Ayyy hala ne istiyor??

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yazdan tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : yazdan
  1. yazdan

yazdan zehra'm:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar;
    Bu gece eşimin ısrarı üzerine küçük ve hamile olan küçük görümceme gittik.Tabii büyük görümcemide yanımıza alarak...

Gittik küçük görümcem hazırlık yapmış,eşi,eşinin abisi,benim eşim felan ordaydı.Büyük görümcemi eşi yoktu orda çünkü iki bacanağı birbirine düşürmeyi başarmıştı evliliğin ilk haftalarında...(kardeşinin eşine hırsız diyebilecek kadar adi,sonrasında hiçbişey olmamış gibi davranacak kadar arsız.)

Neyse ben ikisinlede geçmiş konularımdan bilenler mesafeliyim,ama eşimin hatrına konuşuyorum,gülüyorum,ortama girince haaahahaa:) bitince hiçç işim olmaz.!!!
    Küçük görümcem ve ben hamileyiz,bana işte sorular sormaya başladı,öyle böyle,bilindik muhabbetler,diğer görümcem tam ben bişey sorucam yada cevabını vericem pat lafa giriyor,yok kardeşine çok değişik muhabbetler konuşuyor,yada lafı değiştiriyor,bunu bayağı yaptı...
    Yetmedi hatta bir sıra kardeşine benimle yatak odasına gelsene,özel bişey sölücem,beni tek başıma bıraktılar mutfakta...sonra bende eşimn yanına gittim,ayrı oturuyoduk,orda muhabbete başladım,birde altıma sandalye verdiler,kendileri mutfakta oturuyolar...Yeğenine bişeyler almış,benim evladıma yok:KK43:( Ben konuşabildiğim kadar ne sölediysem tersini söledi...Hee birde evine kadar bıraktık onu,eşime cd vericekti,arabadan inerken ne bi hoşçakalın,yada iyi geceler hiçbişey yok !!! Kapı çat diye suratımıza kapandı.
    Küçük görümcemlerin kapısında da giderken ağır bişey almıştık,eşim arabayı kitliyordu,bende kendisini bekledim,kavunu almayınca yine kızdı kapıyı yüzüme kapattı,eşimin orda olduğunu anlayınca ayy kendi kendine kapanmış dedi...!!! Doğumdan laf açıldı benim boyum 160.işte kısa bacaklılar normal doğum yapamıyomuş felan filan,bütün gece laf çarpıtmalar anlıycağınız.Siz sosyetesiniz uzcuz beşikçi var,beğenmezsiniz...

Hala büyük görümcem benden ne istiyor,ben anlamadım...İnanın anlamadımm!!!
    Anlayan varsa msj yazsın....

2. 26 Ağustos 2010
  3. yazdan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Valla Kızlar ben 5 Senedir Anlayamadım,Siz 5 Dakkada nasıl Anlıycaksıznız??

4. 26 Ağustos 2010
  5. Su-Perisi

Su-Perisi Meleğim iyiki varsın... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım aranızda daha önce bir problem yaşandımı
    ondan yapıyor olabilirmi acaba..
    eğer geçmediyse senle derdi ne olabilirki...
    fesat,kıskanç biridir belki...seni çekemiyordur.
    ondandır bu tavırları...
    yaptıkları ne kadar ayıp..seni bırakıp diğer odaya geçiyorlar..
    ne bilim canım böyle insanlardan uzak dur.
    kendine zarar verirsin...

6. 26 Ağustos 2010
  7. yazdan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Problemlemlerin alası yaşadı hemde Canım.
    Ben ve Benim tüm sülaleme o.....,neler neler edilmedik hakaret kalmadı !!!!!
    Abisinin paralarını yediğime kafayı taktılar:)
    Temizliğime,giyimime,kuşamıma,oturmama,kalkmama,çocuğumun olmayışını benden bildiler,kısır damgasını vurdular.(Bunları yapan görümcemler)

Bir sıra duruldu dendik,ama Yine azıttı...

8. 26 Ağustos 2010
  9. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ilişkileri koparmak istiyorlar sanırım.
    kimseciklerle normal görüşemeyen sorunlu insanlar gibiler.

10. 26 Ağustos 2010
  11. yazdan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Herkesin bir derdi var yani,çek çek suratlarını,triplerini yetti banada artık...
    Ben zaten bu sıralar stresliyim,eşimle onlar yüzünden problemlerimiz vardı...
    Sinir felan kalmadı yani,yardım edecek insanım yok,el ayak olacak,herşeyin stresi üzerimde.
    Bu gece terslesem benden kötüsü Olmazdı !!!!

12. 26 Ağustos 2010
  13. yazdan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende onlara hiççç bayılmıyorum Canım ama eşimin hatrı diyorum yinede...
    Madem derdin bu be insan görüşmek istemiyorum de herkse rahatlasın yani....

14. 26 Ağustos 2010
  15. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evet o akşam eşinin yanında cevap verseydin senden kötüsü olmazdı , eşinle aran açılırdı bir de..
    nasıl olsa tenhada bi yerde başbaşa kalırsınız , en aşşağılayıcı bakışlarınla ez geç , bişey mi oldu derse yoooo der geçersin..
    kendini senin yanında ezilmiş hissediyo belli ki.

16. 26 Ağustos 2010
  17. yazdan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim Ondan çektiğimi Ayyy hiç kimse çekmemiştir.!!!
    İşin en çarpıcı boyutu bunu insan içinde yapmıyo,tenhalarda,gizli gizli,sinsice...
    Milletin yanında aaaaaaa Ben sana demedim mi beni doğum temizliğine muhakkak çağır,bak niye çeğırmdın canım....

niyemi?En son çeyiz günü elinde bir koca susamlı çubuk krakerle gelip katur kutur onları yiyip,elini hiçbir işe sürmeyip,benim ablama ve yengeme direktif yağdırıp,azarladığın için.
    Beni yerin dibine soktuğun için!!!

Ama ben bunları söyleyemiyorum,olay büyücek,eşimle ben sarsılcaz yine:KK43:(

18. 26 Ağustos 2010
  19. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aynı taktiği uygula , eşine yansıtma canım. neler yapmış ki hamile halinle bu kadar sinirlendirmiş seni. her ailede var böyle numune bikaç tane işte :nazar: