix

mimix Kizim Rabbime Emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ay cnm benim, allah yardimcin olsun. böyle biseyi abna deselerdi esim havalara ucardi cünkü o günler gelip sanci baslayinca beni hastaneye yetistirememekten cok korkuyo =)