ayy kızlar iğrenç bir derdim var yardım edin :S

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve melix01 tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : melix01
  1. melix01

melix01 'Ben' kattım sana biraz.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ya kızlar yardım edin bi çare bulun bana dün gece karşılaştım kendileriyle mutfak tezgahının üstünde bana bir el sallayıp geçti gitti gözlerimin önünden :sinifsinif: ne mi? komacan bir fareee eyvahedigeldismile ayy zehir felan koydu eşim ama gece yarısı açık eczane bulup aldı adamcağız kapanda koydu ama sen fare akıllı çıktı peyniri kenardan yedi gitti yaa sinir oldum şimdi akşam işten eve gitmeye korkuyorum gecede uyuyamadım off ya nerden çıktı bu anlamadım üstelik evim 9.kat.Üşenmemiş nasıl çıkmış oraya yaaaamafoldumben

2. 11 Ağustos 2010
  3. future

future Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    eşiniz yapılması gerekeni yapmış. birde bir ürün var. biraz büyükce bir kartonun üzerine sürüyosun üzerine de farenin yiyebileceği birşeyi ortasına koyuyorsun ve gezdiği yerlere koyup bekliyorsun. kapandan kaçabilir belki ama bundan kaçamıyor. yapışıp kalıyor üstünde.

4. 11 Ağustos 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

çok hoşsun yakaydirigubbakcemile3

yazmadan geçemedim. umarım bir an evvel yolcu edersiniz misafirinizi sempatiksalakcinni

6. 11 Ağustos 2010
  7. melix01

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ayyy ama gitsin ya ben sevmiyorum o cins misafirleri :sinifsinif: hemde benim mutfağımda işi ne onun ya ay aklıma geldikçe uyuz oluyorum tiksindim iyiceakannehir

8. 11 Ağustos 2010
  9. cicikizsinem

cicikizsinem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    120
    Ödül Puanları:
    153
    :1shok::1shok::1shok: ayy ben çok korkarım bana gelmesin o cins misafirler gözümü kırpamam :Saruboceq::Saruboceq:annemlerin bahçesinde vardı bahçemize yapışkanlı şeyden sürmüştük öyle yakaladı annemler nasıl girmiş sizin eve merak ettim taaa 9.kata

10. 11 Ağustos 2010
  11. melix01

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende bilmiyorum ki canım ya hadi aşağı kat olsa anlıcam sitenin bahçesinden felan girdi diyecem ama düşünüyorum akşamdan beri bişey bulamadım bilmiyorumkismilenereden geldiği konusunda ayyy büyükte yaaa ufffff nasıl dezenfekte etsem ben şimdi bu evi kimbilir nerelerde dolandı biz onu görene kadar aklıma geldikçe kafayı yicem:2:

12. 11 Ağustos 2010
  13. leylek82

leylek82 çok zor bazen.... Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bence çağırın bi ilaçlama şirketi bütün apartman heryeri ilaçlatın
    yoksa siz ilaçlasanız bile onlar gene gelicektir

14. 11 Ağustos 2010
  15. Daedra

Daedra Druid Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Minicik fareler bile merdivenleri üçer beşer çıkıyor, koca fare mi çıkamayacak? Bizi de 5. katta ziyarete gelmişti bir tanesi, neyse ki kapı açıktı çok kalmadı, gitti. :KK1: Yapışkan tuzaklar epey işe yarıyor bu arada.

16. 11 Ağustos 2010
  17. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çatıdan gelmiş olabilir..oraya baktırın

18. 11 Ağustos 2010
  19. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna instagram:Camgoz_tasarim Pro Üye

Beğenildi:
    6.476
    Ödül Puanları:
    238
    Ayy umarım bir an önce defedersiniz evden. Bana da hep hamam böcekleri el sallıyor. Ben kendilerinde hiç hazetmediğimden hatta fobimdir ama hep benim karşıma çıkıyorlar. Bu sıcakta arka odaların camlarını kapatıyorum çünkü geceleri volta atıyorlar oralarda. Çocuk da var bizde ilaç da kullanamıyoruz gördüğümüz yerde yapıştırıyoruz kafasına, ben öldüremem bir şeyle de atamam hemen eşime S.O.S sinyali gönderiyorum akannehir