az daha doğuruyordum...

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve nisa77 tarafından 7 Eylül 2008 başlatılmıştır.

7 Eylül 2008
    Konu Sahibi : nisa77
  1. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108

merhaba arkadaşlar.5 gündür hastanede yatıyodum.hem hiçbişeyim yokken.hastaneye sağlam girip hasta çıktımkafamçokkarıştı
    çarşamba günü nst çekimi için hastaneye gittim.zümre toplantısı vardı ordan çıkıp hastaneye gitmiştim.sonucu alıp dr a gösterip güzel bi yemek hayali kuruyordumki dr hemen yatıyosun dedi:1shok:yoksa doğuruyomuyum dedim hayır ama doğurabilirsin dedi.tabi ben bi panik.eşime ulaşamıyorum eşim de babasını dr a götürmüştü başka bir hastanedeydiler onu da yatırmışlar.sonra eşim aradı yatırıyolar beniiii diyip ağlamaya başladım.senağlamahergün 7-8 tane serum yedim serumların etkisi geçince nstde sancı çıkıyodu.günde 4 kez nst çekiyolar.her 2 kolumda ayrı serumlarrr.....ve arkadaşlar sadece wc ye kalkıyorum kıpırdamadan yatıyorum.bugün druma yalvardım nolur eve gideyim.yarın çıkaracaktı beni ama dayanamadı yalvarmalarıma.ve kızlar hareketsizlikten mi serumlardan mı bilmiyorum ama bacaklarım 5 kiloluk su bidonları gibi şiş yürüyemiyorum.ellerim balon gibi.delik deşik iğnelerden heryerim.neyse çok uzattım 6 saat arayla bi ilaç verdi drum.rahim gevşeticiymiş öyle dedi.bizim kız şuan hala karnımda çok şükür :ecrin_bebek:ayy buda ne güselmişş..her an doğurabilirim dualarınızı eksik etmeyinnna.s.

2. 7 Eylül 2008
  3. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

oofff kuzum yaaa:1shok: neler gelmiş başınızaa:teselli: kıyamam:teselli: neyseki hala kozasında kelebeğimiz:Saruboceq: bununla gelmiş geçmiş olsun artık..cok merk ettik seni.neyseki iisiniz:1hug:

4. 7 Eylül 2008
  5. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim geçmiş olsun belliydi valla girmemenden siteye..
    neyse kızımız hala yerli yerindeyse sorun yok demektir..
    neler çektin onun için nisacım neler yaşadın az kaldı hayatım kucağına almaya birasdaha sabır doktorun direktiflerinden çıkma bitanemŞeniz

6. 7 Eylül 2008
  7. porbeq

porbeq °•. єη∂ℓє&#1109 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah saglık versin hayrlı dogumlar canımm Şeniz

8. 7 Eylül 2008
  9. EU2

EU2 Guest

Büyük geçmiş olsun...
    hayırlı doğumlar diliyorum :ecrin_bebek:

10. 7 Eylül 2008
  11. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    celencimm saol tatlım valla aklım hep burdaydı eşime git benim adıma siteye msj yaz dedim.zaman bile bulamadı sadece eşyalarımı alıp çıktı.

aynen destinacım annem diyoki şu kızı hayırlısıyla bi doğursan.başta da hep yattım şimdi de katlanırım herşey onun için.okuldakiler dalga geçiyolar işgörür raporu aldın ama o gün işgöremez oldun diyolar :dilcikar:

rabbim hepimizin bebişlerini sağlıklı sıhhatli ve de tam zamanında doğmalarını nasip etsin.önümüzdeki zorlukları kaldırsın kolaylık nasip etsinn:Saruboceq:

12. 7 Eylül 2008
  13. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    ay canım geçmiş olsun ya dinlen bari 2 3 hafta daha sabretsin senim ufaklık

14. 7 Eylül 2008
  15. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Geçmiş olsun nisacım,inşallah hayırlı bir zamanda gelirminiğin.

Bu nst ye ne zaman bağlanmaya başladınız,kaçıncı haftadan itibaren bakıyorlar sancılara?
    Ben yarın doktora gidicemde acaba bakarlar mı? Muhtemelen32 haftada olurum ultrasona göre.

16. 7 Eylül 2008
  17. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    çok saol canim.ben 32.haftamda başladim nst ye haftada 1 gidiyodum.

18. 7 Eylül 2008
  19. hasret...

hasret... elveda istanbul:( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun nisa, korkutma bizi ya. daha var doğumlarımıza. allah bebişlerimizi sağ salim tam vaktinde kucağımıza almayı nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq: